Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4) _seth_ válasza Rolly (#1) üzenetére


_seth_
veterán

#2-ben minden le van írva :)

Én egyszer engedtem a kutasnak, hogy tankoljon... 95-öst kértem bele és V-Power került bele....

Azóta néha átengedema tankolást minden gond nélkül csak amíg le nem teszi a pisztolyt ott állok és még azt is megvárom, hogy a kulcsot ideadja (kulcsos a tanksapka) szal sokat nem tud variálni... na de most teljesen mind1 mit csinál nem gyorsabb mert hiába megyek be max 5-10 mp-et nyerek az egésszel... többnyire egyébként csak annyit mondok, hogy köszi nem megy egyedül is :)

Sztori:

Kútnál áll az összes sor, egyik sorba beállok mert látom már kint áll a nő és mindjárt tankol... állt előttem még egy autó azaz én a harmadik voltam... az első nő csak áll mint egy izé, nézeget és nem csinál semmit sem... a kis drága vörös khm várta, hogy majd a kutas tankoljon mert ő bizony nem fog ilyen alantas munkát csinálni... 5 perc után az előttem álló kövér gázzal lelépett majd követtem én is... a nő csak állt én nézett értetlenül... már nem emlékszem milyen autója volt de csak valami átlag 2-3 millás verda...

Egyébként valamivel több megy bele mint a gyári adat, csövek míg megtelnek lehet pár liter de ilyen nagy eltérést nem tudok elképzelni...

[ Szerkesztve ]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.