Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#198) GeryFlash válasza Dragon3000 (#195) üzenetére


GeryFlash
veterán

,,Inkább olvasd el újra amiket írsz, egyikben aggasztó, hogy sokat fogyaszt a navi, a következőben már azt írod, hogy kicsi csíp és szét van hajtva. Ha a másodikkal érvelsz, akkor az első alapján értelmetlen aggódni a jövő miatt. "

Egyrészt ugyanabban a kommentben írtam a kettőt (#150) másrészt a kicsi chip érvelés inkább egy optimista találgatás, reméljük hogy a chip méret növelésével jól fog skálázódni a perf/watt arány.

,,Ha majd a nagy csippek szarok lesznek, na akkor már aggódhatunk." Ezt írtam a 175-ösben is, de itt meg ugye kérdés lesz az ár. Meglátjuk. Mindenesetre ha jönnek a következő generációs alsó közép generációs Nvidiák 7nm-en 5700/5700XT szintjére fele ilyen fogyasztással akkor megint nem lesznek jó választások. De mint írtam, ha nem számít a vevőnek a raytracing (ami azért hadd ne legyen már evidencia 2070-2080 teljesítmény szint között) akkor jelenleg a legjobb ár/érték aránnyal rendelkező kártyák.

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.