Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) emmm válasza BReal (#600) üzenetére


emmm
senior tag

1. De, képzeld, azért vártam a Vegára, mert érdekelt egy számomra megfelelő kártya. :) A kazán jelzőt pedig megérdemli. Sokkal nagyobb fogyasztás mellett van közel azonos teljesítménye az 1070-nel. Felőlem persze hívhatod radiátornak is vagy kályhának persze, nem veszünk össze.
Vega56 customok: ez triviális, nem hinném, hogy sokan vennének nem custom típust ennyi pénzért. De az meg még drágább lesz, erre célzok, ha nem lett volna egyértelmű...

2. Nem 1440P-re vettem, így miért lenne mérvadó? A GTX 980-am már itt-ott kevés volt 1080p-ben, de ez meg bőven elég neki, és még garisan el tudom passzolni a kártyát.

[ Szerkesztve ]

(#602) BReal válasza emmm (#601) üzenetére


BReal
addikt

Tehát azért hívod kazánnak a kártyát, mert többet fogyaszt közel azonos teljesítmény mellett. Én azt hittem azért kell annak nevezni, mert sokkal melegebb a kártya.
400$ MSRP a Vega56-nál. A custom modellek 430-450$-tól indulnak. A legolcsóbb 1070 AIB modell 450-460$-ról indul jelenleg. Miről beszélünk?

(#603) Toth.a2: Az ártrükközéses hírre gondolsz? Jelenleg ez Vega64-nél van így. Nem tudom itt írtam-e, érdemes megnézni az OCUK-n vagy Neweggen lévő, 100$-ral megemelt árú Vega64-ek csomagjának tartalmát. Adják hozzá a Wolfenstein II és Prey kódokat. Ha valaki visszakeresi, 500$ MSRP-ről a VGA-k indultak, mindenféle plusz (legyen az játék vagy kedvezményes kupon). Ezen a két helyen úgy szerepelnek az emelt árakon a VGA-k, hogy tartalmazzák a jelenleg kb. 90-100$ értékű játékokat.

[ Szerkesztve ]

(#603) Envo_ válasza BReal (#602) üzenetére


Envo_
aktív tag

Nem olvastad el a Vega-s cikket a minap? :U :U

(#604) Raymond válasza BReal (#600) üzenetére


Raymond
félisten

Perszehogy meggyozo a Vega 56 teljesitmenye, de megintcsak kozbejatszik az hogy nem vakuumba erkezik a kartya. Jo valasztas lehet az adott 399USD/400EUR aron? Igen, egy custom jo hutessel es egy kis OC-val egyertelmuen. Annyiba fog kerulni? Ki tudja, a Vega 64 is elmeletileg 509EUR aztan megse azon a par szaz darabon kivul amit szponzoralt az AMD. Gondolod hogy a masik termek ami ugyanarra a chip-re epul es ugyanaz a memoriat hasznalja ugyannyi mennyisegben problemamentes lesz 100-al kevesebbert? Mert en nem hiszem. Sot a Vega 64 jatek amit ott eljatszottak nagyonis valoszinu - a 399USD/400EUR ar csak "limited launch price" es miutan elfogyott a zseton akkor ott lesz a normalis aron, pedig a kartya 500USD/500EUR korul mar nem annyira jo valasztas mert ott mar megintcsak a 1080 teruletre futsz be be ahoz meg keves.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#605) emmm válasza BReal (#602) üzenetére


emmm
senior tag

"Tehát azért hívod kazánnak a kártyát, mert többet fogyaszt közel azonos teljesítmény mellett." - nos, igen. Van az a kellemetlen tulajdonsága a többlet fogyasztásnak, hogy szegényke hőben adja le... ;]

"400$ MSRP a Vega56-nál. A custom modellek 430-450$-tól indulnak. A legolcsóbb 1070 AIB modell 450-460$-ról indul jelenleg. Miről beszélünk?"
És mennyiért is tudod megvenni a gyakorlatban? Kit érdekel, hogy mennyiért írják ki? Szerk: ahogy Raymond írja felettem.

Bár csak megérteném, minek rugózol egy olyan kártyán, amit még csak meg sem akarsz venni. Ellenben velem, aki legalább megvárta, milyen lesz, és úgy döntött a vétellel kapcsolatban.

[ Szerkesztve ]

(#606) BReal válasza emmm (#605) üzenetére


BReal
addikt

Még egyszer, hogy megértsd: az AIB Vega56 alig lesz melegebb és nem lesz hangosabb, mint egy AIB 1070. Ha ezt te a korábbi 290, 390, 290X, 390X, 480 teszteknél nem láttad, sajnálom.
Tudnám miért rugózol egy olyan kártyán, ami referencia változatban augusztus 28-án kerül kereskedelmi forgalomba, a custom modellek meg pár héttel később.

(#604) Raymond: A válasz a 602-ben a 603-ra adott válasznál.

[ Szerkesztve ]

(#607) This_is_Ice


This_is_Ice
tag

Hányinger az egész vga-piac, amikor normálisnak gondoljátok, hogy százezer fölött van a középkategória, és a 3 éves 970 taknyosra veri a csoda-rx-eket. Ennyit erről az új hulladékról is, ennyi pénzből, ekkora fogyasztással inkább egy új fagyasztót vennék.

(#608) emmm válasza BReal (#606) üzenetére


emmm
senior tag

Én nem sajnálom. Mondom, boldog vagyok az új kártyámmal. :)) Legyél te is boldog a Vegáddal...illetve bocsi, most látom, hogy 270X-ed van. Akkor azzal :)

(#609) Raymond: szerinted megéri még etetni? :))

[ Szerkesztve ]

(#609) Raymond válasza BReal (#606) üzenetére


Raymond
félisten

"Az ártrükközéses hírre gondolsz? Jelenleg ez Vega64-nél van így."

Igen, mert egyelore az van csak piacon. Majd visszaterhetsz erre ha a Vega 56 is megjelenik egy het mulva. Mar ha megjelenik, mert ahogy lathatod eleg keplekeny a dolog mind az arazast mind a kartyakat figyelembe veve - a Vega 56-bol nem is volt ref egeszen augusztus kozepeig aztan hipp-hopp, lett ref es most az jon Augusztus vegen a custom kartyak helyett amik meg majd valamikor szeptemberben.

Szoval ami a lenyeg es talan majd megerted - hiaba latod hogy a Vega 56 milyen szinten van a 1070-hez kepest ha nem tudod mennyibe kerul. $400-ert jo valasztas, viszont $500-ert mar nem es a jelenlegi legutolso tapasztalatokbol kiindulva az utobbinak nagyobb az eselye.

[ Szerkesztve ]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#610) BReal válasza Raymond (#609) üzenetére


BReal
addikt

Ezért nem kéne ítéletet mondani hiányos készletek, nem megjelent AIB modellek mellett az árral kapcsolatban jelenleg.
Ha nem olvastad el, amit előbb írtam, akkor tessék: jelenlegi Newegg, OCUK Vega 64 600$, 550 fontos áron Wolfenstein II és Prey játékokat kapsz mellé, pedig eredetileg nem is lettek volna. Az AMD eredeti MSRP hírében 500$ MSRP volt, játékok nélkül. -Wolfenstein II (60$) -Prey (30-40$)=500-510$. Jé, kijön az eredeti MSRP.

(#608) emmm: Megint nem reagálsz arra, amit írtam, hiszen nem tudsz érdemben mit írni rá. Nem meglepő :)

[ Szerkesztve ]

(#611) emmm válasza BReal (#610) üzenetére


emmm
senior tag

Tökéletesen igazad van: már eláll a szavam tőled. :DDD

(#612) BReal válasza emmm (#611) üzenetére


BReal
addikt

2-ből 2-szer terelő válasz. Szerintem itt be is fejezhetjük. ;]

(#613) emmm válasza BReal (#612) üzenetére


emmm
senior tag

Én mondtam már, hogy légy boldog a Vegáddal :P ;] azt veszel, amit akarsz, úgy sem tudjuk meggyőzni egymást, több időt meg nem pazarolok rád.

(#614) ->Raizen<- válasza This_is_Ice (#607) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Nem hogy örülnél hogy maximális részletességhez a mai napig elég egy gtx 970 3-4 címet kivéve. :K Engem egy vega nano érdekelne majd megszerettem az itx méretű karimat.

[ Szerkesztve ]

(#615) Ribi válasza BReal (#606) üzenetére


Ribi
nagyúr

Az, hogy többet fogyaszt az 3 lehetőséget vet fel.
A: melegebb lesz.
B: hangosabb lesz.
C: előző 2 csökkentésére custom hűtő ami miatt drágább lesz.
Ez a 1070-re is igaz. Az egyedi "nagy hűtős" verziók drágábbak.
Ha ezt korábbi teszteknél nem láttad, sajnálom.

Amúgy meg teszteltek már vega 64 liquid verziót, eredmény 5-10% -al gyorsabb és vagy 400W fogyi. Nem tudom hova akarsz várni egyedi hűtőre, már most is lehet tudni mi lehet az eredmény a jobb hűtésnek.

Legközelebb biciklit csomagolnak mellé, akkor se legyen senkinek 1 szava sem?
Hisz az ár "fair" csak ugye kit érdekel ha nem akarsz +biciklit. Főleg ha CF-et akarsz.
Mit csinálsz 2+2 ugyanolyan játékkal?
Feltelepíted 2x és saját magad ellen játszol?

[ Szerkesztve ]

(#616) Cathulhu válasza BReal (#610) üzenetére


Cathulhu
addikt

1) AMD-nek sehol sem kerul ez a jatek bundle 100 USD-be, szoval semmi se indokolja a +100 USD-t.
2) Free gamekent van hirdetve, de akkor szerinted sem az.
3) Akcios helyekrol vasarolva olcsobban ki tudod hozni a ket jatekot, akkor miert is fizetnel egy 100-ast ertuk plusszban, meg akkor is, ha epp erdekelnek?
4) Hogy jart az, akit a ket jatek teljesen hidegen hagy?

Szoval a 2 "free" game nagyon nagy mellebeszeles, mindenki jobban jarna a rendes MSRP-vel, nem ezekkel a bohockodasokkal. Ne kezd el szajkozni az AMD marketinget, mert tomeny BS ami beloluk omlik.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#617) awexco válasza Ribi (#615) üzenetére


awexco
őstag

Custom hűtőkről annyit , h szépek de nem épp hatékonyak .
Gyári megoldás előnyös mert a meleg levegőt kivezetik direktbe , nem pedig bent forralják a levegőt a ventiket nagyobb fordulatra kényszerítve.
Sajnos hasonló kialakítású de javított hatékonyságú karikat nem látni amik kivezetik a meleg levegőt nem nagyon terveznek . :(

I5-6600K + rx5700xt + LG 24GM77

(#618) Ribi válasza awexco (#617) üzenetére


Ribi
nagyúr

Ez ház függő.
Ha szar a ház levegőztetése az nem a VGA hibája.
Segít ha kifele nyomja, de cserébe az a hűtés olyan mint a szervereké, hogy egy vékony "csőben" kell végignyomni a levegőt. Megoldható, de hangos lesz és kényszer szülte megoldás.
Vagy minden gyártó hülye, hogy custom hűtőt csinál?

[ Szerkesztve ]

(#619) jerry311 válasza awexco (#617) üzenetére


jerry311
nagyúr

Lehet, hogy hatékony a gyári hűtés a meleg levegő eltávolításában, de kb. nem volt még egyetlen olyan sem, aminél ne lett volna jobb (kártyát hűvösebben tartó) és halkabb custom hűtő.
Többségük nem házon kívülre fújja a meleg levegőt, de még így is jobban teljesít, miközben a ház belső hőmérsékletét csak pár fokkal emeli.

(#620) Cathulhu válasza awexco (#617) üzenetére


Cathulhu
addikt

Ha jól van beállítva a ház, és pozitív a nyomás bent, akkor a meleg úgyis kijut. Ha meg rossz a rendszer, akkor a blower miatt negatív lesz a nyomás és elkezd minden résen beáramlani a poros levegő, az meg úgyse jó. Nem a VGA hűtésére kell alapozni

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#621) BReal válasza Cathulhu (#616) üzenetére


BReal
addikt

Persze, hogy mindenki jobban járna, ez nem kérdés. Múltkor is leírtam, szemétség vagy sem, de a VGA-k árát határozták meg 500$-ban, mindenféle játék nélkül. Őszintén szólva nekem van egy olyan érzésem, hogy a Packokban található Vegákat szedték ki a játékokkal, azért kerülnek 600$-ba. Kíváncsi lennék egy hivatalos infora.

A játékokat el lehet adni, nincs hozzáheggesztve a kártyákhoz, szóval nem marad azokon, aki nem tart rá igényt.

[ Szerkesztve ]

(#622) BReal válasza Ribi (#615) üzenetére


BReal
addikt

A legtöbb embernél így is, úgy is custom hűtő játszik, tekintve hogy az NV refeknél is van olyan, ami eléri a thermal határt, emellett azok is hangosak. És még egyszer, nézd meg 100W+-tal többet fogyasztó (korábbi) AMD termékek custom változatainak hőmérsékleteit és hangját. Alig van eltérés az NV változathoz képest. Vagy ha valaki szerint nem így van, akkor úgy írom, tolerálható a különbség.

És még mindig ott tartunk, hogy az AMD semmi hivatalos közleményt nem adott ki. Utána folytassuk.

[ Szerkesztve ]

(#623) BReal


BReal
addikt

No, csak mondani kellett, hivatalos AMD reakció.

[ Szerkesztve ]

(#624) b. válasza emmm (#599) üzenetére


b.
félisten

grat a kártyádhoz, nekem is ez a típus van, imádom. Én is FHD ra vettem, 125 k volt. Nem kell félned az elavulástól, ahova az 1070 nem lesz elég a Vega 56 se fog elég lenni. 5-8 % nem tesz egy játékot hirtelen játszhatóvá játszhatatlanból.
Ráadásul tudsz még rajt rángatni az órajelen , ha akarsz, de szerintem felesleges.ja és kaptam Hozzá EVGA-s polót ajándékba :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#625) Raymond válasza BReal (#623) üzenetére


Raymond
félisten

3 napos hir: [link] Szabin volt a mokus igy csak most ir rola.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#626) Ren Hoek válasza BReal (#587) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Aug 28-tól előrendelhető... na de mennyiért? Itthon MO-n?

Attól félek még januárra se lesz normál ára... Vagy 120-135K-ért fogsz venni 3 év magyar garis Vega56-ot? Vagy külföldi garis előrendelés fontban?

Csak mert ez a kártya ennyit ér max, nem többet. A bányászláz szerinted mikor ér véget? Nem, hogy összeomlana az ETH, hanem inkább erősödik vissza... Márpedig ha igaz az a undervolt chart, ahol aláfeszelték a Polaris alá, akkor simán vinni fogják ezt is bányászni 10-esével. Már csak ezért sem lehet olcsóbb az 1070-nél, ami jelenleg 170-180K körül mocorog. Pedig egyik kártya sem ér meg 120-nál többet... Legalábbis ennyinek kéne lennie az árnak.

Persze ha ráharapsz 170-180K-ért a Vega56-ra akkor tedd... én ki nem adnék ezekért soha ennyit

[ Szerkesztve ]

(#627) BReal válasza Ren Hoek (#626) üzenetére


BReal
addikt

Csak várjuk meg, hogy megérkezzen hozzánk, és várjuk meg azt az 1-2 hetes ciklust, amíg a kisker felár szépen lecsökken a szokásos szintre. Ha majd akkor is drága lesz akár a 64, akár az 56, visszatérhetünk az árazásra. Ha ez az ár a GTX 1070-nel egyező lesz, akkor azonos áron kapsz egy alapból kb. 8%-kal gyorsabb, 40-70W-tal többet fogyasztó kártyát, amihez ha valaki óhajt venni egy 1440P Freesync monitort, sok-sok tízezer forintot spórol egy G-Sync változathoz képest.

Jelenleg Inno3D, Giga,, Zotac, Gainward és Palit 1070 kártyák 2 vagy 3 ventis hűtéssel 140-150e Ft között kaphatóak itthon.

[ Szerkesztve ]

(#628) Frigo


Frigo
őstag

(#629) smc válasza Frigo (#628) üzenetére


smc
addikt

Csak 3x volt már a fórumon, és ez még VS-be is szar.

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#630) hobizoli válasza BReal (#627) üzenetére


hobizoli
nagyúr

az a baj, hogy a Vega56 annyival lassabb az 1070-nel amennyivel kisebb a orajele
hiaba van benne ugyanannyi ROP, az is kb 2-300MHz-n nagyobb orajelen jara 1070-ben

ahol meg eleve kevesebb a ROP is, ott meg vegkepp csöcs van

egyszeru kiszamolni kozelitoleg
GPU orajel * ROP-k szama, es az lesz a gyorsabb, aminél ez a szam magasabb
ez szinte barmelyik azonos generacios VGA-ra ra lehet irni az elmult 8-10evbol
minimalisan javit csak a TMU es a shader egysegek magasabb szama ezen

ez meg is mutatja a Radeon-k gyengeseget evekre visszamenoleg
frankon nem ertem miert nem lepnek tovabb ez ügyben vmit, pl 128 vagy tobb ROP-l, es nem kell 3500-4000 shader
igy siman gyorsabb lenne

[ Szerkesztve ]

több drón kell ;P

(#631) Raysen623 válasza Frigo (#628) üzenetére


Raysen623
addikt

Ez mégis mi a nyalka f@sz akar lenni? Mert ez így semmit nem mond :U

(#630) hobizoli: Én mindig ezt az oldalt használom összehasonlításra a két gyártó termékei közt. Az egyik texel rate-re gyúr, míg a másik pixel rate-ben erősebb. Ezen bukik el a történet.

[ Szerkesztve ]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#632) Resike válasza BReal (#579) üzenetére


Resike
tag

Legit teszt, csak a piros oldalról kicsit hiányzik a Ambient Occlusion:

[link]

Hasonlítsd már össze a két képen ennél az időnél.

Jah hogy DX12-re nincsen még HBAO+ és enélkül gyorsabban futnak a játékok? Shocking. Ennyit érnek a DX12-es tesztek, meg úgy ahogy van ez egész DX12 is.

[ Szerkesztve ]

(#633) Ren Hoek válasza BReal (#627) üzenetére


Ren Hoek
veterán

150 alatt még nem láttam 1070-et... és azok a legtrébb verziók. Szóval még mindig sajnos 160 körül van az átlagár. Pont az a +70W amiért kell rá egy rendes hűtés. A Giga 970-em evett 200-220 W között kb, és ott már megjött a hangja tuning alatt. Ha valóban +8%, akkor kisker 170-180K simán befigyel, még egy ideig az fix.

Ezzel nem azt mondom, hogy a V56 rossz vétel lenne... simán feljött 1070-re. A 64 biztosan nem éri meg jelenleg, de az 56 simán jó és szerintem azt venném, ha most vennék... és kb 130K lenne. Többet nem lennék hajlandó kiadni egy 1070 performance-ért, ami annak fényében, hogy ott van az 1080 és a brutál Ti, tényleg "közép-felső" kategória.

(#634) Raymond válasza Raysen623 (#631) üzenetére


Raymond
félisten

Nezd meg azt a kepet megegyszer...

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#635) Raysen623 válasza Raymond (#634) üzenetére


Raysen623
addikt

Attól még f@szság marad. :K

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#636) gbors válasza hobizoli (#630) üzenetére


gbors
nagyúr

Sokat számít a pixel-teljesítmény, de ez így azért messze nem igaz. Pl. GTX 1050 vs RX 480, hogy egy erősen ellenkező példát mondjak.
A Vega56 kényelmesen, ha nem is drámaian sokkal gyorsabb, mint az 1070. Nyilván az 50-60%-kal magasabb ALU-teljesítmény ebben sokat segít.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#637) awexco válasza hobizoli (#630) üzenetére


awexco
őstag

A drogok rosszak ééértem ? :D

a vega56 gyorsabb mint az 1070

csak pl egy teszt : [link]

I5-6600K + rx5700xt + LG 24GM77

(#638) Raymond válasza awexco (#637) üzenetére


Raymond
félisten

Annyira nem veszes a dolog:

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#639) BReal válasza hobizoli (#630) üzenetére


BReal
addikt

Bocsi de ezt most nem tudom értelmezni, lehet már késő van. A Vega56 minden felbontáson gyorsabb a 1070-nél.

(#633) Ren Hoek: Szerintem egy Zotac AMP, Palit Jetstreamet letrézni kicsit furcsa. :) Nyilván egy ASUS Strixet vagy MSI Gaminget nézve 170e körüli vagy fölötti árat találsz, de szerintem ezeken kívül is van élet. :)

[ Szerkesztve ]

(#640) Raymond válasza BReal (#639) üzenetére


Raymond
félisten

"A Vega56 minden felbontáson gyorsabb a 1070-nél."

Meanwhile, in the real world:

Igen, ezek szerint a szamok szerint (hogy a PH! forum ideillo terminologiaval eljek) szetszedi, agyonveri es korbehugyozza a Vega 56 a GF1070-et.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#641) Ren Hoek válasza BReal (#639) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Ja de mondom, azért Vega 56-ra kelleni fog egy fokkal jobb hűtés... 1070 az a power kategória, ami szinte bármilyen félcentis alu bordával lehűl. Persze ha nem elsődleges tényező a hangerő, akkor mindegy.
... de ezen tényezőket figyelembe véve, plusz még hogy gyorsabb is valamivel... nagyon erősen kétlem, hogy 160K alatt kapható lesz a következő hónapokban.

Persze majd meglátjuk, de a szomorú az,, hogy az 580-ak mennek 120-130-ért ha egyáltalán van készlet... Akkor a jóval erősebb vadi új custom Vega 56.... :(

(#642) awexco válasza Raymond (#638) üzenetére


awexco
őstag

De vészes ... csak egészen más .

PUBG -t betenni? tesztbe ? na ne vicceljünk ... full béta optimalizálatlan játék .
Dishonored 2 is érdekes .

I5-6600K + rx5700xt + LG 24GM77

(#643) BReal válasza Ren Hoek (#641) üzenetére


BReal
addikt

RX580 és GTX 1060 viszonylatban is ilyen különbségek voltak. Megoldották ott is a hűtést hőfokra és hangra is. Emiatt ne aggódj. Az árat meglátjuk. :)

(#640) Raymond: Én sehol nem írtam, hogy agyonveri, megalázza, vagy bármi hasonlót. Annyit írtam, hogy gyorsabb minden felbontáson (TPowerup tesztjeire hivatkozva, 3% FHD, 8% 1440P, 10% 4K). És ez igaz is.

[ Szerkesztve ]

(#644) awexco válasza Raymond (#640) üzenetére


awexco
őstag

szorozd már össze ezeket :

I5-6600K + rx5700xt + LG 24GM77

(#645) Raymond válasza awexco (#642) üzenetére


Raymond
félisten

Szoval nem jo a teszt? Akkor most mar nem fogjatok linkelni azt a Dirt 4 eredmenyt? Mert az is onnan van ;) Egyebkent igazad van, minek betenni egy olyan jatekot amit ma is csak 687 ezren jasztottak egyszerre, kit erdekel. Lenyeg hogy a Dirt 4 benne legyen, nem? :)

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#646) awexco válasza Raymond (#645) üzenetére


awexco
őstag

Húzzál nv fórumra ne it vergődj és kötekedj . Vidd a cobra haverod is. Kutya nem kiváncsi rád.

I5-6600K + rx5700xt + LG 24GM77

(#647) jerry311 válasza BReal (#623) üzenetére


jerry311
nagyúr

Na igen, ha összekapcsolják más hardverrel vagy játékkal, akkor esetleg talán kevésbé vonzó a minerek számára, de nekem is, mert se monitor, se CPU, se játék nem kell egyik csomagból sem. Ráadásul a csomagban lévő gamer monitor még csak nem is 1440p amire ugye pozicionálták a Vegát.

(#648) Raymond válasza awexco (#646) üzenetére


Raymond
félisten

Ne legy durcas, nem eri meg. Csak hardverrol van szo, majd ha lesz jobb kartyaja az AMD-nek akkor az lesz mondva hogy az AMD kartyaja a jobb. Addig meg van ami van ;)

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#649) KAMELOT


KAMELOT
titán

Jó, hogy a sima REF 662 euroval indít. Kicsit magas az ár. Customok gondolom drágábbak lesznek.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#650) awexco válasza Raymond (#645) üzenetére


awexco
őstag

pubg-be nincs is benchmark kezdjük ott

I5-6600K + rx5700xt + LG 24GM77

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.