Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zolaash


Zolaash
aktív tag

Őszinte részvétem! :(

Rip and tear

(#2) Bocaa


Bocaa
senior tag

részvétem :(
annyira szívszorító 1 kicsitt megkönyneztetet a sztori
R.I.P.

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#3) Thunderzolee

:(

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#4) Senki9876


Senki9876
tag

Részvétem :(

"Nem törődöm azzal, hogy az emberek nem ismernek, azzal törődöm, hogy nem ismerem az embereket." Kung Fu-Ce

(#5) laci06


laci06
senior tag

Szomorú, részvétem... :O

(#6) 7


7
addikt

Nem tudom, még, hogy hogyan fogok tudni bármit is mondani szüleimnek, ha eljő a Karácsony...
Sokszor elég csak a hallgatás.

Részvétem, de fel a fejjel. Igyekezzetek megtenni mindazt a jót, amit ő is tett volna, s élvezzétek helyette is az életet, úgy könnyebb lesz mindnyájótoknak.

(#7) Vakegérke


Vakegérke
veterán

"A mosoly végig ott volt az arcán, egészen addig még le nem zárták a koporsót, még csak láthattuk. Reménykedünk benne, hogy ezt nekünk küldte, megnyugtatásként, hogy jó helyre került."
Ki másnak küldte volna, és mi másért?

Nekem már a harmadik Karácsonyomat töri derékba a halál. Megértem, mit érzel.
Fogadd őszinte részvétem.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#8) Ameda


Ameda
tag

Köszönöm, nagyon jól esett/esik amit írtatok.
Muszáj volt valahogy kiadni belőlem, mert napról napra jobban nyomaszt.

Vakegérke őszintén sajnálom... :O Együtt érzek Veled!

Please use LINUX!

(#9) Vakegérke válasza Ameda (#8) üzenetére


Vakegérke
veterán

Írd ki magadból a bánatod. Ha ez nem volt elég, hogy megnyugodj, akkor írj, csak írj mindaddig, ameddig meg nem könnyebbülsz.

Vak vezet világtalant...
Én együttérzek Veled, Te pedig velem. Mindketten bánkódunk. A sors meg van írva, és bizony kegyetlen is tud lenni.

Mi élünk, és halottaink bizonyára nem várják el tőlünk azt, hogy megroskadjunk gyászolásuk súlya alatt. Mi élünk, és elhúnyt szeretteinknek nagyobb örömet okozunk azzal, hogy örömmel tesszük, minthogy letargiába süllyednénk.
Erre gondolj szeretted sírjánál sírdogálás közben.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.