Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Elnézést, ha már volt róla szó,a kampány módról van valami bővebb infó?

(#2) Gery9112 válasza antikomcsi (#1) üzenetére


Gery9112
őstag

Battlefield 1 trendjét fogja követni. Több, rövidebb sztori (valószínű egy max. másfél óra fejezetenként) 4 fejezet lesz elérhető megjelenéskor és +1 megjelenés után:

Prolouge
Nordlys
Trailleur
Under no Flag
The Last Tiger -> megjelenés utáni

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#3) atike


atike
nagyúr

Részemről szájtátós... :) Nem semmi.

(#4) aelod


aelod
veterán

Ilyenkor bánom, hogy se időm se technikám nincs otthon gémelni... :(

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#5) pulyka jocó


pulyka jocó
senior tag

Azt lehet tudni hogy a jövőben érkező frissítések behozzák e a többi frontot is?
Gondolok itt a keletire, csendes óceáni stb
Kicsit unalmas hogy mindig a nyugati frontot sztárolják, bár, itt legalább nem az amerikaiak lesznek... :W

(#6) Gery9112 válasza pulyka jocó (#5) üzenetére


Gery9112
őstag

Ha végignéznéd a videót tudhatnád, hogy a Tides of War a játék live service része. Ez azt jelenti, hogy (elvileg) folyamatosan kerülnek bele új fejezetek a második világháborúról. Az első Európa bukása Ny-Európa, majd 2019 elején valamikor Görögország kerül be und so weiter.... Ezek azok amiket így előre bejelentettek, feltételezhetően jön később a többi, új hadszínterekkel.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#7) pulyka jocó válasza Gery9112 (#6) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Végignéztem, és direkt ezért kérdeztem, mert ugye nem lesz prémium, még nem jelentettek be az összes tartalmat. Kár, szovjet téma ütősebb lenne, esetleg egy csendes óceáni front. Ja és Amerika majmolas persze, az fontos :W :D

(#8) myckie2 válasza pulyka jocó (#7) üzenetére


myckie2
őstag

Ha hatalmas kassza siker lenne, valószínűleg jönne a szovjet és pacific kampány is, de az EA és Dice mindent megtett azért, hogy ez a rész bukás legyen. Nem is véletlen, hogy nem jelentettek be semmi Roadmapot. Amerika majmolás? Nincsenek is benne Amerikaiak.

[ Szerkesztve ]

(#9) Gery9112 válasza pulyka jocó (#7) üzenetére


Gery9112
őstag

A történelmet a győztesek írják sajna. Amerika fuckyeah van!! :Y

Ezért se merem elkiabálni így látatlanban, hogy a Last Tiger fejezet, az valóban német szemszögből lesz mert az EA nem meri ezeket bevállalni. Vagy ha mégis németek szerepelnek benne tuti az amcsikkal fognak egyetérteni és mikor amerikai katonákat kéne ölni akkor inkább a saját embereikre lőne és dezertálnak. A fejezet végén pedig lassú, egércincogós hegedűszóra feláldozzák magukat a szabad világ és testvériség jegyében a gonosz, hitleri Németország elnyomása ellen.

Uppssz...spoiler alert. :DDD

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#10) pulyka jocó válasza myckie2 (#8) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Az Amerika majmolást a későbbi kiegészítőre, sztorira, bármire értettem, mert úgyis benne lesznek :)
Igazából teljesen vevő lennék egy német oldalt bemutató sztorira. Akár játék , akár film formájában. Mondjuk a háború kitörésétől kezdve, egészen a bukásig. Végig követve sorkatonaként a főbb esemenyeket. De sajnos ilyet úgyse fog senki meglépni :(

(#11) Gery9112 válasza pulyka jocó (#10) üzenetére


Gery9112
őstag

Játékban ha vevő vagy a régebbi játékokra + stratégiára akkor a Company of Heroes Opposing Fronts és Tales of Valor kiegészítőiben van tisztességes német kampány. :)

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#12) pulyka jocó válasza Gery9112 (#11) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Steamen azt hiszem megvan mindkettő. Köszi az ötletet! :R

(#13) myckie2 válasza pulyka jocó (#10) üzenetére


myckie2
őstag

Nem nyavajogni kellene, hanem rákeresni, hogy milyen filmek/sorozatok vannak a második világháborúról német szemszögből. Ott a Stalingrad (1993) vagy a Generation war (2013), A Bukás (2004), Das Boot (1981, 1985). Amerikától ne várd már el, hogy sok olyan filmet forgassanak ami a másik szemszögből van, csinálja ezt az aki a másik oldalon volt. De nem lehet mondani, hogy nem csináltak hisz ott a Levelek Ivo Dzsimáról vagy a Schindler listája.

[ Szerkesztve ]

(#14) Hopkins95 válasza myckie2 (#13) üzenetére


Hopkins95
addikt

Jaj a Generation War("Unsere Mütter, Unsere Väter") most a kedvencem! A legjobb háborús minisorozat, amit valaha láttam! Nálam olyan szintet képvisel, mint a Band of Brothers. :)

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#15) neato3loco


neato3loco
senior tag

Eddig úgy voltam vele, hogy kell a fenének még egy BF rész.. De ez a trailer (mint szinte mindegyik) megbabonázott, hogy verjem.... :R

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#16) Kisgépkezelő válasza Hopkins95 (#14) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Erősen indult, de valahogy a vége felé kicsit ellaposodott szerintem. Kicsit sok lett a ketten beszélgetnek egy szobában típusú jelenet a sztálingrádi harcjelenetek utáni szakaszban. Mintha a második rész első feléig ellőtték volna az összes puskaport, aztán a végére elapadt a költségvetés, vagy ilyesmi. Így is nagyon jó, de valahogy mindig az az érzésem, hogy csak egy egész kicsi hiányzott ahhoz hogy igazán kiemelkedő legyen.

(#17) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Végignézve a trailert, nagyon látványos meg minden, de úgy érzem ez már ilyen damage control az EA részéről. Most nyertek egy hónapot és gyorsan kiadták ezt, hogy még próbáljanak pár embert mégis meggyőzni. De engem már nem fognak...

Egyébként jónak tűnnek az új mechanikák a játékban(pl. építés), de a mozgást pl. én túl gyorsnak és dinamikusnak találom. Én nem nagyon hiszem, hogy ilyen gyorsan mozogtak a katonák. Valahogy nem illik a WW2 hangulathoz, ha megnézek egy második világháborús filmet, az messze nem ilyen dinamikus.
Aztán a másik dolog, hogy minden túl szép színes, a tankok nem sárosak, a felszerelés nem koszos vagy kopott, bár tudom valószínű az sokaknak nem tetszene.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#18) #80123904 válasza Hopkins95 (#17) üzenetére


#80123904
törölt tag

"megnézek egy második világháborús filmet, az messze nem ilyen dinamikus."
Persze, hogy nem olyan dinamikus, hisz a filmekben (és a valóságban is), ha bekapsz egy golovist, akkor valszeg nem mész már tovább (sőt inkább megnyeklettél).

(#19) _CICAFIU_ válasza Hopkins95 (#17) üzenetére


_CICAFIU_
aktív tag

Bad company 2 Vietnam kiegészítőjében nagyon jól néztek ki a fegyverek szerintem. (sár, kopás) Sajnos a mostani bf-ekben nyoma sincs hasonlónak.

Huawei P30

(#20) Hopkins95 válasza _CICAFIU_ (#19) üzenetére


Hopkins95
addikt

Köszi, akkor azt be is fogom szerezni Steamen! :)

(#18) izd6583sawoe Igazad van, de a sebzés és élet egy szükséges játékmechanikai elem.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#21) Kisgépkezelő válasza Hopkins95 (#20) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Persze, hogy szükséges, de azért nem minegy, hogy mi mennyi, mert ezzel nagyban befolyásolni lehet a játékmenetet. Egy kicsit kevesebb élet vagy nagyobb sebzés pl: a lassabb megfontoltabb játékstílust követőket hozza előnybe, míg a Bf féle sok élet kis sebzés pontatlan fegyverek az ellenfél arcába belemászós taktikáknak kedvez, így a játékmenet is ilyen lesz.

(#22) _CICAFIU_ válasza Hopkins95 (#20) üzenetére


_CICAFIU_
aktív tag

Nézz róla videókat! Szerintem tetszeni fog! Abban tényleg adtak a korhűségre. A zene is meg úgy az egész. A bf1-ben és az 5-ben ennek nyoma sincs sajnos. Nagyon a fiatal réteget célozták meg velük. Nekik meg úgyis mindegy hogy korhű e vagy nem.

Huawei P30

(#23) Dtomka


Dtomka
veterán

Elég sok változás lesz benne a BF 1-hez képest. Aki azt mondja, hogy csak 1 BF1 skin az V...szerintem téved.
Holnap végre openbeta... :)
Tuti vétel!

(#24) Kisgépkezelő válasza _CICAFIU_ (#22) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

A Rising Storm 2 is hasonló. Még egy kicsit tovább is mentek mint a BC2 Vietnammal. Ügyesen egyensúlyoznak a játszhatóság és a valósághűség határán, nagyon taktikus a játékmenet, jó közösség van a szervereken. Egyetlen hibája, hogy bár 2017-es játék, még mindig UT3 motor dolgozik alatta, ami miatt sajnos nem szebb, sőt inkább még csúnyább is mint a 2010-es BF BC2 a Frostbite-al. Szerintem a játékmenet kárpótol, de én eléggé odavagyok az RO/RS sorozatért, úgyhogy erősen elfogult vagyok.

(#25) pulyka jocó válasza myckie2 (#13) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Ismerek párat, amerikától meg nem várok semmit. A levelek iwo dzsimáról hihetetlen jó alkotás, ez tény, de persze annak is megvan az Amerika (az isten) majmolos része, a másik oldalt bemutatva.
Kíváncsi vagyok a bf5-re, BF3 óta nagy rajongója vagyok a sorozatnak, de a BF1 már kezd unalmas lenni a múlt miatt, ez sincs sokkal közelebb a jelenhez. :/ Tényleg jobb lett volna egy modernebb rész, de ez persze az én véleményem :)

(#26) _CICAFIU_ válasza Kisgépkezelő (#24) üzenetére


_CICAFIU_
aktív tag

Megnézem köszi!

Huawei P30

(#27) myckie2 válasza pulyka jocó (#25) üzenetére


myckie2
őstag

Mert kit majmoljanak, ha nem magukat? Mi kit majmolunk? Magunkat. Mi, hogy tanuljuk a történelmünket? Nem másik szemszögből, hanem a saját elferdített szemszögünkből. Egyszerűen nem értem problémád. Mi se csináltunk orosz/német szemszögből ww2 filmet, hanem a saját magyar "majmolós" szemszögünkből csináltuk. Szégyen. (Ráadásul nem értem a Flags of our fathers-ben mi volt az Amerika istenítős. Tehát a logika az, hogy amelyik film Amcsi szemszögből van az már csak Amerika istenítős függetlenül a storytól.)

[ Szerkesztve ]

(#28) Kisgépkezelő válasza myckie2 (#27) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Mondjuk a Flags of our fathers, de még inkább a Letters from Iwo Jima inkább üdítő kivételnek számítanak a Hollywoodi mezőnyben, de messze nem általános, hogy emberként próbálnak tekinteni korábbi ellenfeleikre, még akkor sem, ha esetleg időközben már szövetségeseik lettek. Azért Clint Eastwoodnak is kellett pár év mire eljutott addig, mert például 20 évvel korábban a Heartbreak Ridge-et még eléggé Amerika fakkjee stílusban rendezte.
Azért mások kevésbbé próbálják beleerőltetni a jó-gonosz narratívát a filmjeikbe, játékaikba.

(#29) pulyka jocó válasza myckie2 (#27) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Ebben nem fogunk tudni megegyezni :D
Nyilván, büszkék magukra, a történelmükre. Ha azt nézzük lehetnek is mire, brit gyarmatbol világ elsők között lévő nagyhatalom lettek. Engem zavar mikor az amerikai zászló lobogásával kezdődik egy film, kinek mi :)

(#30) Hopkins95 válasza myckie2 (#27) üzenetére


Hopkins95
addikt

Itt szerintem nem is azzal van sokunknak baja, hogy saját szemszögükből mutatják be az egészet, hanem annak a mértékével. Azzal van a baj, hogy nagyon túltolják ezt a fuckyeah Amerika dolgot. És már ezért van sokunknak tele a hócipője az ilyen filmekkel, ahol mindig Amerika a jó, ők mindent jól csinálnak, az ellenség meg gyakran egy veszélyes tömegként van csak ábrázolva.

Szerintem lehet ezt megfelelő mértékben csinálni, ennek példája a Band of Brothers vagy a Ryan közlegény megmentése is.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#31) myckie2 válasza Hopkins95 (#30) üzenetére


myckie2
őstag

Soroljatok már fel légyszíves olyan WW2-es filmeket, amelyik csak "AMERIKA FUCKYEAH", mert azokat valószínűleg kihagytam...

(#32) VinoRosso válasza myckie2 (#31) üzenetére


VinoRosso
veterán

umm... hollywoodiak közül kb mind? Talán A halál 50 órája valamelyest kivétel. De a Piszkos 12 pl már nem, de ettől még jó film. A BF is jó játék, csak ez a csillivilli köntös totál nem illik ahhoz a korhoz amiben játszódik. Ez inkább az USA (lányka) diákfilmek nyalókás, zselés, plüssmackós világához illik, mert a DICE éppen úgy kifestőkönyvnek nézi ezt a világot mint egy tinilányka a pofikáját, és épp úgy túltolja a játékon a sminket, hogy abból már nem fej lesz hanem fujj.

(#33) myckie2 válasza VinoRosso (#32) üzenetére


myckie2
őstag

Légy szíves sorold már fel azt a "szinte mind" filmet és hasonlítsuk már össze azokkal a Holywoodi filmek számával amelyek nem Amerikát istenítik.

(#34) Dtomka


Dtomka
veterán

Srácok, biztos megtaláljátok a megfelelő topicot...PLS ne ide!
Köszönöm!

(#35) pulyka jocó


pulyka jocó
senior tag

Mikor indul az open béta? Valahol 10 órát írtak, de még semmi :F
myckie2: nem feltétlenül csak a dicsőítés, hanem az ok mindent és mindenkit megmentenek felfogás. Kedvencem, mikor Amerikát megtámadják, de persze mindig a jó nyer alapon ők győznek, és megmentik a világot :W Úgy érzem elfogult vagy Amerika mellett, nembaj, ez a te dolgod. Én a vitát itt lezártam, valóban nem itt kell ezt megbeszélni :)

(#36) myckie2 válasza pulyka jocó (#35) üzenetére


myckie2
őstag

Én csak kértem valamit, hogy soroljátok fel azokat a WW2 filmeket, amit ti Amerika istenítőnek gondoltok. De egyet sem sikerült mondani. Egyáltalán nem vagyok elfogult, csak próbáltam felvázolni nektek, hogy a valóság kicsit más, mint amit gondoltok. Közben eszembe jutott még egy jó kis Hollywoodi film aminek a történetének nincs semmi köze Amerikához: Valkűr (2008) Tom Cruise főszereplésével.

[ Szerkesztve ]

(#37) Zolik


Zolik
senior tag

Komolyan mondom nektek agyatokra ment a fityesz gyűlöletkampánya meg a stop soros agymenés...
Amcsik király arcok, az hogy van pár politikus seggface azért ne általánosítsunk már! Az hogy milyen a játék had döntse már el a fejlesztő meg a kiadó... mit vártok? német kampányt ukrajnában ss legényekkel akik civileket vegzálnak és lőnek halomra? Vagy olyan dlc-t amiben a gettókban lehet össze szedni a deportálásra várókat? esetleg egy küldetést arról, hogy végezték ki az amcsi hadifoglyokat? talán a normadiai partraszállásban akarjátok a tengerbe lőni az összes amcsi katonát? ez most komolyan jobb lenne?

tovább megyek, mit szólnátok egy olyan játékhoz amiben az 56-os forradalom alatt kell egy szovjet katona bőrébe bújni és a lázadó ellen-forradalárokat helyre tenni? hisz mutassuk már be a másik oldalt is, azok is emberek voltak! Olyan cirkusz és felháborodás lenne belőle mint de kína.

[ Szerkesztve ]

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#38) pulyka jocó válasza Zolik (#37) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Elején jót röhögtem, nem tudom hogy jön ide a fityesz meg soros a mumus de legyen :D
Lehet hogy cirkusz lenne mindebből amit leírtál, de ezek megtörténtek.
Na meg szerinted a ,,jó arc" amcsik nem követtek el bármi ilyet? Ja nem, ők a dicső nemzet, ők soha :DDD
De ezen felesleges vitázni, nekem nem tetszik a BF5, majd 1,1-5 év múlva 3000ft-ért jó vétel lesz, addig talán bővítik más nemzetekkel is

(#39) Juhaszatti válasza pulyka jocó (#38) üzenetére


Juhaszatti
addikt

"1,1-5 év múlva 3000ft-ért jó vétel lesz, addig talán bővítik más nemzetekkel is"
Például Amerikával, mert most nincsenek :)

[ Szerkesztve ]

(#40) Zolik válasza pulyka jocó (#38) üzenetére


Zolik
senior tag

Úgy hogy minden és mindenki aki egy picit is másképp látja mint a mi vezérünk, az ellenség. soros bérenc. Ő amcsi (is) és őt utálja az nemzethy kormányunk amit próbál minden honpolgár fejébe bele verni hogy ő kb az ördög. Hogy miért utáljátok és fikázzátok ennyire az amcsikat nem tudom.. azért mert olyan játékot készítenek ami nekik tetszik? nem kell megvenni, nem kell nézni és nem kell játszani vele ha nem tetszik.

Mi köze ahhoz hogy egy valaki elkövet valamit, hogy egyből a nemzetre vonatkozóan általánosítasz? Mint régen ausztriában a " Magyar ne lopj" , ha egy magyar lop az összes biztos lopós.
Meg ez a győztesek írják a történelmet duma már annyira lejárt lemez... miért mégis kik írják? a vesztesek? hagyjuk már ezt... a jó arc amcsik nem unalmukba jöttek ide, hogy a tengerparton a saját vérükbe fulladjanak meg. mond ezt a veteránoknak akik éveken át a frontvonalon harcoltak hogy neked most ne kelljen német himnuszt énekelned..

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#41) pulyka jocó válasza Zolik (#40) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

:R :R

(#42) Kisgépkezelő válasza myckie2 (#36) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Jó legyen akkor:
Heartbreak Ridge
Fury
Saving Private Ryan
The Hurt Locker
American Sniper
Most hirtelen ezek jutnak így eszembe, de azért lehetne még nyújtani a listát szerintem. Történelmi témában. Fikciós filmeknél meg nagyjából végtelen, de azt nem számolom mert abból mindenki olyat csinál ami neki tetszik.
Zolik: A sorosozás meg a politika nemtom hogy jön ide. Az, hogy az amerikai filmek, játékok, könyvek stb... erősen torzítják a múltat, a régebbi keletű dolog mint a migráns/soroskampány, másrészt azért ez a fajta propaganda meglepően kis részét érdekli ám a lakosságnak. Megint csak annyi lenne az elvárás, hogy az ellenfél ne egy lelövendő emberbassza legyen, aki gonosz, mert a történelemben nem gonoszok csaptak össze jókkal hanem x érdeke y érdekével. Eddig a gondolatig azért többnyire eljutottak az emberek itt európában épp ezért próbáljuk megtisztelni egymás történelmét amennyire lehet. Lásd pl: a Német-Orosz közös megemlékezések, koprodukcióban készülő filmek , kutatások, amik nem dehumanizálják az egykori ellenséget. Egy hangos kisebbséget leszámítva egyébként nálunk is belátja a többség, hogy az 56-ban ide vezényelt szovjet katonák nem gonoszok, csak egyszerű tizensok/huszonkevés éves sorozott kölykök voltak mint akik minden háborúban várüket adják bármilyen seregben, és ugyanúgy megérdemlik az utókor megbecsülését mint bárki aki valaha arra kényszerült, hogy fegyvert ragadjon.

(#43) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Így videóról hú de fasza jó szép stb. De a béta egy okádék. Remélem helyrehozzák az elbaszásokat,mert akkor kidobott pénz volt előrendelni.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#44) myckie2 válasza Kisgépkezelő (#42) üzenetére


myckie2
őstag

Hacksaw* Ridge: Se nem istenítette az amerikai katonákat, se nem istenítette Amerikát. Egy katonáról szólt akinek meggyőződése volt, hogy ölni rossz és csak embereket akar menteni. A társai is és az egész katonaság hülyének nézte emiatt.

Fury: Szobás jelenet a német házban? Szerinted az Amerika és a amcsi katonák istenítése volt, amikor meg akarta erőszakolni a katona a német kiscsajt? Ha igen neked komoly problémáid vannak.

Saving Private Ryan: Megint egy tipikus olyan film ami nem arról szólt, hogy az amerikai katonák milyen jók és Amerika mindenkivel csak jót csinált. Már a címe is elárulja.

Hurt Locker: Modern katonás filmeket utálom és csak arra emlékszem, hogy unalmas szar volt.

American Sniper: Nem láttam, nem tudok nyilatkozni és amúgy sem a modern filmekről volt szó.

100% biztos vagyok benne, hogy a felsorolt filmek felét nem láttad és úgy vádaskodsz.... :U De amúgy mesélj már hány német és orosz film van ami a másik fél szempontjából mutatja be a háborút?

[ Szerkesztve ]

(#45) Kisgépkezelő válasza myckie2 (#44) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

A Hacksaw Ridge-et tényleg nem, de nem is arról írtam, hanem erről. A többit láttam.

(#46) myckie2 válasza Kisgépkezelő (#45) üzenetére


myckie2
őstag

My bad. Még nem láttam, de nem túl jók az értékelései. De a lényeg ha az összes Hollywoodi WW2 filmmel összehasonlítanánk messze elmaradna tőle az istenítésesek száma.

(#47) Hopkins95 válasza FIREBLADE78 (#43) üzenetére


Hopkins95
addikt

Előbb játszottam a bétával, nagyon furcsa így érzésre. Az biztos, hogy ez minden, csak nem WW2.

Az új mechanikákat elég jónak találom.
A grafika nagyon szép(bár nekem túl színes), remekül fut.

A hozzáadott Revive mechanika viszont teljesen felesleges, sokat kell várni feleslegesen, s valószínűleg a végén úgyis otthagynak. Azt hagyhatták volna a Battlefield 1-ből a régit...

A Q betűvel elérhető parancsok túlságosan egyszerűek, szerintem hagyhatták volna a szöveges parancsokat a vizuális(pl. kereszt a medicnél) - de ez szubjektív.

A végén mikor mutatták a legjobbakat, akkor nem kicsit elmosolyodtam, hogy csak néger és ázsiai(nem viccelek) katonát mutatott...

Ja és még valami: a lövéseknek és robbanásoknak kb. olyan hangja van, mint a tavalyi Cod WW2-őben - olyan erőtlen, gyenge.

Tudom ez még csak béta, de nem hinném hogy sokat változna.
Azt is látom már most, hogy nem nekem való lesz. :)

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#48) FIREBLADE78 válasza Hopkins95 (#47) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Én ps-en játszom. Elég szar előhozni a parancsokat és egyéb kéréseket. Bf1 sokkal,de sokkal jobb volt ebben is. Biztosan játszom majd vele,de kurva anyázás csak hatványozódni fog a bf1-hez képest. :DD

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#49) nagylaci6417 válasza FIREBLADE78 (#43) üzenetére


nagylaci6417
aktív tag

Én is előrendeltem. X boxon .hála istennek ott le is lehet mondani.

(#50) nagylaci6417 válasza FIREBLADE78 (#43) üzenetére


nagylaci6417
aktív tag

Én is előrendeltem. X boxon .hála istennek ott le is lehet mondani.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.