Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kiki18


Kiki18
őstag

Még mindig zseniálisak az írásaid, nagyon jókat nevetünk rajta az irodában (egymáson és egymás miatt).
Ne hagyd abba kérlek! :R

(#2) #56573440


#56573440
törölt tag

a légkondipárbaj megnyeréséhez elég egy ir képes telefon :D Gyakorlatilag azonosíthatatlan, feltűnésmentes, mindent -is- visz.

(#3) Amea válasza #56573440 (#2) üzenetére


Amea
újonc

Ma is tanultam valamit ;]

dehogy van rendbe'

(#4) Jahno válasza #56573440 (#2) üzenetére


Jahno
őstag

Főleg egy átlag irodában, ahol központi vezérlés van és fali termosztát.

(#5) Ptech


Ptech
őstag

Erről ugrott be, hogy volt egy munkahelyem ahol kitalálta a főnökség, hogy ők most jól megkérdezik a t. alkalmazottakat, hogy mitől lennének szorgosabb hangyák boldogabb munkavállalók.

Bejöttek a megoldási képletek. Volt, aki több mosdót szeretett volna, más pedig rendszeresebben takarított konyhát. De az abszolút nyerő az a versenyző volt, aki szerint nem csapatok szerint kellene ülnie mindenkinek az open officeban, hanem hőmérsékleti preferencia szerint :C
Ott láttam be én is, hogy el is dobhatnánk a klíma távirányítót, illetve kisbaltával szét is lehetne verni az összes termosztátot, mert valakinek úgysem lesz jó a hőfok :DDD

(#6) #56573440 válasza Jahno (#4) üzenetére


#56573440
törölt tag

Ott meg balhé sincs nagyon ;] mondjuk most irodában sincs a legtöbb helyen tömeg, szóval... ;]

(#7) Egon válasza Ptech (#5) üzenetére


Egon
nagyúr

Ilyenkor azért rettenetesen örülök annak, hogy egyedül ülök egy irodában (és az összesen közel 30 éves munkaviszonyom jelentős idejében ez így volt).

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#8) sutszi válasza Egon (#7) üzenetére


sutszi
veterán

Szerverterem? ;] :P

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#9) Egon válasza sutszi (#8) üzenetére


Egon
nagyúr

:N Üzemeltetésben sosem dolgoztam.... :)
Most épp igazgatói irodának hívják, a beosztásom alapján... ;) :P
Az előző cégnél cca 6 évet mint osztályvezető-helyettes voltam egyedül egy irodában, és még 2-3 évet mint informatikai biztonsági felelős.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#10) thesound


thesound
őstag

"ebédszünetből kimelegedve visszaérkező arc állítja laza nemtörődömséggel 15 fok + rakétaüzemmódra a légkondit, hogy kettő perc múlva elmenjen valahová meetingelni. A bent ücsörgős arcüreggyulladásos visszállítja szafari hőmérsékletre, mert ráfagyott az irodába rendszeresített plusz pulcsi is"

Pontosan így működik. Illetve még a legjobb aki nyáron téli bakancsban és a legvastagabb téli ingjében jön be és mindig panaszkodik, hogy melege van a 15 fokban is. A többiek lassan síkesztyűben ütik a billentyűzetet Télen meg egy sima pólóban jár a kabát alatt és folyamatosan fázik.

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#11) Lenry


Lenry
félisten

Ez egészen sokszínű lehet a barrikádtól kezdve a látványosan hiányzó székkel jelzett ‘ne ülj ide’ szignál küldéséig.

ezen a ponton ismertem magamra :DDD

amikor beköltöztünk az új helyünkre, akkor gyorsan lecsaptam egy akkora szobára, ami kellően nagy ahhoz, hogy elférjek benne, de kellően kicsi, hogy mást ne tudjanak odaültetni. az üzemeltetéses kollégák szépen berendezték úgy, ahogy kértem: asztal keresztben, én az ajtóval szemben az asztal mögött. de beraktak egy széket az asztal külső oldalára is...
- Jani, azt a széket vidd el légyszíves
- dehát akkor nem tud leülni, ha valaki jön hozzád
- tudom.
;] azóta is pontosan egy szék van a szobámban, azon én ülök. nem is jön be senki fölöslegesen sztorizgatni...

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#12) Egon válasza Lenry (#11) üzenetére


Egon
nagyúr

Ennyire azért nem vagyok antiszociális... :)
Nekem egy "vendégszék" van azért az irodában.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#13) Luck Dragon

Jo volt olvasni megint. :R

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#14) Joccc07


Joccc07
addikt

Nagyon jó. Szuper írás, élvezet volt olvasni. :C

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#15) Amea válasza thesound (#10) üzenetére


Amea
újonc

Neked külön kösz a témafelvetést egy korábbi írás alatt :)

dehogy van rendbe'

(#16) Luck Dragon válasza Lenry (#11) üzenetére

Elképzelem ahogyan Dobó Istvánt látszol a kis egri váradban . :DDD :R

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#17) updog


updog
senior tag

Hát nem tudom, vicces mert igaz, vagy szomorú mert igaz?

Sírva röhögtem, mindegyik archetípus megvan névvel, arccal az irodából annak ellenére hogy egy éve nem találkoztunk :D ;]

[ Szerkesztve ]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#18) Carlytoo


Carlytoo
aktív tag

Jól összeválogatott írás. Elég élénk a fantáziád. Ja apropó, nem nagyon effektív a munka, ha ennyi ideje van kolléga, ugyebár? ;]

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#19) Lenry válasza Luck Dragon (#16) üzenetére


Lenry
félisten

ez különösen annak fényében vicces, hogy a főnököm vezetékneve Török :DDD

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#20) Luck Dragon válasza Lenry (#19) üzenetére

Neee :DDD :C

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#21) Amea válasza Carlytoo (#18) üzenetére


Amea
újonc

Fantázia?
Dehát ez egy ismeretterjesztő sorozat :DDD

dehogy van rendbe'

(#22) bilimbalam


bilimbalam
tag

Azért vicces kicsit ez a kacsintva vagizás, miután a másik topikban leírtad hosszan, hogy egész életedben kb minimálbéres állami viccmelókat nyomtál protekciókkal, és igazából az égvilágon semmihez sem értesz. ;)

(#23) Lenry válasza bilimbalam (#22) üzenetére


Lenry
félisten

és ettől kevésbé lesz poénos (vagy igaz), amit írt?
nem.
akkor meg?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#24) Amea válasza bilimbalam (#22) üzenetére


Amea
újonc

Elvesztettem a fonalat. Ezt kinek címezted?

dehogy van rendbe'

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.