Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34) uzsz


uzsz
senior tag

Hat az emulator nem adja vissza mar probaltam
Volt C 16, 64, Amiga 500, 1200. Na nem egyszserre, eladtam, es a kiokoskodott kis penzembol mindig kiegeszitettem.
Emlekszem az 1200 hoz volt kulso CD meghajto egy 2x es matsushita, egy talan 20Mb igen MB - s vinya, es idovel nemetorszagbol szereztem minden penzem elverve egy BLIZZARD Turbokartyat talan 68020 as volt 4 v 8 MB Fast RAM mal.
imadatam a gepem, PC-s haverok mindig nalam csorgattak a nyalukat pedig mar 486 DX2 meg VGA Quake is volt a vege fele, de egy Alien Breed II 1x1 pixelmeretben vagy Fear leejtette az allukat vagy egy angol ujsag cd jerol leszedett genetic spices aminek mar keves volt a 8 MB mert igy nem volt hang....
Emulaltam MAC et, 386 os PC 0t bar a WIN 3.1 durva lassu volt es hat az akkori AMIGA OS hez kepest viccesen elmaradott is. Talan OS3 v 3. valamennyi volt multitask al, hi res hatterrel, stbstb. A hang meg olyan minosegu volt amit nem az SB Pro hozott eloszor inkabb az AWE32 amit ugye ugy is reklamozott a Creative, hogy AMIGA technologiat hasznalt fel...
Emlekszik meg valaki a Fast trackerre?, deluxe Paint es tarsai?
Sosem felejtem el hogy lattam egy gepet amiben egy 50Mhz s Turbo card volt, a srac futtatot egy MAC amulaciot, (nem tudom milyen mac csak hogy az akkori legerosebb konfigot emulalta), azon futott valami Fps meg urhajos lovolde, az amiga OS en egy Breath(Ha jol emlekszem a nevere Fps 1x1 Pix meretben) es mindekozben egy szovegszerkesztovel olvastatott fel egy szoveget.
Ott lefagytunk es csak neztunk hogy bakker... Voltak akik kerestek a MAC et mert mondtak ez kamu nem lehet valos.....
emlekszem hogy mikor lattam eloszor AMIGA-t..
Mutterom valami kolleganojenek a lanyai kaptak egy 500 ast nemetorszagbol az apjuktol es naluk lattam olyanokat futni mint: Alcatras, Ugh, Lotus, meg nem is tudom. es a hang es grafika bokan csinaltam magam.....
De vannak felejthetetlen cimek csak par a te<ljesseg igenye nelkul:
superfrog,
wroom,
testdrive,
stunts,
dune2,
alien Breed
Cannon Fodder,
Stardust,
Elite 2, 3
Skidmarks,
mortal Combat,
street fighter 2
Moon stone (nagy kiraly)
Lemmings
settlers
Wings of furry
Flash Back
Theme Parc
Syndicate
Turrican sorozat
Another World
Worms
Ruff n Tumble
Banshee
Chaos engine
N & S
Simon the Sorcerer
Dream Web
Road Kill
Oil Imperium (Meg C64 rol kedveltem meg)

De hagyom is mert sztem 2 oldalt ossze tudnek irni igy fejbol...
Mindre emlekszem, hogy hogy neztek ki milyen hang zene volt milyen erzes volt jatszani veluk ey valahogy elkopott a kesobbi plattformokon.
Az emulator meg nem olyan...

Aki viszkető seggel fekszik, büdös ujjal ébred. (Guga kérésére javítva) Az élet az egy nagy cukor, csak meg kell tanulni szopni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.