Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) baluka26


baluka26
veterán

Bemondják, hogy az utasforgalom részére fenntartott területen tilos a dohányzás. Lehetséges, hogy a dolgozó legálisan dohányzott.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#2) Fecogame


Fecogame
veterán

15 perc késés még nem is vészes, a volános buszoknál már lassan megszokom.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#3) Andris837 válasza baluka26 (#1) üzenetére


Andris837
senior tag

baluka26: Ott dohányzott - már nem először látom - ahol feljönnek az emberek az aluljáróból, közvetlenül a vágány mellett a "biztonsági sávon" belül. Mondom... engem nem zavar, csak akkor ne szóljanak már be, hogy "hé' te! ne bagózz!". Gondolom nekik is van dohányzásra kijelölt helyük.

Fecogame Volánnal sok bajom nincs. Ha mondjuk a helyi közlekedést is nézzük akkor viszont borzalmas a volán. Rengeteg olyan eset van amikor késik, előbb elmegy, vagy olykor ki is maradnak járatok.

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#4) Thunderzolee

Aki a jegyet akarta venni, de nem tudta, miért nem szólt a pénztárosnéninek?
Én is jártam már így, udvariasan megkértem, h szakítsa félbe a hívást, mert lekésem a vonatot. :)

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#5) Andris837 válasza Thunderzolee (#4) üzenetére


Andris837
senior tag

Persze, teljes mértékben igazad van. De ha én dolgozom akkor nem trécselek a telefonba, ha ott áll előttem mondjuk az "ügyfél", jelen esetben a jegyvásárló. De persze lehetett volna "tökösebb" is a srác és bekopoghatott volna a hölgynek, hogy "hé' itt vagyok ám és mennék a vonattal.." Az már nem az én gondom. :)

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.