Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ilyen_85


ilyen_85
senior tag

Szerintem nincs ezzel a telefonnal semmi gond, a video alapján :)

Ha az árral nem szálnak el, biztos vagyok benne, hogy elég sokan fogják venni, az os-en nincs mit elszúrni, mert az adott, a hardver, meg elég erősnek tűnik, nem akadt rajta az android.

Kiváncsi lennék a telefon többi jellemzőjére, s persze az árra.

(#2) Bisset


Bisset
csendes tag

már előre aggódom a Fiatért amikor a Sony beleköt a Brava nevébe...... :P

(#3) koviz


koviz
csendes tag

Nem beszélve a modellvasút gyártó Brawa-ról... :DD

\'\'Egy terv akkor jó, ha jó! De, hol itt a hajó?\'\'

(#4) LonGleY


LonGleY
veterán

A hétfői nap alkalmával bemutatott mobil hír kissé furcsa alcímmel éeskedett.

Ha egyszer leírok valamit, azt elolvasom. Ez alkalomból kiderül, hogy - legalábbis a saját olvasatom szerint - vétettem-e hibát, amit egyből korrigálni is tudok. Ezt más mi a fenéért nem tudja megtenni, főleg, amikor egy olyan oldalra ír, melynek nagyobb a látogatottsága, mint a hozzászólások aloldalának?

[ Szerkesztve ]

(#5) TheDragon007 válasza Bisset (#2) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Ez nem ugyanaz az eset, itt ugyanis a betűtípus is hasonlít a Sony tvken használtra. Tehát nem kell aggódni a Fiatért, ellenben az Amicoval... Mikor megláttam a telcsi képét, már tudtam hogy bele lesz írva a szövegbe a Sony Bravia :DDD

[ Szerkesztve ]

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#6) szimplabek


szimplabek
csendes tag

A hasonló elnevezéstől eltekintve szerintem ez az eddigi legszebb ruha, amit az Android kapott. Európában is forgalmazzák majd?

/bek/

(#7) BMW-M6power


BMW-M6power
tag

De furcsán néz ki a bal oldala, nem igazán illik oda az az ezüst csík, vagy akkor kellett volna a másik oldalra is.

Galaxy S10+

(#8) TheDragon007 válasza BMW-M6power (#7) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Ugye? Olyan mintha pofán vágták volna :DDD

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#9) runner 125 válasza BMW-M6power (#7) üzenetére


runner 125
nagyúr

Noh igen, meg szerintem a teteje is sok egy kicsit. :U
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#10) blueMerle


blueMerle
veterán

Én azt várom, amikor a kínai érintos telók jönnek Androiddal, azaz egy valóban kezelhető oprendszerrel. A minőség pedig relatív, nagyon sok gyártó van ott is, nem lehet egy kalap alá venni hogy "minden kínai cucc gagyi"....vannak nagyon jól összerakott cuccok.

Jó példa erre egyik kollégám kínai nevenincs valódi WM oprendszeres smartphoneja (GPS, WIFI,...), anyagminőségben és összeszerelésben péppé alázza az Omniámat, ami dupla annyiba került...ráadásul szedtük már szétt kiváncsiságból, és a legtöbb alkatrész Samsung kompatibilis :)

A hírben említett cucc nekem nem igazán gyerebe, nagyon sok a kijelzőt körülvevő terület az én izlésemnek.

[ Szerkesztve ]

(#11) ilyen_85 válasza blueMerle (#10) üzenetére


ilyen_85
senior tag

"A hírben említett cucc nekem nem igazán gyerebe, nagyon sok a kijelzőt körülvevő terület az én izlésemnek."

Igen! kijelzőből elfért volna egy nagyobb is, sőt minél többször nézem a képet annál jobban irritál a csík a bal oldalon, de még akkor is kiváncsi vagyok rá :)

Jó lenne végre egy vállalható kinézetű android teló :)

(#12) Magnum_


Magnum_
nagyúr

de legalább andorid.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#13)



aktív tag

nemnagyon tetszik a teló, meghát az a BRAVA irás nemkelett volna a bal oldalra , de hát ez van megtévesztésnek jó lesz

[ Szerkesztve ]

Már 16 éve itt :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.