Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #56573440


#56573440
törölt tag

nekem a c5-03 as céges szörnyre jött ki amikor megkaptam frissítés, fel is csorgattam, erre eltűnt a kezdőképernyőről a kedvencek nevű gyorstárcsázó, amit azóta se lehetett visszatenni...voltam más miatt szervízben, mondom ha már itt vagyunk nézzünk már rá erre is. valszeg hibásan tettem fel a frissítést (reinstall megvolt vagy 5x mindig jó volt, downgradelni nem tudtam...) és fizetős szolgáltatás gyanánt ők azért visszatehetik az előzőt ha akarom. értelem szerűen már csak az elv miatt se akartam..

(#2) Mr X


Mr X
veterán

Ezt a support dolgot mindenki előszeretettel hozza fel érvként, de én picit máshogy látom. Kiegészítőket, alkatrészeket sokáig lehet kapni mindenhez. A szoftver meg, nos, ha az aktuális verzióval nincsenek gondok, akkor miért kellene kötelezően újabbat kiadni a típusra?

Android fronton is ezen megy a csámcsogás. Mert hú, a kocsog gyártó nem adja ki az ICS-t a típusra. De könyörgöm, egetrengető újítást nem kapott, és a régivel is tökéletesen tudta használni az ember. Akkor mire fel a sírás? Az appok továbbra is támogatják, nem lesz használhatatlan...

(#3) andris1602 válasza Mr X (#2) üzenetére


andris1602
aktív tag

Én is így látom. Az alkatrészes stb dolog csak a bevezető kedvéért került bele. :)

A konklúzióba ezt is beleszántam, és ezt értettem, hogy az én telefonom nem up to date, mert 2.3.7es droid van rajta. DE mivel mindenben kiszolgálja az igényeimet, nem hiszem hogy kell nekem ilyen macera. :)

szerk: elsősorban azon volt a hangsúly, hogy a térképet nem lehetett frissíteni, ami így nem az igazi (mivel nem lát fontos bekötő utakat, ezért hatalmas kerülővel tervez meg útvonalakat), a telefon természetesen használható, és az is marad szerintem amíg tönkre nem megy.

[ Szerkesztve ]

(#4) ftc


ftc
nagyúr

Huawei a mostani telókra is cseszik rá... ennyit a támogatásról...

(#5) Picike8


Picike8
aktív tag

Elég sokszor hallom, hogy a Nokiák supportja ritka sz@r. Nézd csak át az N9-es topikot!

(#6) andris1602 válasza Picike8 (#5) üzenetére


andris1602
aktív tag

nem fikáztam egy gyártó support-ját sem. :) ha lesz időm, mindenképp benézek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.