Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6) cousin333


cousin333
addikt

"Végül leírnám, miért is jó ez az egész. Én nyitott vagyok mindenféle zenére, meghallgatom, mielőtt lefikázom, így van összehasonlítási alapom."

Az általad leírtakhoz kiegészítésként hozzátenném, hogy én is nyitott vagyok mindenféle zenére, de az általam hallgatott rap számok többsége simán nagyon gyenge volt (az általat felsorol körítéssel együtt). Hallottam tűrhetőeket is, de legnagyobb részük egy régebbi (és tényleg jó) szám egy az egyben történő lenyúlása volt, amire aztán a "zeneszerzők" rátették a maguk "művészetét". Magyarul elk...ták, de nagyon. Ez sem nővelte a szememben az értéküket...

"Ehhez a kultúrához hozzátartozik a graffiti is. Véleményem szerint nagyon jól tud mutatni egy szépen megalkotott rajz egy aluljáróban, vagy egy falon, de én lennék az első, aki jól helybenhagyná azt, aki más tulajdonát összefújja. Kevés kivétel van(talán a vonat, aluljáró), ezeket elfogadom."

Na igen, de a "jól mutató" graffitik részaránya alacsonyabb, mint a jó rapzenéké a zenék nagy családjában... A "szignójukat" mindenhova felfirkáló barmoknak meg helyben el kellene törni a kezét :(((

[ Szerkesztve ]

"We spared no expense"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.