Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) VaniliásRönk


VaniliásRönk
nagyúr

Túl fapados...

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#2) Zofren válasza VaniliásRönk (#1) üzenetére


Zofren
aktív tag

ilyen is kell. bár nem tudom mennyiért vesztegetik.

''Próbálj ne sikeres, hanem értékes emberré válni.'' - Albert Einstein

(#3) lsc válasza Zofren (#2) üzenetére


lsc
nagyúr

nettó végfelhasználói árát 191 euróban szabta meg a Shuttle.

Az élet kegyetlen .

(#4) mephi666 válasza Zofren (#2) üzenetére


mephi666
nagyúr

utolsó mondat: 191ojró... ;)

mod: egyre nagyobb a késztetés, hogy a 3800+ x2-met majd ne eladjam, hanem valami htpc-be építsem... többet érek vele és elvinne mindent, amit kell... (mellesleg alacsony tdp-set fogtam ki anno)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#5) Solten


Solten
addikt

Na végre AMD... :)

Saor Alba

(#6) Ste válasza lsc (#3) üzenetére


Ste
addikt

Kár, hogy nettó és alig van rajta Usb :(

(#7) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

htpc-nek jó lehet,de nem tudom balra hátul a táp vent ami kb 4Cm-es lehet mekkora zajt fog kelteni,mert akkor HTPC-nek se lesz jó,ha hangos
amúgy SB710-el lehet a 4magot aktiválni kár,hogy csak 110W-ig bírja :D

Eladó: Xiaomi Redmi Note 10S 6/128Gb, független, DualSim, NFC, 33W töltő 39900Ft

(#8) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

191 ejróért azért nem egy rossz gépecske ez...

(#9) #72042496 válasza VaniliásRönk (#1) üzenetére


#72042496
törölt tag

Ezért olcsó, s talán halk is. Nekem tetszik. A legtöbb feladatra bőven elég lehet egy X2 processzor. Amit elsőre hiányoltam, hogy a képen levőn ha jól látom nincs digitális hangkimenet - de opcióban az is megoldható.

[ Szerkesztve ]

(#10) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

Ez egy nagyon is pofás, frankó gépecske. Külön öröm, hogy megvan nevezve a Realtek ALC662. Amúgy de elfogadnám, de asszem megvenni nem veszem. :)

<-ƘƘ->

(#11) VaniliásRönk válasza #72042496 (#9) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Ha azt vesszük, hogy ha HTPC-t akarsz építeni belőle, akkor kell bele egy rendes VGA (HDMI) és analóg erősítő esetén egy rendes hangkártya is, akkor rögtön nem olyan olcsó...
Nem hiszem, hogy jelentősen megdobta volna az árát egy 785G és egy ALC889A, plusz normális kimenetek, nem opcionálisan.

Szerk.: Egyébként meg 105W-os CPU, persze, a táp meg csendben leolvad azzal a ***** hűtővel... :(

[ Szerkesztve ]

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#12) #72042496 válasza VaniliásRönk (#11) üzenetére


#72042496
törölt tag

Belépő HTPC-ként elég az S/PDIF is (gyakorlatilag az összes házimozi erősítőn van bemenet), a TV-t pedig egy átalakító után rá lehet kötni, de a DVI-HDMI kábel is teljesen jó megoldás. A HD filmek valószínű akadnának rajta, de mással nem lenne gond.

Emellett nem is biztos, hogy HTPC-nek szánták. Egy sima helytakarékos otthoni gépként éppúgy el tudom képzelni.

(#13) bsh válasza VaniliásRönk (#11) üzenetére


bsh
őstag

meg proci + opcionálisan vinyó...

[ Szerkesztve ]

(#14) bartucc válasza VaniliásRönk (#11) üzenetére


bartucc
addikt

Hát igen, beleférhetett volna, ez inkább középút a pc és a htpc között, vegyél bele mindent jeligével.

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#15) WilliamGhost


WilliamGhost
tag

nem is olyan drága!! szép darab!!

There is no cloud, just other people's computers!

(#16) Geller72


Geller72
veterán

..nem is olyan drága..na ja..53500 huf+áfa..valóban nem az egy ház, táp, lapért...A 780-as, sb700-as csipes J&W, Jetway, vagy hasonló lap itthon brutto 36k. Hause, táppal és a lap külön sem több brutto, mint ez nettóban. És ronda is. Mind egy "béharmincas"falazóelem. :DDD.

(#17) szuper-t


szuper-t
senior tag

nekem nagyon nem jön be a hűtése inkább a tetejére kellett volna egy jókora kört vágni bele egy jókora rácsozott 14 centis ventit valami 1200 as fordulaton és már talán nem félnék h a táp + a proci leolvad abban a gagyi házban

(#18) Killing


Killing
addikt

Végre,nem atomot raktak bele! :C

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#19) Gyuri27 válasza Geller72 (#16) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nyilván az árakat nem keleteurópához szabták. Jó lenne ez fele áron. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#20) stevve válasza Killing (#18) üzenetére


stevve
nagyúr

Az kellene még... jó ez így AMD-vel. A HD 2000 GPU se rossz azért HD-re sem. Végülis nem rossz darab.

(#21) twollah


twollah
nagyúr

A kozeli jovoben lesz rola teszt?

(#22) #56573440


#56573440
törölt tag

és még mindig ugyanazzal a szánalmas felépítéssel és táppal operálnak.. az előző gépem egy inteles shuttle volt, ugyanez a táp 250W természetesen, két 40-es ventivel nem csak engem de páromat is őrületbe kergetett... iszonyat hangos, és persze majd ő megmondja a hőmérsékletnek megfelelően hogy mennyit forogjon. szinte mindig maxos volt. a hűtés nem para, legalábbis az enyémben nem volt az. 91-120mm-es tölcsérrel meg egy noctuával meg egészen kultúrált, de szánalmasan keveset szellőzött az előlapon és a kis lyukakon az oldalán, így a proci alapon is megkarcolta az 50 fokokat, nyáron alulfeszelt, downclockolt állapotban is...

én mint ex shuttle tulaj azt mondom hogy amíg nem passzív a táp addig ilyet soha többet...

[ Szerkesztve ]

(#23) #72042496 válasza #56573440 (#22) üzenetére


#72042496
törölt tag

Ez elég gázul hangzik. Milyen gépet vettél helyette? Sikerült találni jobb barebone-t, vagy csak az adataidnál levő Windet használod?

(#24) VaniliásRönk válasza #56573440 (#22) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Szóval az a tápféleség hangosan olvadna le, nem szép csendben. :DDD

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#25) #56573440 válasza #72042496 (#23) üzenetére


#56573440
törölt tag

mivel elég volt csutak downclockon egy e6600 (2400@1500 talán) így az atom is elég lett, nem vettem mást. sff azaz ebben a méretosztályban nem nagyon van jobb :( van passzív shuttle táp csak arany áron és itthon szinte beszerezhetetlen...
anno amikor vettem a shuttle vázból vehettem volna egy nzxt rouge kuckót, egy korrekt matx-es lapot, meg egy passzív tápot, meg is bántam szélsebesen a beruházást. kicsit nagyobb lett volna, de minőségben, szellőzésben, szerelhetőségben, rugalmasságban, zajszintben ég és föld viszont
kicsit megfaragva viszont halk lett, csak a hőmérsékletekkel nem voltam megelégedve. táp venti kiszed, oldalába betesz szívóra egy 80-as hátra 92-120mm ventiadapter és egy noctua. persze akkor gar ugrott. meg milyen már hogy prochűtőt nem lehet cserélni mert a lefogatás egyedi? pedig találtam olyat ami befért volna, de rögzíteni lehetetlen...

(#26) Mr.Minyi


Mr.Minyi
tag

Nem rajongok sem az ilyen kis PC-kért sem az AMD-kért de ez kicsit megtetszett és az ára sem húzós,de tényleg elkelne bele egy jobb VGA és hang is.

Don't live your life in vain!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.