Hirdetés

2021. április 14., szerda

Gyorskeresés

(#1) Skyline15

Skyline15
tag

Ha össze kellene hasonlítani melyikbe van több hiba, a te blogodba, vagy a játékba, a blogod nyerne.

Az hogy te felszálltál a hype vonatra, és nem azt kaptad amit vártál, egyéni szociális probléma.

Ezért mondja mindenki ne rendelj előre játékot, várd meg az első hozzászólásokat, és lett volna szépen időd eldönteni, hogy téged érdekel -e a játék a hibák ellenére vagy sem.

Amennyiben ezt nem tudod belátni, hogy itt egyedül CSAK te vagy a felelős a saját döntéseidért, nincs miről beszélni.

"- Nagyapa, Te hős voltál a háborúban?. - Nem de örülök hogy hősökkel szolgálhattam."

(#2) Tuomas válasza Skyline15 (#1) üzenetére

Tuomas
Ármester

Ugyan ezt akartam írni, ahogy olvastam, hogy most akkor melyikbe is van több "bug"? :DDD

We were here

(#3) ergoGnomik

ergoGnomik
csendes tag

Csatlakoznék Skyline15-höz. És remélem majd akkor is pont így fogsz féktelenül örömködni, amikor a munkáltatódat találja be valami zsaroló és közlik veled, hogy akkor most három hónapig lehet fizetés nélkül dolgozni, míg rendbe vágják a rendszert. Vagy saját cégedet döntik be hasonlóan. Kíváncsi lennék a vigyorra a képeden. :W

[ Szerkesztve ]

(#4) Delerium

Delerium
aktív tag

Milyen lehet már úgy élni, hogy annak örül valaki, hogy a másiknak szar? Legalja.

"I fight for the Users"

(#5) Silverboy válasza Skyline15 (#1) üzenetére

Silverboy
tag

Ráadásul a hibák több mint 60% a játékosok 98% nem tapasztalta... (és most nem a hiányzó nem betöltődő Animációra, vagy a Pathfindingre gondolok).

Hypetrain, kicsinyesség, és kárörvendés. Mellé társul az ok-okozatt teljes megnem értése.

---

Witcher 3-ról is ez a véleményed andor80? Mert ugyan így startolt :P (insert én ott voltam meme)
De remélem, az igazán tőkés cégek mint, az EA/Ubisoft/Apple/Microsoft/Sony is kiborít, jah az nem? ;]

Nostalgictime:
"Kiadák a félkész tartalmilag csonkolt játékukat"
Hmmm, hogy is volt a Battlefrontokkal? ("EA")
Oblivion? Skyrim? Fallout? (Komplett Bethesda "művek")
AC: Unity? Division? (Ubisoft)
Witcher 3?

Aki nem tud úszni, ne másszon fára, mert elüti a villamos?

[ Szerkesztve ]

"A bolond ember eléggé logikus, csak az épelméjűek bírálata felületes."

(#6) janeszgol

janeszgol
veterán

Nem értem andort. A legtöbb csatornán visszavették a játékot. Tehát anyagi kár nem érte azt, akinek nem kellett ilyen állapotban a játék.
Az öcsém PC-n játszik, és neki baromira tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#7) gzbotii válasza Skyline15 (#1) üzenetére

gzbotii
veterán

Köszönöm, hogy megfogalmaztad helyettem :R

Ketten jönnek le a hegyről, az egyik futva, a másik medve

(#8) rgqjx

rgqjx
tag

Legszebb öröm a káröröm, ugye? :((( :(

(#9) Csorbi

Csorbi
őstag

Ez a bejegyzés egy igazi andor undor lett :(

(#10) HyP3b0y

HyP3b0y
senior tag

Hú, na te mintapéldája vagy azoknak akinek nem adok el és akitől nem veszek semmit aprón. Botrány ez az igénytelen ömlengés, ráadásul olyanok kárán akik semmilyen hatással nincsenek az életedre.

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#11) Kiki18

Kiki18
őstag

Annyira magyar a hozzáállásod, és annyira fiatalos a vehemencia amivel közlöd a véleményed, hogy az már ijesztő méreteket ölt. Annyira Z generáció :DDD

(#12) futo001

futo001
senior tag

Miert is erdemelte meg a kibertamadast? A jatek nem sikerult jol, a penzt visszaadjak annak aki keri. Ennyivel el van simitva a dolog. A tobbi csak hisztike.
Valamelyik autogyartonak rosszul sikerult egy motorja es sok a meghibasodas, akkor megrohamozzuk a gyarat es ellopjuk az alkatreszeket?
EA a sok javitatlan buggal nem terit vissza semmit. Sikerult felulnod neked is erre a divat-gyulolet vonatra.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#13) Viktor77

Viktor77
félisten

Jobban izgatna, hogy közöm nincs az anyanyelvem helyesírásához, mint hogy egy játékban mennyi bug van/volt.

(#14) bozont válasza janeszgol (#6) üzenetére

bozont
veterán

Én sajnálom őt, ennyire lelki szegény hogy ekkora törést okozott neki egy béta állapotban kiadott játék (ráadásul nem is az első az elmúlt években sajnos). :( ;]

(#15) ergoGnomik

ergoGnomik
csendes tag

@#12: +1

@#13: +1

(#16) match123

match123
tag

Buszke vagyok ratok hogy egyaltalan vegig tudtatok olvasni.
Kb a harmadanal feladtam mert az jutott eszembe, hogy igy szoktak a szar filmekben abrazolni a fogyatekosokat, keresztezve azzal a regi videoval ahol egy nemet hulyegyereket lelonek counter strike-ban es uvoltve szetveri a billentyuzetet.

[ Szerkesztve ]

(#17) DeFranco válasza match123 (#16) üzenetére

DeFranco
nagyúr

keresztezve azzal a regi videoval ahol egy nemeg hulyegyereket lelonek counter strike-ban es uvoltve szetvefi a billentyuzetet.

nekem is pontosan ez jutott eszembe :D

amúgy ha majd egyszer középiskolában vissza fogja olvasni ezt a bejegyzést (persze nyilván nem mert törölni fogja) akkor fogja magát cefetül szégyellni hogy ilyen kis gyakorló furijankó volt amikor még anyutól kellett kérni a gépidőt :DDD

(#18) dugo_

dugo_
veterán

Te beteg vagy, keress segítséget.

(#19) Apollyon válasza match123 (#16) üzenetére

Apollyon
Korrektor

nemet hulyegyereket lelonek counter strike-ban es uvoltve szetveri a billentyuzetet.

*Az unreal tournament volt.)

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#20) icemad

icemad
veterán

Ennyi örömöd legyen egész életedben...

Az élet egy nagyon szar videojáték, de baromi jó a grafikája...

(#21) Apollyon

Apollyon
Korrektor

Amúgy ha valaki meg szeretné venni, most steamen le van akciózva 10%-kal. ;]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#22) Mr X

Mr X
addikt

Na ilyen bejegyzést ír egy igazi gyökér...

(#23) Klaus Duran

Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Ennyi erőből az AtcBiz-t is 100x feltörhették volna, vagy a Naughty Dog-t a trash lmbtq feminista marketingért.

CDpR csak nagyot mondott. 3 év alatt felhúznák a tervezet világot DLC-k segítségével, akkor simán az évtized játéka lehetne.

Vagy ott van a Star Citizen.....

[ Szerkesztve ]

A testem casual, de a lelkem pro. / A Doctor nem hal meg, csak átalakul. / M7 :) -> Lumia 950 :( -> HTC 10 :) -> Huawei Mate 20 Pro :l / https://youtu.be/75Mw8r5gW8E

(#24) Urby66

Urby66
aktív tag

Merő káröröm és rosszindulat. :W
Nem is értem miért kell annak örülni, ha más valakit ér kár? Neked több lett ettől? :F
Egyébként ez csak egy játék, senki sem kötelezett rá, hogy megvedd, nincs rá szükség, hogy életben maradj, hogy tudj aludni, hogy egészséges légy, hogy legyen szerető családod.
Ráadásul ha valóban megvetted bármelyik platformon, visszakapod az árát.
:W :W

[ Szerkesztve ]

(#25) RR89

RR89
addikt

Andró hozza a formáját.

Pedig valahol mélyen még egyet is értenék vele, de ebben a tálalásban inkább a viszolygás fog el a bejegyzéstől.

[ Szerkesztve ]

(#26) Chaser válasza Skyline15 (#1) üzenetére

Chaser
titán

ilyen alapon soha nem lenne valid info játékról, mert senki nem venné meg, hanem várná hogy valaki vegye meg és legyen beta teszter
szóval kicsit sántít ez ( :
én csak láttam hogy időről időre eltolják a kiadás dátumát, amivel bohócot csinálnak magukból
aztán kiadnak egy rakás sz@rt - nem, nem láttam, de épp elég véleméyt láttam róla -
ha ezt valaki megvette, elhiszem hogy nem őszinte a mosolya
ez a tipikus játék, már az előszele nálam eldöntötte, ha fizetnek és nem keveset, akkor sem játszanék vele
de nem vagyunk egyformák

szerk:
ez a tipikus sokat akar a szarka esete
szerencsére egyébként sem érdekelt volna a játék, és nem vagyok kárörvendő, de amit leműveltek bohócoknak is szégyen, szóval keményen megdolgoztak a jogos jutalmukért

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_

(#27) ergoGnomik válasza Chaser (#26) üzenetére

ergoGnomik
csendes tag

ilyen alapon soha nem lenne valid info játékról, mert senki nem venné meg, hanem várná hogy valaki vegye meg és legyen beta teszter
Vagy lehetne mondjuk csalni. A fejlesztők nem hazudoznának összevissza, hanem hihető és tartható fejlesztési ütemterveket készítenének. A befektetők/tulajdonosok/részvényesek nem teljesíthetetlen nyereség elvárásokat fogalmaznának meg. A fogyasztók pedig nem akarnának minden évben tucatszám új AAA játékot beszerezni. (Főleg, hogy a AAA jellemzően csak az árra érvényes, a tartalomra ritkábban. :DDD) Tudod, mindenki viselkedhetne felnőttek módjára. És akkor lehetne tisztességesen összerakott munkákat kiadni. A játékosoknak meg kevesebb problémájuk lenne.

(#28) Chaser válasza ergoGnomik (#27) üzenetére

Chaser
titán

ezzel tökéletesen egyetértek
arra reagáltam, hogy ne a vevő legyen már hülye, mert megvett egy játékot ami sok minden, csak nem kész, és nyilván csalódott
- és nem az a megoldás mindig, hogy megvárunk másokat, mert ha mindenki ezt csinálni semmiről nem lenne vélemény -
erre mondtam ez komolytalan, bohóckodás egy gyártó részéről, bármiről is legyen szó
húzzák-halasztják több alkalommal, majd kiadnak egy rakat sz@rt :F
elhiszem hogy nehéz fejleszteni, meg covid, meg minden, de ez nagyon béna
egy pozitív arculatot felépíteni néha több év, akár annál is több
de lerombolni elég egy nap
sztem most megtanulták

(#29) ergoGnomik válasza Chaser (#28) üzenetére

ergoGnomik
csendes tag

Ó, tovább is lehet ám menni a csalásban! Például egykor létezett olyan, hogy játékújságírás. Nem úgy, mint most a Gamepod, ami felsorolja az új megjelenéseket, linkel néhány videó előzetest és annyi. Megkapták a manusok kiadás előtt a játékokat és végigjátszották, vagy annyi időt öltek bele, ami elég volt hiteles kép kialakításához. Azután megírták, a játékosok elolvasták és máris tudtak mindent. Valamint nem érzem lehetetlen feladatnak olyan cégek létrehozását és üzemeltetését, akiknek ki lehet adni gebinbe "csillió" OS/hardver kombináción tesztelni az új játékokat.

(#30) Chaser válasza ergoGnomik (#29) üzenetére

Chaser
titán

elqrvult' a világ. evvan' :)

(#31) icemad válasza ergoGnomik (#29) üzenetére

icemad
veterán

Olyan cég már van, amelyik csillió gépen és os-en teszteli a játékokat. Ezek a játékosok. Igaz legtöbbször ők fizetnek, nem nekik fizetnek. ;]

(#32) Chaser válasza icemad (#31) üzenetére

Chaser
titán

( :
meo-t is megoldják így más területeken

(#33) icemad válasza Chaser (#32) üzenetére

icemad
veterán

És milyen igaz! :C :DDD

(#34) Jhonny06

Jhonny06
addikt

Undorító, ami a játékos közösségben megy a Cyberpunk (meg úgy általában minden komolyabb játék) kapcsán. Semmi nem jó, csak a hibát keresik benne, pedig így is sikerült összehozniuk az eddigi egyik legkomolyabb játékot, minden szempontból. Döntést kellett hozni. Vagy még tovább csúsznak, vagy kiadják így. Végül kiadták. Ha még tovább csúszik, pont ugyanilyen negatív feedback lett volna. Semmi nem jó. Akinek pedig van szoftverfejlesztésben tapasztalata (a fikázók 99.9%-ának nincs), tudja, hogy baromi nehéz bármit időre szállítani, pláne egy ilyen komplexitású szoftvert. A fikázóknak csak ennyit üzenek: [link]

(#35) icemad válasza Jhonny06 (#34) üzenetére

icemad
veterán

Mondjuk az igaz, hogy pofátlanul hazudtak. Az meg, hogy komoly játék, kb egy vicc. Fallout 4 is komolyabb volt megjelenéskor.

(#36) Chaser válasza Jhonny06 (#34) üzenetére

Chaser
titán

azt aprócska tényt kifelejted, ők hazudták be az első dátumot is, nem a vásásrlók
ami kb 2020 elején lett volna
utána behazudták még kétszer a dátumot?
majd mindjárt megyek kérvényezni avassák őket szentté, mert kalap kalap sz@rt nem ér a sz@vuk, és kiadtak egy félkész valamit
hatalmas ( :
amit kellett volna csinálni, sokkal későbbi dátumot mondanak be, amit előre hozhatnak
nem mentség a részvényesek meg a blabla, attól a befektetőknek csak kevesebb pénzük lett, hogy a folymatos kamuzások után kevesebb vevő lett, és attól is, hogy bug halmazt adtak ki
hallottam már ezt akomplexitást, hogy rendkívül bonyolult
az viszont végtelenül egyszerű, hogy ér-e valamit valakinek a szava, vagy kalap sz@rt sem

(#37) RR89 válasza Jhonny06 (#34) üzenetére

RR89
addikt

Eddigi egyik legkomolyabb játék?

A saját 5 és fél éves "előd"jének (TW3) negyedét sem hozza komplexitásban, kidolgozottságban, újrajátszhatósági potenciálban, hangulatban (ez utóbbi lehet szubjektív, bár vannak objektív elemei).
Persze rohadt magasra tette a lécet az előd, de ekkora esésre én se számítottam, pedig féltem tőle.

[ Szerkesztve ]

(#38) CPT.Pirk

CPT.Pirk
Jómunkásember
LOGOUT blog

Én is örülök, hogy emiatt csúsznak a patchek... Veled örülök. Ja nem. Meg az az érzésem, hogy érdemben nem azzal cseszett ki a hekkelés akire gondoltál, hanem a vállalati food chain alján álló programozókkal.

Btw, talán kevesebb Windowsos gépet kellene használni.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#39) Tikakukac válasza Jhonny06 (#34) üzenetére

Tikakukac
titán

Szerecsen kimosdatva, mehetünk tovább. Én csak hasonló kvalitású embereket szoktam ilyenkor kívánni: egy jó asztalost, aki megmagyarázza, hogy miért nem csukódik az ajtó, egy kőművest, aki elmondja, hogy amúgy nem a fal görbe vagy ha igen akkor ez micsoda komplex dolog stb. stb. stb. Pont volt egy ilyen burkoló, aki nekiállt megmagyarázni, hogy miért nem fér be az ajtó a helyére :DDD
Ilyen mindig van és lesz, elárulom az én titkomat: úgy végzem el a munkámat és úgy veszek részt feladatokban, hogy azt tudjam vállalni is mikor kész.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#40) Chaser válasza Tikakukac (#39) üzenetére

Chaser
titán

ezt de nagyon szépen mondtad :R
komolyan nem értem mi történik az emberekkel
lehet nem tűnik fel sokaknak, de jelen esetben is nettó idiótának nézte őket a kedves kiadó
elejétől a végéig
és a végén még vannak akik ezért hálásak :F
komplexitás meg nagyon süket duma, ezért az említett építőiparban nagyon csúnya kötbérek repkednek
határidő az határidő
ők adták meg, legalább háromszor - de lehet négy is volt az -
és ennek ellenére is pocsék a végeredmény
és ettől el kell ájulni?
üzleti életben egy ilyen céggel értelmes ember szóba nem áll többet, életre lehúzza magát a wc-n

(#41) Gdi

Gdi
senior tag

Azt olvastam már ki is csengettek a CP2077, Witcher3, Gwent forráskódokért pár millió dolcsit darkweben.

''Milliárdnyi meggyilkolt csillag sikolya elhal az éj békéjében, és a kétségbeesésnek csak néhány, törékeny, kőbevésett szó áll ellen.''

(#42) Skyline15

Skyline15
tag

Van nagyon sok oldal, ami játékot tesztel megjelenéskor, illetve ott vannak a streamerek stb, akik pont ezért kapják a "fizetésüket".

"- Nagyapa, Te hős voltál a háborúban?. - Nem de örülök hogy hősökkel szolgálhattam."

(#43) Mahrenburg válasza CPT.Pirk (#38) üzenetére

Mahrenburg
senior tag

Hátez? Miért pont a "tápláléklánc"-szót cserélted le az angol nyelvű tükörfordítására :F

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#44) CPT.Pirk válasza Mahrenburg (#43) üzenetére

CPT.Pirk
Jómunkásember
LOGOUT blog

Mert bekerült a köznyelvbe és tök természetes volt azt leírni, fel sem tűnt, hogy nem magyarul írom. De ez most miért fontos? :F

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#45) 8th

8th
őstag
LOGOUT blog

Életem azon szakaszába léptem amikor ha azt mondod nekem, hogy 1+1=3 akkor én elfogadom és leszarom, hogy hülye vagy.

(#46) Mahrenburg válasza CPT.Pirk (#44) üzenetére

Mahrenburg
senior tag

Bocsánat, csak hirtelen furcsán hatott, még nem találkoztam e szó angol megfelelőjével magyar mondatban. :B

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#47) Mr. Y

Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Tudjuk, itt mindenki hülye és csak te vagy helikopter...

ManedVaper.hu - Vapertesztek és sok érdekesség // But who is watching the guardians?

(#48) bepken

bepken
addikt

azt nagyvonalakban azért még le tudnád írni kérlek, hogy a te fejedben lezajlott események alapján - mely ezen blogbejegyzés létrejöttét is elősegítette - mégis mit eredményez majd ez a "méltó büntetés" a cégnek? tényleg érdekelne a véleményed, hogy szerinted egy nagyvállalatot mégis miképpen érinthet akár rövid-, akár hosszútávon egy ilyen komoly incidens? mik lesznek szerinted a következményei? ki fogja megszívni, miért lesz ez jó nekünk és persze miképpen fogunk ebből profitálni?

mert azt értem, hogy annyit már sikerült levágnod a történetből, hogy "ez rossz" dolog....abban azonban nem vagyok biztos, hogy érted is, mi történt/történik valójában. csak odáig jutottál el, hogy ez egy olyan "rossz dolog", ami most "jó", mert mi durcisak vagyunk...és ha mi durcisak vagyunk, akkor nehogy már más ne szívjon.

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#49) Jhonny06 válasza Chaser (#36) üzenetére

Jhonny06
addikt

Az még nem tűnt fel, hogy a játékok 90%-a nem jelenik meg az ígért első dátumkor? Ezt hazugságnak nevezni elég lol..

(#50) Agyturbina válasza Jhonny06 (#49) üzenetére

Agyturbina
senior tag
LOGOUT blog

Teljesen egyetértek veled, nem szabad hazugságnak hívni, hiszen csak valótlanságot állítottak. :C
Függetlenül hányan tették előttük. Ezen az elv mentén lehetne nőket is erőszakolni, hiszen hányan tették előttünk. :O

,........A szükségletek lettek a célok, és a célok szükségletek lettek........, ,........A paradoxonban az a szép, hogy paradox módon nem szép.............,

Copyright © 2000-2021 PROHARDVER Informatikai Kft.