Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) MeszesKPT


MeszesKPT
őstag

Gondoltam, hogy autós játékokhoz nem is lenne rossz egy ilyen. Aztán a cikk végén láttam az árat és meggondoltam magam. :)

(#2) Foglalt név


Foglalt név
addikt

Több mint 10 év alatt, mióta Belkin(Nostromo) megszülte ezt az eszközt, kb. semmi érdemi újítás nem történt. Ha lenne belőle kábel nélküli és/vagy bal kezes venném az újat, addig teljesen jó a régi, hála annak, hogy ezen még nem a razer 2 év alatt lefoszlós gumibevonata van :U

(#3) -FreaK- válasza Foglalt név (#2) üzenetére


-FreaK-
veterán

Erősen gondolkozom egy ilyenen, de ennyit nem fogok kiadni érte. Létezik valami régebbi hasonló modell, ami még kapható bontatlanul, elfogadható áron?
Csak a Razer gyártott az utóbbi években ilyet, ugye?

(#4) -FreaK- válasza -FreaK- (#3) üzenetére


-FreaK-
veterán

Lejárt
Látom már, hogy van azért itt választék.

(#5) dqdb válasza Foglalt név (#2) üzenetére


dqdb
nagyúr

vagy bal kezes
Balkezes változatnak építsd meg magadnak a Dactyl Manuformot jobb oldalát vagy más split ergo egyik felét (Corne, Liliy58). Persze ez idő, és árban sem biztos, hogy annyira olcsó lesz, cserébe lehet egy balkezes egérhez passzoló darabod.

Jobbkezesben Ergodoxból és Redoxból is akad félbillentyűzet a piacon, sőt ezekből vezeték nélküli is előfordul, és némelyik készen is kapható.

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#6) icp1970


icp1970
senior tag

Érdekes hardver,az már biztos.

(#7) Foglalt név válasza dqdb (#5) üzenetére


Foglalt név
addikt

Ez egy igen szuper ötlet! 10 éve lehet bele is vágtam volna :B

(#8) BioNiCMaN


BioNiCMaN
addikt

Nekem van 1 Nostromo (szerintem ugyanez...) és egy G13. A Nostromo a polcon, nem véletlenül, sokkal jobb a G13.

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#9) dqdb válasza Foglalt név (#7) üzenetére


dqdb
nagyúr

[ergodox] [redox]
Tőlük készre szerelve is lehet rendelni jobb vagy bal felet többféle házzal és kapcsolóval, az egyiket végigkattintgattam és a cikkben szereplő Razer árában jön ki a vége. Lengyel cégről van szó, így hamar ideér a rendelés és vámolással/extra áfával sem kell számolni.

Ezek a billentyűzetek csillivilli alkalmazás helyett nyílt forrású firmware-ből alakítható tényleg olyan kiosztásúra tetszőleges számú is kialakítású réteggel, amit szeretnél, szóval a betanulási időszak sokkal nehezebb lesz.

Az előző hozzászólásom írásakor köhögött az oldaluk, így nem akartam linkelni.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#10) Predatorr


Predatorr
őstag

Na, úgy látom, a google fordító még nincs a kvantumfölény birtokában, amilyen lassan ez ideért. :P

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#11) -FreaK- válasza dqdb (#9) üzenetére


-FreaK-
veterán

Én is össze raktam egyet, az 203EUR-ra jött ki (speed switch-el), tehát még drágább mint a Razer, de még azonos áron is elmarad tőle funkcionalitásban, ami hátrány. Van persze előnye is, mert te magad válogathatod össze a komponenseit, de ennyit nekem nem ér. :(

(#13) Ringman


Ringman
nagyúr

Persze a mérnökök nem elégedtek meg ennyivel, ugyanis az aktuációs pont 1,5 és 3,6 mm között szabályozható.

a wooting one ezt már tudja egy ideje, meg a topre realforce rgb is.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.