Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) albert8 válasza SzlobiG (#49) üzenetére


albert8
addikt

Mert nem ez a neve.
Ha téged Lakatos Fatima Ronaldónak szólitanának akkor gondolom, te se néznéd jó szemmel.Gondolom...

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#52) hackeeeee válasza albert8 (#51) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Az 5970-nél már AMD Radeon volt, szerintem.

Bár, igazad lehet... Most elnézve, 2010 nyarán jött az átnevezésről az információ.

Amúgy nem egyen értékű ezzel az általad felhozott hasonlat. Kb. akkor lenne az, ha ezt mondjuk nVidia GTX5970-nek hívnák..

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#53) Cucuska2 válasza hackeeeee (#52) üzenetére


Cucuska2
őstag

Az ati.comon egyértelműen ATI. A hatos szériás kártyák óta van AMD néven.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#54) Geller72 válasza Cucuska2 (#53) üzenetére


Geller72
veterán

...az 5850-es kártyámon AMD van..a nyákon..a ventin ATI...:D... akkor most?:DD.

[ Szerkesztve ]

(#55) KAMELOT


KAMELOT
titán

Jó cikk lett csak hozzátenném azt ,hogy az elért eredményeket jó lenne videókkal vagy ha nem megy akkor legalább képekkel bizonyítani.
Legalább játékbeli screenshotot be lehetne tenni.

(#1) teratti: Ha HD5970-et akarsz venni akkor próbáld meg alkudni az árat főleg ,hgoy garancia nincs rá. garancia nélkül olyan 60-70 000ft-t ér.

(#53) Cucuska2: mindegy mi van ráírva. Egy cég az! :)

[ Szerkesztve ]

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#56) ricshard444 válasza KAMELOT (#55) üzenetére


ricshard444
veterán

Feleslegesnek találom mindkettőt :U Így simán átlátható :K

Azért annál többet ér,de semmiképp nem kapja meg annyiért sajnos

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#57) teratti válasza KAMELOT (#55) üzenetére


teratti
senior tag

Garancia nélkül még 60-ért sem venném meg akármilyen jó kártya még most is. Akitől vettem régen a 6970-es Gigát ott figyelt egy a polcon egy 5970, meg volt pusztulva csak semmit nem tudott tenni mivel, nem volt gari! :( ÁÁÁÁÁÁ....kitépném a hajam az tuti!

Szimulátoros bajnokságok - www.gtr-masters.hu

(#58) KAMELOT válasza ricshard444 (#56) üzenetére


KAMELOT
titán

Igen értem ,hogy átlátható ,de nekem hiányzik. Majd ha én is tesztet csinálok egyszer oda minképpen beléteszek videó / képeket.

HD5970 gari nélkül annyit ér többet nem sajnos ez van. 94 000ft-ért HD7950-et vásárolok már tiszta újat. Szóval van különbség fogyasztás / telejsítményben is. :)
Szóval aki értékeli is valamire a kártyáját az egy HD5970-et nem ad el. :)

[ Szerkesztve ]

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#59) teratti válasza KAMELOT (#58) üzenetére


teratti
senior tag

Szóval aki értékeli is valamire a kártyáját az egy HD5970-et nem ad el. :).......

Főleg ha anno meg tudta venni újan és ha le is járt róla a gari tudja, hogy Ő az első tulaj nem pedig egy valaki által szénné húzott kártyát vett,no de ez máshol is így van nem csak itt...persze ez még nem biztosíték, hogy be nem krapál az sem, és megy a polcra vagy könyvnehezéknek. :)

Szimulátoros bajnokságok - www.gtr-masters.hu

(#60) adolfka00


adolfka00
tag

Szép kis teszt !! :R :R

Csak olyan emberekkel üzletelek akik komolyan is gondolják.... ;)

(#61) SzlobiG válasza albert8 (#51) üzenetére


SzlobiG
félisten

Okoskodhatsz ilyen hülyeségekkel, attól még amit mondtam az úgy van.

(#62) adolfka00


adolfka00
tag

Így igaz !! :)

Csak olyan emberekkel üzletelek akik komolyan is gondolják.... ;)

(#63) csucsbicep válasza KAMELOT (#55) üzenetére


csucsbicep
nagyúr

Annak mi értelem? Szerintem ámításnak nem lenne semmi haszna.

(#64) fondorlatos


fondorlatos
aktív tag

Köszi a tesztet.
Egy pár évig el lennék vele játék terén.

(#65) KAMELOT válasza teratti (#59) üzenetére


KAMELOT
titán

Igen első tulajnak jó lenni. Én meghagynám azt a kártyát még sokáig jó lesz. Majd talán akkor éri meg neki váltani ,ha elfüstöl a VGA vagy meg nem jelenik a DX12. :) Vérpistikézésnek nincs értleme. 2 GPU-s kártyával elég kevés egyén rendelkezik. :)

(#63) csucsbicep: ugyanis screenshottal bizonyítom ,hogy a mért eredmény valós. Általában külföldi fúrumokon a tesztek ilyenek szoktak lenni. Így senki nem mondhat ,hogy ez vagy az így meg úgy van ,de aztán mégis mert hátha...... :D

[ Szerkesztve ]

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#66) aram01


aram01
nagyúr

ez az 5970 nem akar megöregedni :N

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#67) Gude


Gude
senior tag

Ha amd kártyám lenne 5970-es lenne ;] Teszt jó lett.Gratula!

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#68) Calibra72


Calibra72
aktív tag

Jó a cikk, gratula !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#69) aram01 válasza Gude (#67) üzenetére


aram01
nagyúr

az még ati :P

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#70) Gude válasza aram01 (#69) üzenetére


Gude
senior tag

Részletkérdés :DDD

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#71) Viktoár


Viktoár
addikt

Nekem tetszett mégha egy noname senki is vagyok! :K

Apró észrevétel hogy az összegzésben az utolsó előtti mondat nekem kicsit sántít.

"Meglepetést ne érjen senki,hiszen a 6950 az 5850-t váltotta, ahhoz képest pedig stabilabb FPS-eket és több Vram-t kínál."
Az a fránya "t" betű kicsit sétáljon hátrébb. :)

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#72) ricshard444


ricshard444
veterán

Enis megtartottam volna a karit ha nem lenne keves rajt a vram,mert nagyon eros.Most a 6990en remelem nem fogy el egy darabig. Koszi javitottam :R

Vannak dolgok...

(#73) aram01 válasza ricshard444 (#72) üzenetére


aram01
nagyúr

mire volt kevés? :U

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#74) ricshard444 válasza aram01 (#73) üzenetére


ricshard444
veterán

Metro,BF3,crysis, warhead,crysis 2 packal meg meg volt 2 jatek de nem emlekszem a nevukre :DDD Az a lenyeg h 1gb egy ilyen kartyat nagyon visszafog sajnos. 8x elsimitassal megtobb helyen elfogyhat a ram.

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#75) aram01 válasza ricshard444 (#74) üzenetére


aram01
nagyúr

a metro leolvassza a gépet hamar,bf3 lesz jobb is ha peccselik,szemétség amúgy így kiadni játékokat

(#76): de jobb a lelkednek hogy még egyszer elmondhattad :P

[ Szerkesztve ]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#76) - = Zk = - válasza aram01 (#75) üzenetére


- = Zk = -
félisten

BF3-at már patch-elték. el is b.szták rendesen...
de ezt már meséltem.... ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#77) adolfka00 válasza - = Zk = - (#76) üzenetére


adolfka00
tag

Mi lett az újítás a patch-ben ? Mert nekem is frissített 1.5Gb és mit rontottak el benne ?

Csak olyan emberekkel üzletelek akik komolyan is gondolják.... ;)

(#78) aram01 válasza adolfka00 (#77) üzenetére


aram01
nagyúr

letöltöttél 1,5giga bugot :D

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#79) - = Zk = - válasza adolfka00 (#77) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hát, azt had ne itt. :N
arra ott a BF3 topik. de erősen megoszlanak a vélemények. nálam elb.szták az összes fegyverem kezelhetőségét....és ez csak 1 a sok f.zságból :W

aram01 polgártárs jól mondja. bár neme 1,8GB jött le...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#80) aram01 válasza - = Zk = - (#79) üzenetére


aram01
nagyúr

polcon van,nemtudom

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#81) - = Zk = - válasza aram01 (#80) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nekem, nem "neme"... sry :B

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#82) Gude


Gude
senior tag

A helikopterem teljesen megölte az új patch.Itt a teljes lista

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#83) - = Zk = - válasza Gude (#82) üzenetére


- = Zk = -
félisten

7 fegyverhez "nem nyúltak" hozzá, és én pont azokkal nem játszom... :C f.sza :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#84) Gude válasza - = Zk = - (#83) üzenetére


Gude
senior tag

Hasonló cipőben járok,+ a heli amit írtam és persze a tankot is legyengítették amit szintén használok.Neked mennyire jön be az a fémes törés hang ami találatkor van?Engem idegesít :W

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#85) - = Zk = - válasza Gude (#84) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én odáig még el sem jutottam, holott épphogy most kezdtem megszokni a repülést (joy-jal). patch óta nem mertem repülőre űlni... ahogy a földi járműveket sem néztem még....

fémes törés hang?.. hol?:Y

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#86) adolfka00 válasza - = Zk = - (#85) üzenetére


adolfka00
tag

Nekem nem mennek a járműben át ülés sem :S

Csak olyan emberekkel üzletelek akik komolyan is gondolják.... ;)

(#87) Gude válasza - = Zk = - (#85) üzenetére


Gude
senior tag

Eddig a heliben és a tankban hallottam kapott lövésnél

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#88) - = Zk = - válasza adolfka00 (#86) üzenetére


- = Zk = -
félisten

azt hogy?:Y...

(#87) Gude
nem ültem egyikben sem patch óta...

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#89) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Jó kis teszt meg ez még mindig jó kártya, csak az 1GB vRAM az ami probléma lehet.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#90) ricshard444


ricshard444
veterán

6990 teszt mégsem fog elkészülni... cpu limitem van ezzel a procival,ha eltudom cserélni másikra akkor megírom,de addig semmi értelme :(

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#91) - = Zk = - válasza ricshard444 (#90) üzenetére


- = Zk = -
félisten

mid is van? (cpu)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#92) teratti válasza ricshard444 (#90) üzenetére


teratti
senior tag

A teszt erejéig csak tudsz majd szerezni egyet.....várjuk! :R

Szimulátoros bajnokságok - www.gtr-masters.hu

(#93) ricshard444 válasza teratti (#92) üzenetére


ricshard444
veterán

Legerőssebb az ismerőseim között Q9400 :U

ZK: Bennevan a cikkben :DDD

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#94) teratti válasza ricshard444 (#93) üzenetére


teratti
senior tag

Basszus tegnap adtam oda öcsémnek a Q9550-em, és ma raktuk be a gépbe. Szívesen elküldtem volna a teszt erejéig egy hetet csúszhatott volna a fejlesztés..... :U

Szimulátoros bajnokságok - www.gtr-masters.hu

(#95) ricshard444 válasza teratti (#94) üzenetére


ricshard444
veterán

Volt Q9450m 3600n járatva és gyengébb volt,mint ez az X6-s tehát mégnagyobb visszalépés lett volna,de azért köszi :K Ide egy I5/I7 kéne,I7 860 félkonfig cserére gyúrok,de nem sok sikerrel :(

Vannak dolgok...

(#96) - = Zk = - válasza ricshard444 (#93) üzenetére


- = Zk = -
félisten

bocs, én kapásból az adatlapodra mentem, ahogy ezt megszoktam a közel 2000 napom óta :P
jah, Misternek nincs kitöltve. semmi baj. ígyhát megkérdeztem :))

#95) ricshard444
hinnye, X6-tal. ehh.. hát akkor ez a vga nálam kimarad szvsz... :U

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#97) wolfwood


wolfwood
csendes tag

Nem rossz írás, tetszett.

Egy pingvin mindenek felett...

(#98) r3v0Lut10n


r3v0Lut10n
senior tag

a 6950 amúgy nem az 5850-et váltotta tudtommal :) annak a leszármazottja a 6850 lett ;)

be quiet! Silent Base 801 - Asus X570-Plus TUF Gaming - AMD Ryzen 5 5600X - be quiet! Dark Rock 4 Pro - Corsair LPX Vengeance 4x8 Gb 3200 CL16 RAM - PowerColor Hellhound 7900XT - Sabrent Rocket 1TB NvME - 2x 6TB Storage

(#99) ricshard444 válasza r3v0Lut10n (#98) üzenetére


ricshard444
veterán

Nem :N Egy 100-s csúszás van, 5750t váltotta a 6850.

Vannak dolgok...

(#100) ViiiiktorOC válasza ricshard444 (#99) üzenetére


ViiiiktorOC
senior tag

Kicsi az esély, de Veszprém megyébe tudok neked adni egy 2500K-t. :D Csak lássam a 6990-t! :DDD

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.