Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35) #82729984 válasza chris-v (#12) üzenetére


#82729984
törölt tag

Nem értek egyet, én megszokásból mai napig ha veszek egy új kütyüt, rádugom töltőre, feltöltöm teljesen, majd lemerítem 15%-ra és megint feltöltöm teljesen.

Na már most, pl. a 6 éves laptopom még mindig másfél órát bírja akksiról (és az összes többi kütyümnél is hasonló arányban bírja az akksi), tehát ártani nem árt. Továbbá havonta egyszer lemerítem szintén 15%-ra majd feltöltöm teljesen.

Ugyanakkor naponta találkozok 1-2 éves laptopokkal amik egy windows bootot nem bírnak teljesen feltöltött akksival meg hasonlók... Kvázi töltő nélkül használhatatlanok. És tudom hogy ezeknél a gépeknél a fentieket nem csinálták meg.

Persze nem állítom hogy a kettőnek van köze egymáshoz, csak azt látom hogy a megszokott formázó töltés nem árt tehát felesleges ezzel bárkit is b@sztatni. (ja és soha senki nem javasolta a 0%-ra merítést, az mindig is 10% körül volt)

Szóvaé mielőtt bicskát nyitogatnál, linkelj már be légyszives egy hiteles külsős tanulmányt ahol fogtak mondjuk 100-100 db akksit, az egyiknek adtak ilyen formázó töltést a másiknak nem majd 3 évig használták őket egyformán és a végén melyik hogy bírja.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.