Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) Anaren91 válasza DonMaster (#206) üzenetére


Anaren91
senior tag

Tudom hogy volt már pár hozzaszolas a kommented után de azért ezen kicsit felakadt a szemem 😂 Én Münchenben lakom 1500 euró körül keresek de hidd el nem rohangalok gsynces monitor után tekintve hogy csak a kis lakasomra 800 eurót fizetek ki. Szal lehet hogy jobban keresünk itt kint de hidd el hogy itt sincs kolbaszbol a kerítés. Az más tészta hogy jó vegzettseggel meg nyelvtudassal ennek a többszörösét meg lehet keresni de nem olcsó itt se az élet. Főleg a szórakozás.

[ Szerkesztve ]

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#402) Coccer válasza Anaren91 (#401) üzenetére


Coccer
tag

Gyere tovább Münchentől, olcsóbb a lakás és megélhetés, keresni meg ugyanannyit tudsz. :) Ám én sem rohangálok sync-es monitorért, értem a mondandód! :)

(#403) Yutani válasza huskydog17 (#398) üzenetére


Yutani
nagyúr

Nem tudom, az megvolt-e, hogy a HBCC nem sebesség növeléső feature?

#tarcsad

(#404) irhejja


irhejja
tag

Hát ez annyira nem lett nagy szám... nem is számítottam GTX 1080Ti verő megoldásra, de bíztam benne, hogy a GTX 1080-at stabilan verni fogja 5-10%-al valamennyire rosszabb fogyasztás mellett... de így :W

Radeonokról vagy akár Maxwell GeForce-okról megérheti erre váltani a FreeSync miatt, de Pascal GeForce-ról nem tudom :F

Most van egy FreeSync-es monitorom és egy GTX 1080-am :W agyalhatok azon, hogy melyiket cseréljem le :W

(#405) BReal válasza irhejja (#404) üzenetére


BReal
addikt

Az kellemetlen. :D Power Save módban fogyasztásban marad 30-50W különbség, ekkor kb. 5%-kal gyorsabb a 1080 1440P-n, 2%-kal 4K-n. Várd meg az AIB modelleket, illletve az AIB Vega56-okat.

(#406) Pug válasza Yutani (#403) üzenetére


Pug
veterán

Neki az kimaradt...
A lenyeg ugyis az, hogy mehessen az AMD fika...

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#407) irhejja válasza BReal (#405) üzenetére


irhejja
tag

Engem a fogyasztás igazából nem érdekel, inkább a vele járó hő, illetve a hűtéssel járó hang az ami valamennyire zavar(hat).

Mondjuk nekem annó a kazánnak beállított R9 390X-el sem volt gondom, egy manuális ventiprofillal hűvös maradt és hangja sem volt zavaró (amúgy is headset-el játszom az esetek 90%-ban) annak meg ha jól emlékszem 275 watt körüli TDP-je volt, szóval a 295 nagyjából ugyanott van... :F

Mindenképp megvárom a AIB modelleket, referencia nálam sosem játszott és nem is fog.

(#408) BReal válasza irhejja (#407) üzenetére


BReal
addikt

Én is arra gondoltam. Nyilván ha nincs 100, 100+ W különbség, csak max a fele, akkor a hőtermelés is kisebb, halkabb a venti. A 390X kazánsága a 290-290X referenciából ivódhatott be az emberekbe. A probléma ezzel ott kezdődik, hogy pl. a 390-nek referencia változata nem is volt emlékeim szerint. :) De igaz, a 290 referenciája tragédia volt (valami 90 körüli hőfokok nagyon hangos zaj mellett), aztán a custom megoldások ugyanúgy 71-2 fokon tudták tartani bőven tolerálható hang mellett. Szóval ezek a tojást lehet rajta sütni, olyan a hangja mint egy szuperszonikus gépnek jelzők csak a 290-290X referenciára illettek. Csak sajnos ez beivódott bizonyos fejekbe, és ezt terjesztik...

[ Szerkesztve ]

(#409) DonMaster válasza Anaren91 (#401) üzenetére


DonMaster
addikt

m,ost ere csak anynit tudok mondani, hogy még itt 800euro/ho amiböl kikel vonni a lakást stb költségeket amivel örülsz ha marad 100eurod a hovégére.
addig te 1500eurobol oké 800-at lakásra a maradék 700 -bol még mindig többed marad hovégére és igy elöbb fogsz/lesz pénzed lehetöséged g-sync-es monitort venni mint aki -nek jo ha 100euro marad hovégén, Persze ttöl még nem kell kergetni de többpénzel több pénzed marad hiába a költségek magasabak ott mint itt, a monitor ára kb fix, és az is biztos hogy németországban nem 27%áfa van ami megincsak plusz 1 pont hogy ott menynivel olcsobb igy és többpénzel olcsobb monitort venni könyebb mint kevés pénzböl drága monitort.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#410) irhejja válasza BReal (#408) üzenetére


irhejja
tag

Volt nekem 290X is, méghozzá a valóban elég gyengus ASUS féle DirectCU II hűtéssel és azzal sem volt baj... :)

Lássuk milyenek lesznek a Vega 64 AIB-k, arról van hír, hogy mikortól várhatóak?

[ Szerkesztve ]

(#411) FLATRONW válasza huskydog17 (#398) üzenetére


FLATRONW
őstag

Elég érdekes, hogy pont annál a játéknál szerez előnyt. Kb. 1GB VRAM-ot használ a játék, nem hiszem hogy 2xSSAA mellett több kellene, mint 2 GB.

(#412) -Skylake-


-Skylake-
addikt

Jolvan mar kezdtem megijedni, hogy kimarad a kibaszott Luxmark meres...

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#413) szmörlock007 válasza -Skylake- (#412) üzenetére


szmörlock007
aktív tag

Miért, zavar? :U

(#414) CalebForeva


CalebForeva
újonc

Hát lehet ezt szépíteni, de:

Eddig akárhányszor vga-t vettem, mindig, kivétel nélkül megnéztem, hogy x összegért mit ajánl az nvidia és mit ajánl az amd...és x tesztet/specifikációt átrágva már az eszemet se tudom, hogy mikor volt utoljára amd kártyám.

Lehet arra hivatkozni, hogy "minek ennél jobb", de ez a leggyengébb érvelés, amit valaha hallottam. Ha én igenis akarok egy csúcskártyát és megvan rá a pénzem, akkor a 1080 Ti-nek abszolút nem ellenfele....a 1080-nak épphogy....DE még akkor se a vegát választanám, HA olcsóbb lenne, mint a 1080 (nem az...), mert a +100 watt az +100 watt.

Ennyire egyszerű, a számok magukért beszélnek. Aki ezek után azt mondja, hogy "márpedig jobb és a 100w nem is olyan sok meg ha visszahúzom a teljesítményt, akkor már nem is fogyaszt annyival többet (persze, pont azért veszek új csúcskártyát, hogy visszahúzzam)", az egészen egyszerűen elfogult. Pont.

(#415) PuMbA válasza CalebForeva (#414) üzenetére


PuMbA
titán

" olyan sok meg ha visszahúzom a teljesítményt, akkor már nem is fogyaszt annyival többet (persze, pont azért veszek új csúcskártyát, hogy visszahúzzam)", az egészen egyszerűen elfogult. Pont."

A lényeg pont az, hogy a teljesítmény nem csökken, csak az órajelt húzod vissza, ahogy a tesztekben láthatod. Egy ponton túl eléred az architektúra határát és nem számít az órajel :) Elfogultság nincs, de látszik, hogy az AMD elszámolta a kártyát. A potenciál látszik benne, ami most sajnos nem ér semmit és ez érthető is. Reméljük, hogy 1-2 év múlva majd kiadnak normálisabb Vega-kat is, illetve a Vega 56 emiatt jobb is, mint a 64.

[ Szerkesztve ]

(#416) nemlehet válasza PuMbA (#415) üzenetére


nemlehet
őstag

Egyébként ezt sokszor eljátsza az AMD. Egekbe emeli a feszeket meeeert... Gondolom, hogy a legszarabbul sikerült darabok is stabilan menjenek.
Pl nekem az FX 8150-en jelentős undervolt mellett sikerült felhúzni a procit 4.5 GHz-re így a perf/watt aránya máris sokkal sokkal jobb. A barátom 8350-én is hasonló a helyzet. De nála a 290-et is sikerült megszelidíteni egy kis állítgatással, azóta nincsenek problémái a hűtéssel. (ott mondjuk OC nem volt, csak undervolt).

Nem tudom, hogy ezzel gyári szinten lehet-e valamit kezdeni, de láthatóan van ezirányú tartalék a legtöbb cuccban. Az, hogy 1-2% plusszért bevállaljanak 50W+ fogyasztást az nagyon rossz döntés volt. Így is úgy is kikap, de legalább a pref/watt aránya is borzasztó.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#417) stratova válasza huskydog17 (#398) üzenetére


stratova
veterán

Kár hogy csak 1080p felbontáson mérték le, megnéztem volna magasabbal is. Gondolom azért ezen látszik legjobban, mert a memóriamenedzsmentje érzékenyebb lehet ennek az engine-nek az alacsonyabb VRAM és rendszermemória-használatért cserébe. Ezt írja NV oldala róla:
Ordinarily, this level of detail would require gigabytes of system memory and GPU VRAM, but thanks to a highly efficient streaming system Last Light’s world uses less than 4GB of memory, and less than 2GB of VRAM, even at 2560x1440 with every setting enabled and maxed out. More impressive still is the fact that there are no streaming texture errors, or instances of textures visibly popping from low to high quality as the player moves through the world.

A tévedés jogát fenntartom.

[ Szerkesztve ]

(#418) Raysen623 válasza CalebForeva (#414) üzenetére


Raysen623
addikt

Ha valóban átrágtad volna a kártya specifikációkat beleértve a két GPU felépítése közötti különbségeket is, akkor nem írtad volna le azt amit írtál. Innentől kezdve kár bármi szót vitára fecsérelni. Pont.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#419) DonMaster válasza CalebForeva (#414) üzenetére


DonMaster
addikt

aki csucskarit akr venni az minimum 1db 1080ti-t de inkább 2 1080ti vagy inkább titan xp-t vesz vagy abbol is sli-t.

az amd nem az 1080ti- eleln inditotta a vega64-et bár továbbra is az itteni teszt nem az erösebb vega64-röl van hanem a közepes vega64-röl
és a közepes vega64 is simán egálnak mondhato az 1080-al szemben.
fogyasztás 100w-al több ez jo vicc, már bocs de aki 200e+ ért vesz vga-t az nem a havi + 600ft-nyi többlet áram számlán nem fog kiadkadni,

meg a ha olcsob lenne mint az 1080 az is vicces mert ennél ez még csak a kezdöár + még szerény országunkban elsem érhetö , szoval ez az ár mizéria és még driver sincs rá majd 1-2honap mulva vissza kell erre térni, hogy megnézzük téynlegesen milyen jo is ,és hogy miyeln ára van akkro leeht téynelges átrágásrol beszélni, addig semmiféle átrágásrol enm lehet beszélni.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#420) Pug válasza DonMaster (#419) üzenetére


Pug
veterán

aki csucskarit akr venni az minimum 1db 1080ti-t de inkább 2 1080ti vagy inkább titan xp-t vesz vagy abbol is sli-t.

Aham.... persze...., vagy egyből 5db 1080Ti-t, nem? :DDD :DDD :DDD

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#421) #74018560 válasza irhejja (#404) üzenetére


#74018560
törölt tag

Valaki arulja mar el, hogy a FastSync miert nem jo? :U

(#422) BReal válasza CalebForeva (#414) üzenetére


BReal
addikt

Ha egyszer benne van több mód a kártyában, már miért ne lenne lényeg (már akinek számít), hogy jelentősen csökkent fogyasztással (33%-kal) a teljesítmény mindössze 4%-ot csökken?

Az már más kérdés, és jogosan tehető fel, hogy mi az ördögért nem ez lett az alap mód, és volna egy turbo1, turbo2 mód. De az, hogy egy beépített (amihez tényleg semmit nem kell állítanod, csak egy opciót átállítani) funkció használatára való hivatkozással valakit elfogultnak nevezel, az nonszensz.

[ Szerkesztve ]

(#423) nemlehet válasza #74018560 (#421) üzenetére


nemlehet
őstag

Mert egyrészt növeli az input lagot, másrészt csak akkor működik, ha legalább stabilan dupla (vagy több) FPS-ed van a monitor frissítéséhez képest.
Ügye a FastSync leegyszerűsítve annyit csinál, hogy szoftveresen kiválogatja egy bufferből azokat a frameket amik nem okoznak screen tearinget. Most hogy mennyi az input lag, vagy mennyire zavaró az más kérdés, de alapvetően ez egy rosszabb megoldás a problémára mint a FreeSync vagy a GSync.

[ Szerkesztve ]

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#424) AxBattler válasza #74018560 (#421) üzenetére


AxBattler
félisten

Talán mert nagyjából egy halott koncepció?
DX12/Vulcan alatt már nem működik, DX10/11 alatt korlátozottan megy, ill. játéka válogatja.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#425) #74018560 válasza nemlehet (#423) üzenetére


#74018560
törölt tag

Nem kell dupla FPS, amugy is le szoktam limitelni a monitor frissitesere.
Imput lag: nem erezheto :U

AxBattler DX12-nek amugy sincs ertelme, mert lassabb es ugyanugy nez ki. Nemtom mi hasznal kizarolag Vulkant, nalam eddig minden tok sima ment FastSyncel.

Pug hozzateszem nem szoktam multizni, single playerben meg semmilyen hatranyt nem erzel, ha egyaltalan emberi erzekszervekkel merheto a kulonbseg.
Mert kb arrol van szo h 1 frame nem 16ms utan update-elodik, hanem 20ms... Na bumm, neten meg az internet kapcsolat ingadozik ennyit uh ezert se ertem miert kell ezen porogni :U

[ Szerkesztve ]

(#426) Pug válasza #74018560 (#425) üzenetére


Pug
veterán

Imput lag: nem erezheto :U

Számodra... :U

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#427) AxBattler válasza #74018560 (#425) üzenetére


AxBattler
félisten

Látom sikerült elsiklanod a lényeg mellett: FastSync addig lesz elérhető, ameddig a programok régebbi DX-et is használnak; pár év múlva eltűnik a süllyesztőben.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#428) #74018560 válasza AxBattler (#427) üzenetére


#74018560
törölt tag

Talan van egy varazs gombod, ami a jovobe lat? :F

(#429) Zeratul válasza #74018560 (#428) üzenetére


Zeratul
addikt

Fast Syncre nincs támogatás DX12/Vulkan API-n.

(#430) BReal válasza #74018560 (#425) üzenetére


BReal
addikt

1. A DX12 a legtöbb játékban nem lassít, hanem gyorsít. Legalábbis AMD kártyán. De NV-nél is bizonyos címekben gyorsulás van. Így azt kijelenteni, hogy lassabb, marhaság.
2. Csak Vulkan nincs semmiben a játékok közül, csak épp ha bekapcsolod az azt használó játékban, amit eleve azzal jelentettek be (Doom), akkor 30% gyorsulás van Vulkan alatt. 2 hónap múlva érkezik a Wolfenstein II-vel is, a Quake Championsben is lesz Vulkan. A Star Citizen is Vulkanra áll át DX12-ről.

(#431) repvez


repvez
addikt

Tetszenek ezek a cikkek, csak azt nem értem, hogy a több oldalnyi techno maszlagot mindenki érti vagy csak én vagyok vele úgy, hogy olvasom, de lényegében halandó ember számára értelmezhetetlen?
Sokkal jobban tudnám értékelni ha ezeket amit leirt gyakorlati szempontból érthető formában lenne találva akár az előző generációhoz képest vagy az Nvidia párjával össze hasonlítva, hogy el tudja az ember dönteni, hogy melyik gyártó terméke lesz jobb a saját felhasználására.
Mert ahogy a cikkben le lett írva minden nagyon szép minden nagyon jó, csak az nem derül ki, hogy akkor az Nvidia párja mitől jobb egy elavultabb technikával bizonyos esetekben. Illetve miért nincs játék oldalról támogatva ezen új képességek már abban a ciklusban amikor a kártya megjelenik? Így egy csomó felhasznalatlan eroforras kárba vész illetve nem mutatkozik fejlődés a jatekokban. Vagy lobby érdekből nem az optimális megoldás lesz használva nehogy felboruljon a gazdasági viszony egy kis és egy nagyobb gyártó között ha épp a kisebbnek sikerülne alkotni valami nagyot.

(#432) AxBattler válasza #74018560 (#428) üzenetére


AxBattler
félisten

Nincsen, de ebből a tendenciából nem tudom, ki jósolna hosszú távú támogatást?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#433) Malibutomi válasza Yutani (#403) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Fura en azt latom a tesztben hogy mindegyik jatek gyorsult amugy :)
3-12%-ot. Ez egy feature, sok kicsi meg sokra megy :)

(#434) Cifu válasza repvez (#431) üzenetére


Cifu
nagyúr

A technikai újdonságok simán átlapozhatóak, ha számodra érdektelenek.

A teszteredményekből pedig le tudod szűrni, hogy a számodra kedves játékokban vajon hogy teljesíthet az adott kártya, így melyik a jó választás a számodra.

Az ilyen tesztekkel annyi a probléma, hogy sosincs jó időben. Ha a kártya éppen kijön, akkor minél hamarabb legyen meg a teszt - sokszor még félkész driverekkel, a játékokhoz hiányzó optimalizációk nélkül, és így tovább. Mivel mindenki kíváncsi, mit tud a kártya...
Ha három-négy hónap késéssel lennének kint, akkor már a drivergondok általában nincsenek meg, viszont sokan már eldöntötték, hogy igazából melyik is a szimpatikus kártya a számukra.

Abban egyetértek, hogy a "hétköznapi" tényezőket kellene tesztelni, de kétlem, hogy erre lenne erőforrása a PH!-nak - vagy úgy bármelyik profitorientált oldalnak. Az olyan apróságok, hogy milyenek a kártyában lévő hangkimenet tulajdonságai, vagy hogy a VRM-ek hűtése megfelelő-e az adott hűtéssel, már inkább az adott kártya fórumában derülnek ki - hónapokkal a megjelenés után...

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#435) #74018560 válasza BReal (#430) üzenetére


#74018560
törölt tag

Doom es Quake igy is futnak 120+ fps-el :DDD

Battlefield 1 es Rise of TombRaider alatt lassabb a DX12, ertelme semmi... :U

Varom a Wolfeinsteint, bar van egy erzesem ott sem lesz gond a fix FPS-el.

Amugy a FreeSync monitorok mennyivel dragabbak? ;]

[ Szerkesztve ]

(#436) Yutani válasza Malibutomi (#433) üzenetére


Yutani
nagyúr

Lehet, hogy gyorsít, de nem azért fejlesztették ki alapvetően. Ez egy ilyen pozitív side effect. ;)

#tarcsad

(#437) FLATRONW válasza #74018560 (#435) üzenetére


FLATRONW
őstag

A RoTR-ben az átlagon ront, de nincsenek hirtelen fps beesések.
Pl. néhány helyen a barlangokban DX11 alatt leesik az fps egyik pillanatról a másikra, azért mert pár mm-el máshova nézel, pedig a kirajzolandó kép lényegében nem változik semmit. Ilyennel DX12 alatt nem találkoztam.

(#438) stratova válasza Malibutomi (#433) üzenetére


stratova
veterán

Legalább működik :) s bár átlagot nézve egy rossz szavam nem lehetne a pcgameshardware.de-re mert jó teszteket csinálnak, de itt örültem volna magasabb felbontásnak ÉS fogyasztásmérésnek, HBCC ON/OFF.
Apránként szépen bekapcsolnak minden képességet, a nagy kérdés az ki fogja ezeket le/újratesztelni és milyen részletességgel. Igaz amíg hiány van AMD-nek kb. mindegy, de ahogy lesz készlet már nagyon nem.
De ennek a bányász-patchnek nagyon nem örülök, nem segíti elő az árak realizálódását, amit most még a RAM áremelkedés is sújtani fog...

[ Szerkesztve ]

(#439) #54625216 válasza Pug (#420) üzenetére


#54625216
törölt tag

Van aki 11 db. 1080ti-t rak egy gépbe. :DDD

(#440) awexco válasza #74018560 (#435) üzenetére


awexco
őstag

Wolfinak elvileg nagyon hasítania kell majd vegán .

I5-6600K + rx5700xt + LG 24GM77

(#441) smc válasza awexco (#440) üzenetére


smc
addikt

Azt lehet tudni, hogy milyen gépen demózzák folyton?

[ Szerkesztve ]

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#442) subaruwrc


subaruwrc
félisten

ennyi selejt gpu van hogy tudnak a tesztelői csomagba is dobni egyet ?

(#443) X Factor válasza #54625216 (#439) üzenetére


X Factor
addikt

Octane render állomásaink vannak nekünk is, de a 4b titan x eléggé eltörpül emellett :D

Make things work

(#444) #74018560 válasza FLATRONW (#437) üzenetére


#74018560
törölt tag

Viszont DX12 alatt nincs VXAO, csak HBAO, mar csak ezert se eri meg atvaltani :U

(#445) Cathulhu válasza subaruwrc (#442) üzenetére


Cathulhu
addikt

Az interposer marha serulekeny, meg azt sem ajanljak, hogy a pasztat megprobald kitakaritani a GPU es a HBM-ek kozul, szoval siman lehet nagy a selejtarany.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#446) repvez válasza Cifu (#434) üzenetére


repvez
addikt

Nem érdektelen csak épp nincs érthetően elmagyarazva. És igen erre értettem, hogy gyakorlati szempontból mit nyerünk az adott funkcióval.
A játék tesztek meg nem fedik le a teljes jatekstilus palettát. Nincs benne szimulátor, nagy területű Sok egységes fps Stb...
Nem mellékesen régebbi játékok vannak amik esetleg még hírből sem ismerik az új featuret, így nem is mutatkozhat meg annak jótékony hatása a régebbi rendszerrel kapcsolatban. Ezért írtam, hogy az új vgak megjelenése idején már kellene lennie olyan programnak ami támogatja és ki is használja az adott feature-t.

Az sem derül ki, hogy ha a true audio használatánál nativan támogatja e a hdmi-n keresztül a tobbcsatornas hangkiadasat plusz kábelek nélkül. Mert ezt az alaplapi hangnal sem írjak le a tesztek során.

(#447) Pug válasza subaruwrc (#442) üzenetére


Pug
veterán

Hány tesztelői csomag mehetett ki összesen?

Ha még pár száz is (nagyon nem annyi), az kb a semmi kategória selejtben...

(#449) awexco

Na, az lófütty...

[ Szerkesztve ]

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#448) awexco válasza #54625216 (#439) üzenetére


awexco
őstag

Igényes cucc . Bár a bekapcsoló gombja érdekes helyre került .
Kérdés mindenhova elég az , hogy az összes kártya kb 1db x16 pci-e sávon ül osztva.
Rendernél elég lehet.

I5-6600K + rx5700xt + LG 24GM77

(#449) awexco válasza Pug (#447) üzenetére


awexco
őstag

Utazókofferes trednepperboxból 250 ment ki.

I5-6600K + rx5700xt + LG 24GM77

(#450) #54625216 válasza awexco (#448) üzenetére


#54625216
törölt tag

Rendernél csak a scene vram-ba töltése lassul valamennyit pár tizedmásodperccel, szal elhanyagolható.
Sokkal érdekesebb, hogy pl. hogyan rakja be a ramokat a videokártyák alá, de gondolom csak megoldotta valahogy.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.