Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#567) joey04 válasza Pug (#554) üzenetére


joey04
titán

intel nv imádat?! szerintem te kevered azt, ha valaki más véleményen van, és/vagy a saját szemszögéből is kifejti, hogy miért is hülyeség rámondani egy termékre, hogy minden szempontból veri a másikat, vagy, hogy az egyik mindenképpen jobb vétel, mint a másik. Ha lenne normáls hűtős 5700 120 alatt, eszembe nem jutna 2060-nal szemezni. De nincs. És egy darabig nem is lesz. Ha majd lesz, akkor lehet miről beszélni. Ahogy 50k alatt sem vennék ryzen procit, mert ott a 9400f. Ha 70k-ról beszélnénk, akkor szó nélkül 3600-at vennék. Tessék megérteni, hogy egy trónfosztás ennyi idő után nem abból áll, hogy kihozok egy valamivel erősebb kártyát azonos áron, vagy egy valamivel olcsóbb kártyát azonos teljesítménnyel. Vagy ez procinál is, ha játékokat nézünk: Az nem elég, hogy azonos áron, vagy picit alatta hoz valamivel gyengébb eredményt a ryzen játékokban mint az intel, ahhoz nagyobb különbség kell, hogy az emberek tömegesen váltsanak (kivéve ha van valami burtál marketing). És nem, nem érdekel, hogy más területen mennyivel jobb az amd kártyája, procija, ha a játékon kívül csak olyan felhasználásra kell a gép, amit egy 5 éves mobil-proci is vígan elbír, a benne lévő integrált grafikával. Ettől még megértem azt, akinek más a fontos, de gaming szempontjából ez az ajánlat szimplán elmegy kategória, de semmi piacrengető. És ez igaz volt (továbbra is gaming szempontból) az első 2 ryzen generációra is. Ott most változik a helyzet. Az almát meg idehozni? Minek? A hívő az, aki elzárkózik minden mástól, és vakon hisz valamiben, mondjuk adott termékben. Én folyamatosan használtam Androidos készülékeket is, és úgy tapasztaltam, tapasztalom, hogy nekem továbbra is az ios fekszik jobban. ennyi a story. az olyan baromságokra viszont ott is reagálok, amikor kijelentik, hogy x, vagy y modell sokkal jobb vétel. Neki lehet, másnak meg nem. Ahogy az intel-nv párosra is igaz ez. A fenti fórumozó viszont kiforgatja a teszteket, valótlan (papíron annyi amennyit ír, de nincs raktáron a termék, külföldi beszerzésből "majd érkezik" státuszban van, garancia kérdéses) árakkal próbál érvelni az amd mellett. Én ilyet nem tettem. Ha egy kalap alá veszel vele, az téged minősít. btw most nincsen semmilyen asztali gépem, szóval 0-ról indulnak. de ha most vennék, akkor a mostani keretből szintén nv-intel párost vennék, mert csak magasabb árkategóriában van jobb vétel amd oldalról. de vételig még van időm, szóval ha lesz 120 alatt normál hűtős 5700 és 60 alatt 3600 mondjuk 2 hónapon belül, akkor amd lesz. ennyi.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.