Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Hááát... én bírom az RGB-t meg minden... de ez a billentyűzet még nálam is kivágta a biztosítékot :DDD

(#2) Akula


Akula
őstag

De legalább Ryzen 7 :R
alakul ez majd

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#3) Predatorr


Predatorr
őstag

Gyorsan jönnie kell, mert rtx only játékokkal (jövőre) kuka lesz az egész, bár ezzel a vga-val sem acélos.
Még mindig várok egy 6 magos smt-s ryzennel és rtx 2080-nal szerelt lapost.
Ennyit a vásárlói igényekről. :P

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#4) Juhaszatti válasza Predatorr (#3) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Erősen kétlem hogy jövőre RTX only játékok jönnének. Na meg azt is, hogy lesznek valaha RTX only játékok.
Mert ugye a ray tracing ≠ RTX. Az csak az Nvidia megoldása a ray tracingre. Jövőre jönnek a konzolok, nem Nvidia féle sugárkövetéssel, szóval az RTX ott eleve kilőve.
Több cég, többféle sugárkövetési eljáráson is dolgozik, szóval igencsak meglepő lenne ha bármi RTX only lenne.

(#5) Peter13


Peter13
senior tag

HA (!) jönnek egyáltalán "RTX only" játékok jövőre, akkor is lesz mivel elütni az időt a nem RTX játékok, és a 2020 előtt megjelent összes egyéb cím alkotta, szűkösnek nem mondható halmazból...szerintem annyira nem halott a koncepció :)
A hírhez: kár hogy jelenleg az 3750H a teteje a mobil ryzeneknek, mert ott néz benne a Vega 10, ami kb sosem lesz kihasználva, és ami helyett ilyen esetben (amikor van egy jó kis dedikált GPU a gépben) lehetne mondjuk plusz két mag. A 3750H-t imádnám, önmagában, egy rendes hűtéssel megáldott laposban, ahol ki tudja futni magát: könnyebb címekhez idális lehetne. Ide szerintem is jobb lenne egy 6/12-es "no IGP" CPU (ebben egyetértünk :) ), bár a GPU-t én nem bántanám (jó az az 5500M)

"No, I'm not immortal: I'm just not good at dying..."

(#6) Predatorr válasza Juhaszatti (#4) üzenetére


Predatorr
őstag

Más (külföldi) lapokat is kéne olvasni amd-szponzorált magyarok helyett. Több fejlesztő nyilatkozta, de ha jól rémlik, valaki hónapokkal ezelőtt az amdtől is, hogy ezért kell beépíteniük a következő generációba.
De azt hiszel, amit akarsz. :R

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#7) Skyline15 válasza Predatorr (#6) üzenetére


Skyline15
tag

Aki "RTX only" miatt vesz notebookot, főleg Ryzen-t, az meg is érdemli.
Illetve attól még, hogy jövőre az jön ki, még a régebbi játékok (gondolok itt 1-2 éves játékokra), nem fognak megváltozni.

"- Nagyapa, Te hős voltál a háborúban?. - Nem de örülök hogy hősökkel szolgálhattam."

(#8) Predatorr válasza Skyline15 (#7) üzenetére


Predatorr
őstag

És ki venne azért? Nekem a teljesítménye kell, h 4k monitorra kötve tudjak játszani bármivel,.akkor meg már jövőállóság végett legyen rt is, mert laposban nehezen frissítek vga-t. Egyelőre marad a pc + laptop, jobb híján.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#9) Hurkaleves válasza Predatorr (#3) üzenetére


Hurkaleves
őstag

Ray Tracing nélkül is van élet most is és lesz is. Pl. nekem a kártyám nem tudja, de a Metro Exodus már tudná a fícsört, ennek ellenére így is örömmel játszottam ki. Nyilván megnézném mit tud a ray tracing (videóben néztem eddig), de egyelőre még nem tartok ott. Lényeg a lényeg, hogy ha tudja a kártya is és a játék is akkor érdemes bekapcsolni az extra látvány miatt. Ha nem tudja akkor is fognak működni a játékok mindenféle kártyával csak RT nélkül. Szóval nem értem mi ez az "RTX only" dolog... és úgy gondolom egyik fejlesztő (szoftver/hardver) sem engedheti meg magának az ebből adódó vásárlói "lemorzsolódást".

(#10) Prof


Prof
addikt

Nem ertem ezt a kamu RTX maniat, a jatekosok kevesebb, mint 1%anak van 2080Ti-ja, vagyis kb mindig levett grafikai beallitasokkal jatszik, nem full ultran. Most vesz tobbszazezerert hirtelen auto araba kerulo VGA-t egy plusz effektet, amikor eddig is kikapcsolta az effektek, hogy meglegyen az fps??? Mert nem 2080/Ti-n diavetites lesz neki hiaba az RTX marketing kamu plecsni.

(#12) Crytek


Crytek
veterán

Nagyon de nagyon kíváncsi leszek az árra. Jó volna végre ha vége lenne az intel + nv laptop uralomnak.

Next PC Upgrade: 2022

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.