Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#470) andy19770128 válasza Sinesol (#465) üzenetére


andy19770128
aktív tag

a primitivet az egyszerű célravezető megoldásokra értem. az amd hajlamos túlbonyalitani és előre mutató de használhahatlan képességekkel telepakolni a dolgait. Ezek hiába innovativak (okosak) szart sem érnek. FX seria) A GCN meg érdekes téma szerintem a gyártástechnológia nem volt ehhez elég fejlett. de lehet nincs igazam. Az nvidia is csinált mostanában drága és felesleges képességet. (Az RT bevezetése JELENLEG inkább lehúzásnak tűnik mint komoly innovációnak). 2-3 generáció még mire valóban beérhet úgy hogy egy közép kategóriás gpu ki tudja hajtani annélkül hogy 15-20% nál kevesebbet veszitsen a teljesitményből. Alátámasztanám a megállapitást 2 ténnyel. 1: Most egy 1660ti vga notebookról irok. ennek a vganak a léte az rt fogattatásában rejlik. 2: 2,1 milliárd dodót veszitett az nvidia az egyik fő részvényesének a távozásával aki(k) az rt bevezetése és fogattatása miatt távoztak. (legalább is ez a hivatalos közlés) Pont ugy reménykednek benne hogy idővel (lehetőleg) 1-2 éven belül a játékok fele rt- kihasználó lehet. Pont ahogy az amd is reménykedett az FX prociknál. Hát én szkeptikus vagyok. A Hardweres t&l képességgel nem hasonlitanám össze az nem nyirta ki a képkockák számát a felére.
Hinni pedig egy Tech cég esetén enyhén anakronisztukus dolog lenne. Itt tudni kell vagy nem tudni. kipróbálom és vagy jó vagy nem

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.