Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Hieronymus


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Ha nem tetszik, akkor miért csinálsz reklámot a filmnek?

Most többen meg fogják nézni részben vagy egészben. Nő az ismertsége.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#2) Narxis válasza Hieronymus (#1) üzenetére


Narxis
nagyúr

Hogy többen lássák, hogy mennyire rossz.

Thanos was right.

(#3) nemlehet válasza Hieronymus (#1) üzenetére


nemlehet
őstag

Hidd el már így is mém.. Plusz a 444 és a telex is cikkezett róla. Gondolom a kormánypárti mediában is volt róla szó.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#4) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Ez is valami Total War-ral készült "film"?
Először azt hittem, a The Hun-ról van szó, a Vasember külsejű hátrafelé nyilazó magyar szuperhősről. :D

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#5) andor80 válasza Hieronymus (#1) üzenetére


andor80
senior tag

Miért reklám?nézzék csak sokan kockáról kockára lehet röhögni és szörnyülködni egyben,.Úgyse lesz élő ember aki erre azt mondja vállalva magát,hogy ez teljesen rendben volt.....xD

[ Szerkesztve ]

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#6) szente válasza Dilikutya (#4) üzenetére


szente
addikt

Én is azt hittem, hogy arról van szó.
Haverral nem tudtuk eldönteni, hogy f*sza, vagy gáz. :)

[ Szerkesztve ]

(#7) Freiherr


Freiherr
őstag

Bazge, én eddig ezzel kevertem, :D , azért sem értettem ezt a nagy hájpot.

XXX

(#8) refrigerator


refrigerator
csendes tag

Nem is az a gáz, hogy milyen ótvar hulladékot csináltak, hanem az, hogy mindezt a mi befizetett adónkból, ultra brutálisan túlárazva.

(#9) Rive


Rive
veterán

:vállvonás:

A klf. Biblia-oktató vallásos izémicsodákhoz képest egész jó.

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#10) andor80 válasza refrigerator (#8) üzenetére


andor80
senior tag

Igen a legnagyobb gond ,hogy mi fizettük...

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#11) Pearce


Pearce
aktív tag

Úgy tűnik Unreal engine-t használtak :D :

[ Szerkesztve ]

(#12) Eastman


Eastman
őstag

Valszeg a készítők kipréselték magukból a legjobbat. Ennyire telt, ez látható. Silány, viszont túl lett hypolva.

Volt is, lesz is még ilyen. Több szót ez nem érdemel.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#13) andor80 válasza Eastman (#12) üzenetére


andor80
senior tag

A minőség oké(nem az persze) !DE! Ezt fiataloknak szántál ismeretterjesztésre baker !Ha bekerül a sulikba akkor korrekt kis történelem hamisítást fognak oktatni.Seho nem jelzik a filmben sehol,hogy ez egy fantasy..Nem szabad elmenni melette szó nélkül!

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#14) 8th


8th
addikt

Ha már ennyire magyarkodunk javítsd már ki a címet...

A vallás akkor keletkezett amikor az első csaló találkozott az első ostobával

(#15) andor80 válasza 8th (#14) üzenetére


andor80
senior tag

Ki magyarkodott mi az a magyarkodás?.Saját szavaiddal ha kérhetem! Köszi
Eszem ágában nincs javítani az hamísítás lenne mint a ócska közpénz égetettett vérciki nemzetieskedő történelhamisító animáció! ;]

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#16) KISDUCK válasza andor80 (#15) üzenetére


KISDUCK
addikt

LoL, nekem fel sem tűnt hogy rosszul írtad a címet. :) Amúgy ja, az a szégyen hogy ez is csak a közpénzt viszi, amit értelmesebben is fel lehet használni ismeretterjesztésre mint pl.: a Kőbaltás ember esetében. Nem tudom hogy anyagilag mennyire járultak hozzá befizetett adóból, de ilyenre még mehetne pénz.

(#17) andor80 válasza KISDUCK (#16) üzenetére


andor80
senior tag

Érted a Kőbaltás embert szakemberek csinálták nem valamelyik nyomorúlt rokon öcsi.

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#18) Fred23


Fred23
nagyúr

Mit kell sírni, 2/3 adta erre az áldását! Ez kell a népnek, meg az ingyenkrumpli, meg a győztes rezsiharc, stb.

Nem fogom megnézni, de biztosan eléggé eresztény-nemzeti ékkő. :D

[ Szerkesztve ]

(#19) pilóta


pilóta
nagyúr

:DDD

Aki él és nem boldog, az téved!

(#20) andor80 válasza Fred23 (#18) üzenetére


andor80
senior tag

NEm sírás illetve az de másképpen mint gondolod nem azért lett a bejegyzés

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#21) andor80 válasza pilóta (#19) üzenetére


andor80
senior tag

:)) :DD :))

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#22) pilóta válasza andor80 (#21) üzenetére


pilóta
nagyúr

Van még ilyen, a MKKP sorban teszi fel a facebook oldalukra :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#23) nemlehet válasza Fred23 (#18) üzenetére


nemlehet
őstag

Hát elég paradox. Megy a Tóth Gabi -Fanka Feri duó, éneklik egy az isten és közben szarvasagancsos sámánok nyomják a laggolós shuffle dance-t.

Mi már kitaláltuk hogy szilveszterkor ez lesz az ivós játék.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#24) angyalpc2


angyalpc2
aktív tag

kurva gáz az egész
15 éve tudtak ilyen szintet rendelni, sőt
Film szinten ár 20+ éve is
Egy spectrum doku filmben elmegy de itt azért "kicsit" több kellett volna.
Unreal engine...hát elég messze estek a fától...az a lovaglás ahol 1 pélcaként mozog az egész felső test meg hasonlók.
Mikor ezt valaki megnézte kifizette nah oda a rendőrség kivonulhatna hűtlen kezelés névszó alatt.
Tipikus magyar selejt minőség az is szétlopva, al-alvállalkozónak kiadva aztán kismiska megcsinálta otthon 1 valami átlag gépen.
Lehet tudni mennyibe fáj?

A történelmi része nem érdekel, ne akarjuk visszamenni az időben. Így is brutális a társadalmi lemaradásunk.
Annyira meg azért nem fényes a múlt (gyilkolás erőszak), hogy arra emlékezni kelljen.

Jobban jártak volna ha valódi szereplős filmet csinálnak, az is meg lett volna ennyiből, mellé valami story hogy ehető is legyen.

Reakcióm:
https://www.youtube.com/watch?v=kxmxD2YoUls

[ Szerkesztve ]

(#25) b. válasza andor80 (#5) üzenetére


b.
félisten

Ha már magyarság. Címet kijavíthatnád magyarra. :U

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#26) andor80 válasza b. (#25) üzenetére


andor80
senior tag

Ha már túletted magad és nem olvasol vissza..Tedd meg.!Roppant mod félreértelmezed a címet és a tartalmát is egyébként.Ráadásúl kamuzol is nem a cím hibás szóval 3x is hibáztál :D

[ Szerkesztve ]

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#27) b. válasza andor80 (#26) üzenetére


b.
félisten

Aha értem. király vagy! ja nem. Csak gáz.. :(

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#28) 8th válasza andor80 (#26) üzenetére


8th
addikt

A vallás akkor keletkezett amikor az első csaló találkozott az első ostobával

(#29) Narxis válasza 8th (#28) üzenetére


Narxis
nagyúr

Imádom mikor oltják egymást interneten az emberek. :DDD

Thanos was right.

(#30) Hieronymus válasza Narxis (#29) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Annyiban igaza van, hogy a stílus, maga az ember. :D

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#31) Egon válasza andor80 (#26) üzenetére


Egon
nagyúr

Értem én, hogy tévedhetetlennek hiszed magad, de talán ha hallgatnál a -többek által is megfogalmazott - kritikára, és elolvasnád újra azt a k. címet, esetleg neked is feltűnne, hogy elírás leledzik benne... :U
Segítek: mit jelent a "gylázzuk" szó?!? :U
Szóval, ki hibázott, és hányszor? ;] :C

[ Szerkesztve ]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#32) andor80 válasza 8th (#28) üzenetére


andor80
senior tag

Értem tehát nem tudsz válaszolni van ilyen.

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#33) andor80 válasza Egon (#31) üzenetére


andor80
senior tag

Nem hiszem magam tévedhetetlennek egyszerüen telcsinálom más mit mond .
"Szóval, ki hibázott, és hányszor?"
TE hibáztál sorolom:

1 Nem posz tartalmához szóltál hozzá
2 Nyelvtani hibákat úriember pmben jelez minden más formája tudálélkos bunkóság a netikett szerint szerintem is.
3 Akármennyire kavarsz az elírások nem okozttak senkinek gondot a poszt tartalmával kapcsolatban
4 Hibáztál mert nem bírom abbahagyni a nevetést a félelmetesen próbálkozásod láttán!

[ Szerkesztve ]

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.