Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kaller1


kaller1
veterán

Igazán jó hír, gondolom majd jön sorban a többi típus frissítése is.

.::> <::.

(#2) 8nemesis8 válasza kaller1 (#1) üzenetére


8nemesis8
veterán

Biztosan.
Sokkal eladhatóbbá is válik a készülök, 2.1 elég sok hibát javít, illetve még gyorsabb is.

Nem is hibát, hanem inkább hiányosságot javít.

[ Szerkesztve ]

(#3) Konflikt válasza 8nemesis8 (#2) üzenetére


Konflikt
addikt

mart feltettuk 2 hete :P

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#4) Konflikt válasza 8nemesis8 (#2) üzenetére


Konflikt
addikt

a mi esteunkben tobbek kozott egy durva hibat is javitott, az mp3 bugot.

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#5) 8nemesis8 válasza Konflikt (#4) üzenetére


8nemesis8
veterán

Értem.
Ugye a kékfogon való adatküldés is megoldott lett, pl. Spica-n akadt fektetett módban a gépelés ez is megoldott lett.
Akkor a kamera sokkal jobban paraméterezhető..Tehát tényleg sokkal jobb a 2.1

(#6) szilasz007 válasza 8nemesis8 (#5) üzenetére


szilasz007
aktív tag

jaja, de vcardot kuldeni meg mindig nem lehet btoothon?

Vagy csak tulontul hozzaszoktam a Btooth filetransferhez? :)

(#7) foregister


foregister
tag

A hivatalos frissítések először Franciaországban vásárolt, majd április közepéig a többi európai modell (GER, UK, IT) is megkapja a telefonról is futtatható frissítést. Ehhez legalább 2.0.1-es Android szükséges amire a Motorola oldalán lehet frissíteni, csak ezután lesz elérhető a 2.1 a telefonról.

Az igen az nem nem

(#8) D@niel


D@niel
addikt

Mondjuk én mobilnetről szedtem le az iPhone fw-t, az durván 220mega volt.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#9) 8nemesis8 válasza szilasz007 (#6) üzenetére


8nemesis8
veterán

Ezt nem tudom sajnos. :(

(#10) Rickazoid válasza foregister (#7) üzenetére


Rickazoid
addikt

A 2.0.1-essel én nagyon megjártam, random újraindult a telefonom egy óra alatt 3-4 alkalommal is.. muszáj voltam felrakni a 2.1-est, még a hivatalos megjelenése előtt, egészen pontosan 3 órája. Eddig minden ok vele, bár egyszer már ez is újraindult.
Egy picit ez aggaszt, más nem tapasztalt ilyesmiket?
És mintha egy 20 MB-tal kevesebb lenne az átlag szabad RAM.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#11) Rickazoid válasza Rickazoid (#10) üzenetére


Rickazoid
addikt

Ja, és a Media Gallery totálisan lefagyasztja az egész rendszert, ha csak elindítom. Ahhoz képest, hogy mennyire felajnározták ezt a frissítést, hemzseg a BUG-októl (minden program lefagy minden harmadik indításkor, akadozik az egész, véletlenszerűen kikapcsol a billentyűzet háttérvilágítása.. ez pont elég) és sokkal kevésbé stabil, mint a 2.0-ás.
Megjegyzem a hivatalos németet töltöttem le, nem valami főzött ROM-ot.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#12) #16820480 válasza Rickazoid (#11) üzenetére


#16820480
törölt tag

főzüött rom nem nagyon létezik Milestone-ra, mivel nem engedi betölteni a bootloader. esetleg csinálhatnál egy clear data-t, mert általában az szokott lenni a gond ilyekor (recovery menü -> clear cache, clear data). illetve persze ha teljes rom-ot teszel fel és nem csak service verziót, akkor elvileg az töröl mindent.

(#13) Rickazoid válasza #16820480 (#12) üzenetére


Rickazoid
addikt

Direkt teljeset raktam fel, nehogy átöröklődjön valami probléma, ami nem bug, csak probléma... mindegy, alig aludtam.
Lehet csak megszokás ez a főzött ROM.. egyedi ROM, akkor az lenne a neve? Vagy minek hívják azokat a CyanogenMod-okat? Ja... persze, CyanogenMod a nevük.. jól van.
Amúgy stabilabbak? A leírás szerint annak szánták, de ezt ugye a WM-nél is tapasztaltam, mégis mindig annál jött elő valami, amit nem vettek figyelembe, mint hogy elkéstem a munkahelyemről az óra előreállításánál, mert nem állt előre, hiába volt még az internetes szinkronizáció is.

De majd még utána olvasgatok a témának, hátha csak elsiklottam valami felett, vagy egy béta szerűséget töltöttem le véletlenül..

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.