Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Erre mennyi példa van a melóhelyen. Bár lehet inkább a haveri támogatás miatt.

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#2) RandomName


RandomName
aktív tag

Ez így gyönyörű.
Olvastam erről külön-külön, de így egymásra építve még nem futottam bele.
A szörnyű, hogy ez a hatás már az építőipar kivitelezési szintjéig leszivárgott mára....

"A fejlesztők és a Jóisten versenyben vannak. Az előbbiek egyre hülyebiztosabb szerkezeteket csinálnak, a Jóisten meg egyre hülyébb embereket. És hát a Jóisten áll nyerésre." By:nalaca001

(#3) májkimiki


májkimiki
őstag

Grat az összes eddigi részhez. Jó humorérzékkel és jól írsz. A vázolt szitu a gépgyártás területén is jelen van.

(#4) Amea válasza májkimiki (#3) üzenetére


Amea
újonc

Köszi.

Gondolom, a hozzánemértés nem csak irodai jelenség, végülis emberek vannak az építőiparban is, a gépgyártásban is, egyszer felmerült bennem a gondolat, hogy lehet, hogy még az mlm ügynökök közt is. :U

dehogy van rendbe'

(#5) a_tesz válasza Amea (#4) üzenetére


a_tesz
Korrektor

Egészen az előző részig azt gondoltam, hogy egy helyen dolgozunk, ott kicsit elbizonytalanodtam :D De most megint ilyen érzés kapott el. Én remélem, hogy még sok részen keresztül élvezhetjük ezeket a történeteket, jól szoktam szórakozni a fájdalmas valóságon!

スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

(#6) Amea válasza a_tesz (#5) üzenetére


Amea
újonc

Szerintem nem ugyanott vagyunk, de kb annyi jelentősége van, mint hogy melyik Lidl-be mész be: hátul lesznek a hűtött cuccok, középen a bazársor, a kasszás ellen meg nem győzhetsz.

dehogy van rendbe'

(#7) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

"Matematikai szempontból te is vagy épp úton vagy az inkompetencia felé vezető emelkedőn, vagy már odaértél."
Akkor én mi vagyok? :D Állandóan kérdezik, hogy miért nem akarok feljebb lépni?
Mondom mert én a szakmámmal szeretek foglalkozni, ami informatikus, elektroműszerész. Teamleader meg nem ezzel foglalkozik, hanem embermanager.
Architect? Még inkább, de az is túl elméleti.

@amea : "végülis emberek vannak az építőiparban is, a gépgyártásban is, "
Csak ezeken a helyeke, főleg a ranglétra alján, szoktak következmények is lenni, ha hülyék ezek az emberek :D

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#8) Lenry


Lenry
félisten

már épp kezdtek hiányozni a bejegyzéseid :D

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#9) Amea válasza hcl (#7) üzenetére


Amea
újonc

"Akkor én mi vagyok?"

Üdítő kivétel.

Anomália

[ Szerkesztve ]

dehogy van rendbe'

(#10) hcl válasza Amea (#9) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Tudtam! Mindig is volt valami furcsa! :D ;]

Mutogatni való hater díszpinty

(#11) nemlehet


nemlehet
őstag

Amúgy én több helyen olvastam hogy a Dunning-Kruger hatás nem valós, egy internetes hoax. Próbáltam erre keresgélni és valóban nem egyszerű erről hiteles tanulmányt találni.

Amúgy szerintem az az alapvető probléma, hogy muszáj előre lépkedni, mert érdemi emelést csak magasabb pozícióval lehet elérni. Esetleg munkahely váltással, de egy bizonyos szint után már úgy sem könnyű, ha csak nem valami hiányszakmája van az embernek.

Ha ugyan abban a pozícióban dolgozol akkor kiszúrják a szemed sokszor inflációt sem követő emeléssel, mert nem akarnak bérfeszültséget. Ami igazából csak annak jó vagy "igazságos" aki szarul dolgozik :D

Én is fél tucat embert tudok mondani aki sose akart mondjuk teamlead lenni, vagy manager pozícióba lépni, de muszáj volt, mert gyerek, család stb...

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#12) RandomName válasza hcl (#7) üzenetére


RandomName
aktív tag

Kb dettó.
Csak nem infó a terület.

"A fejlesztők és a Jóisten versenyben vannak. Az előbbiek egyre hülyebiztosabb szerkezeteket csinálnak, a Jóisten meg egyre hülyébb embereket. És hát a Jóisten áll nyerésre." By:nalaca001

(#13) RandomName válasza Amea (#9) üzenetére


RandomName
aktív tag

Vigyázzál, mert ha valami alulképzett berozéfröccsött sjw Amáliának olvassa, akkor ennek nem lesz jó vége. :)

"A fejlesztők és a Jóisten versenyben vannak. Az előbbiek egyre hülyebiztosabb szerkezeteket csinálnak, a Jóisten meg egyre hülyébb embereket. És hát a Jóisten áll nyerésre." By:nalaca001

(#14) Tikakukac


Tikakukac
titán

Igen, igen és igen.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.