Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rodrigez


rodrigez
senior tag

Fuck Yeah! Fuck Yeah! Fuck Yeah! Fuck Yeah! Fuck Yeah! Fuck Yeah! Fuck Yeah!

(#2) Zoltn válasza rodrigez (#1) üzenetére


Zoltn
senior tag

kb. :Y

"Music is your only friend. Until the end!"

(#3) rodrigez válasza Zoltn (#2) üzenetére


rodrigez
senior tag

Hatalmas kedvenc volt az 1. rész, olyan hangulata, dizájnja és zenéje volt, hogy az ritka beteg. Vagy 10x végigtoltam anno. Legalább annyira szerette a folytatást annak sztorija miatt. Nagyon várom és az tuti, hogy támogatom a mestert. :)

(#4) GodGamer5 válasza rodrigez (#3) üzenetére


GodGamer5
addikt

Az elsőnek hogy lehet előzményt csinálni????
Amúgy örülök a hírnek,de ha nem az EA-val készítik akkor ennek köze nem lesz az AAA kategóriához, hanem ilyen kickstarteres szintű tákolmány lesz. Abból meg nagyon nem kérek.

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#5) rodrigez válasza GodGamer5 (#4) üzenetére


rodrigez
senior tag

Hát ugye Alice szülei meghaltak a tűzesetben, aminek részleteire a 2. rész ad választ és lezárást. Gondolom lehetne a családról és a tragédiához vezető útról csinálni valamit. De mivel odaáig az élete elég rendezett volt, ezért azt még én sem látom, hogy mit lehetne belesűríteni. :) De majd McGee megoldja.

(#6) vitaro válasza GodGamer5 (#4) üzenetére


vitaro
senior tag

Ezen gondolkozom én is, el nem tudom képzelni hogyan fognak ehhez a sztorihoz épkézláb előzményt készíteni. Ennek ellenére várom, az első két részt nagyon szerettem.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#7) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Remélem, hogy meg is fog jelenni egyszer. Az előző rész nagyon tetszett, a macska dumáját különösen bírtam benne. Várós. :K

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#8) rodrigez válasza vitaro (#6) üzenetére


rodrigez
senior tag

A wikia oldalon elég sok részlet olvasható a várható tartalomról a Plot rész alatt. Eszerint már a tűz után játszódna és főleg a pszichiátriai kezelése alatti időket dolgozná fel.

[link]

(#9) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Jöhet, ha hozza az eddigi 2 színvonalát akkor ez is must buy :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#10) Scholes9 válasza rodrigez (#3) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Egyetértek, én kb 20 alkalommal vittem végig. Egészen félelmetesen egyedülálló atmoszférája van mind a mai napig.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.