Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mghltm


mghltm
addikt

minden tiszteletem! :R es most olvasgatok ;)

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#2) ViiiiktorOC


ViiiiktorOC
senior tag

Ez igen! Lesz mit olvasgatni ma! :D Kíváncsi leszek hogy ti mit mondtok rá.:)

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#3) fatallerror


fatallerror
addikt

nekem ez a lego bulldozer kell, tökjó, na olvasom a cikket is inkább :P

don't tell me what i can't do!

(#4) gtasystem


gtasystem
őstag

de jó..van olvasgatnivaló.. :)

az alcímben hiba van..alá helyzetük/helyeztük

[ Szerkesztve ]

http://db.tt/fdsEa7Ff <--itt regisztrálj és nem bánom meg..:-)

(#5) vinibali


vinibali
őstag

tök véletlenszerűen csöppentem ide, már vártam a cikket :R

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#6) GIJoe


GIJoe
addikt

Brutál cikk :R remélem a Windows 8 sok használható újítást fog hozni a bullnak...

(#7) Tom5


Tom5
addikt

Estefelé munkában átolvasom a tesztet. Igen csak bőségesre sikeredett, gratula a Prohardvernek! :R

(#8) Sza_Sa


Sza_Sa
senior tag

Nagyjából sejteni lehetett az eredményeket ezért nem lepett meg ez a teszt. De lesz ez még jobb is.
Megyek is vissza tanulni, majd este visszanézek, akkor lesz itt igazi háború.

[ Szerkesztve ]

"Van három rágóm, pont hárman vagyunk. Egy kell holnapra..."

(#9) fatallerror


fatallerror
addikt

sehol nem láttam winrar-os tesztet, végre :] ez legalább jó eredmény, ez a proci akkor érdemelné meg a nagy dicséretet ha kb annyit fogyasztana mint a sandy bridge és az ára jóval alatta lenne, ahogy a cikkben is elhangzik h az x6 árán ütne

azt hallottam vhol de lehet álmodtam h az amd felvett 1 új cpu gurut és az ő segítségével a jövő évi ráncfelvarrott bulldozer már odatud pörkölni az intelnek, ez alatt azt értem h az említett kritériumok teljesülnek, főleg a fogyasztás

don't tell me what i can't do!

(#10) mpierre


mpierre
veterán

Terjedelmes teszt lett... :C

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#11) pschio


pschio
őstag

Végre! :R

Már olvasom is!

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#12) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Egyenlőre csak végigfutottam a cikket,remek lett. :R
Igy,hogy a ph-s cikk is kijött valahogy olyan érzésem van Bulldozerrel mint amikor a gyereknek csokit igérnek de almát kapnak.
Jo az alma is de csokira/többre/ számitottak. :)

(#13) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Úgy néz ki ezt kissé elkapkodta az AMD, inkább hozták volna ki picit később, de 4GHz feletti alapórajelekkel, akkor nem jobban sikerül a debütálás.

(#14) csib41


csib41
aktív tag

Bőséges lett a cikk, grat! Sajnos csak átfutottam, de majd suli után átnyálazom az egészet.

(#15) kertsa


kertsa
senior tag

Még így is elmarad az Inteltől. A fogyasztása meg nagyon durva, ajánlatos a proci mellé egy atomerőmű :) Már húzták 8Ghz fölé is. Ott vajon mennyit fogyaszt?

[ Szerkesztve ]

(#16) r9550


r9550
senior tag

végigjutottam remek lett tartalmas mindent kiveséző :DD

(#17) robyeger


robyeger
addikt

szerintem a Liano-t olyan szempontból nem kell egy kalap alá sorolni a régi AM2-AM3 rendszerekkel, mivel új foglalatot kapott az FM1 személyében és ez fejletebb/gyorsabb memóriavezérlést is takar, mint a bulldózer AM3+ , szóval szerintem a bulldózer végrehajtó egységei jól sikerültek, persze izzig-vérig szerver környezetre tervezett processzor, nem asztalira, de az AM3 kompatibilitás miatt maradt a lassú memória és cache vezérlés, és ezt talán ECC szerver memóriás környezetben nem is annyira domináns, szóval bízok benne, mire átköltözik a leendő FM2 tokozásba, jobban ki fog teljesedni és asztali szempontból is ütősebbé válik...

[ Szerkesztve ]

Keresem a 9th Company: Roots Of Terror játék magyar feliratos változatát,mindenféle megoldás érdekel; Intel Pentium-D940/''C1''stepping/ (1.3V-200x16) @ (1.43V-333x12) 4Ghz

(#18) Cybertrone


Cybertrone
veterán

Ezúton szeretnék gratulálni Oliverda-nak! Aki azt monda elfogultan fog tesztelni tévedett! A cikket olvasván kiderül hogy nem szurkolt a bullnak, és hideg fejjel viszonyított! Maximális respect! :R A teszt tükrözi a jelenlegi helyzetet...
Aki nagyon sokat renderel+videóvágással foglalkozik, esetleg ebből él meg, konvertállgat orrba-szájba, enkodolgat jobbra balra annak még mindíg az Intel megoldásaira van szüksége :K Jól látszik hogy a 980x( ami nem olcsó, és nem is fiatal) még ezekben a dolgokban a 4.6ghz-re húzott bullt is bucira verte... Nem semmi dolog ez így, főleg hogy a piacról az öreg gulf már ki is futott! :R Játékok alatt mint már lehetett tudni nem nagyon domborít a Bull, kivéve persze 1-2 db-ot! Szerintem kimondva kimondatlanul ezt a csatát az Intel nyerte... és most jöhet tőle a válaszlépés :K
A teszt kíváló, és köszönöm még egyszer! :R

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#19) Xirtam


Xirtam
veterán

Lám lám.

Az írás szokás szerint PROHARDVER minőség!

De a Bulldozer, számomra megint savanyú a szőlő! Ezt ígértek? :U

(#20) dergander


dergander
addikt

Ha teljesítményént nézzük akkor bőségesen a SandyI5 alatt van ha árba olcsóbb lesz megfogom venni de ha bulldózer áron lesz kapható akkor kimarad :D

(#21) Barton


Barton
senior tag

Linuxon azért nem olyan rossz a helyzet! :)

[link]

M$ nem rulz! :C

(#22) pilóta válasza Xirtam (#19) üzenetére


pilóta
nagyúr

Hát igen. A cikk jó, a proci hervatag.
Meg is rendeltem az i7-2600K-t...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#23) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Jó írás grat :)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#24) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

Audios progiknál, hogyhogy veri a 2500K a 2600Kt? (és kb mindent?)

Nem elirás?

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#25) Oliverda válasza robyeger (#17) üzenetére


Oliverda
félisten

Semmi köze a foglalatnak a memóriavezérlőhöz, a cache vezérléshez meg pláne. Dual-channel mindkettő. A Bulldozer memóriavezérlőjével nincs különösebb probléma.

Dare2Live: Nem. Az a Hyper-Threading miatt van.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#26) mghltm válasza pilóta (#22) üzenetére


mghltm
addikt

helyesen dontottel :K ha uj gepet epitenek, en szinten a 2500k/2600k-ra alapoznek: az ar-teljesitmeny-fogyasztas harmast figyelembe veve a legjobb valasztas a szandi.

a teszt eredmenyeibol kiderul, hogy nagyon versenykepes meg manapsag is a deneb, thuban, az elozo generacios core i5/i7. sot, a deneb clock-to-clock elegge elveri a bull-t... :U

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#27) #21346560


#21346560
törölt tag

Ez aztán a gyönyörű és mindent átfogó írás!
Elolvasni sem volt egyszerű, gondolom megírni még finomabb lehetett!
Köszönjük :R

Ha jól értelmeztem 1-2 másik oldalon megjelent írást, mint ahogy a cikk végén is írva vagyon, - hogy kissé talán megelőzte a korát, a Win8 már kicsit szebben fogja "támogatni" a processzort. Hű de hülyén hangzik :DDD

(#28) Sondi1986


Sondi1986
addikt

Jó teszt! Sajnálom hogy nem sikerült jobbra a bull!

(#29) Oxi


Oxi
aktív tag

Félelmetesen profi cikk. Bármelyik vezető külföldi hardveroldalon megállná a helyét( angol nyelven is kiadhatnátok a PH-t - a minőségetek alapján lehetnétek akár nemzetköziek is) :R

Mínusz egy ok a kötekedésre.

(#30) MongolZ


MongolZ
addikt

Hát Oliverda, még nem értem végig, de már most gratulálok ehhez a cikkhez!
Tetszik ez a hozzáállás, hogy ha már nem voltatok az elsők között, akkor legyen minden részletekbe menő.
Így tovább!!!

(#31) Pixelmaster


Pixelmaster
tag

a teszteket ellnezve, nekem az ugrot be hogy veszek egy i5-ost :D
jopar helyen elol vegzet, annak ellenere, hogy nem a vilaglegerosebb procija, es gondolom az arfekvese sem lehet rosz... :)

Fantasztikus teszt, igazi prohardver minoseg.

-=The digital artist of the darkside=-

(#32) MongolZ válasza Cybertrone (#18) üzenetére


MongolZ
addikt

Vagy ha elfogult is (és lássuk be, mindenki elfogult valamilyen szinten), a cikkjei abszolút korrektek és igazságosak.

(#33) Cybertrone válasza MongolZ (#32) üzenetére


Cybertrone
veterán

Ez a teszt nem elfogult... :N ezt a cuccot az AMD helyébe még nem adtam volna ki... :K

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#34) Fiery


Fiery
veterán

Grat a cikkhez! Szerencsere a cikk sokkal jobbra sikerult, mint a cikk alanya :))

(#35) Oliverda válasza Fiery (#34) üzenetére


Oliverda
félisten

:R

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#36) zapok


zapok
aktív tag

Korrekt, mindenre kiterjedő teszt! Óriási gratula Oliverdának, nem kevés munka lehetett! :R

Az eredményeket végigfutva ez bizony csak lapát. A fogyasztás viszont munkagépnek is sok lenne. A tuning erre még rátesz egy lapáttal! Ez így nagyon felejtős, de a Lego tetszik!

Anyám tyúk, avagy az ember tragédia.

(#37) Televan74


Televan74
nagyúr

Lehet, hogy innovatív meg a jövőbe mutatnak a fejlesztések, de sajnos ha most kellene processzort venni, nem biztos,hogy az AMD FX széria mellett döntenék.
A cikk jó lett. Köszi.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#38) Bici


Bici
félisten

Az évi 10-15% szerintem édes kevés lesz a konkurencia befogásához.
Pláne ilyen fogyasztás mellett.

Van némi esély arra, hogy az AMD kilábaljon a gyártástechnológiai problémákból? A sejkek nem tolnak elég zsét a gyártásba, vagy csak szimplán rossz (nem elég jó) irányba mennek?
Azt hittem, hogy az arab tőke majd elhozza a kánaánt, de egyelőre úgy tűnik, hogy csak az AMD talált magára valamennyire, a GF nem nagyon... :U

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#39) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Most lapoztam fel az oldalt, és még csak a címig jutottam, de rögtön le kell írjam, hogy az nagyon: ;] :DDD ;] .

Remélem a többi is ilyen jó lesz, előre is köszi!

(#40) Prof


Prof
addikt

Wiii, végre itt a teszt olvashatunk ezerrel köszi :C

(#41) fondorlatos


fondorlatos
aktív tag

Köszi a cikket. :C

(#42) Winner_hun


Winner_hun
félisten

13. oldal alja:
amivel az X4 980 szintén maradt ->szintjén

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#43) Cybertrone válasza Prof (#40) üzenetére


Cybertrone
veterán

Van mit :DDD

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#44) Zanik


Zanik
addikt

Sajnos ez a Bulldozer nem hozta azt, amit sokan vártak tőle. Ennek ellenére nagyon ígéretes architektúra, így a jövőben igen jó kis AMD procik láthatnak még napvilágot! Oliverdának meg gratula és maxi respect, hogy volt türelme elkészíteni ezt a velős cikket. :C

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#45) Johnny001


Johnny001
senior tag

Hi!

Nagyon jó, kimerítő cikk, azt hiszem még nekifutok párszor :))

Mindenesetre egyelőre nem kell a boltba rohanni!

By.: Johnny

Bp. XVIII.- Pestszentimre 06309060893

(#46) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

objektív, részletekbe menő, profi teszt lett. az architektúra is tetszik, bár személy szerint mostmár inkább megvárom az FM2-t és az abba jövő procikat.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#47) jocek91


jocek91
aktív tag

Nekem az jön le így gyors átfutással, hogy játékra ( én erre használnám :DDD ) még mindig a 2500k a best buy

(#48) D1Rect


D1Rect
félisten

Profi cikk( :R), de sztem az olvasók egy jelentős része az első 3 oldalon elveszítette a fonalat. :DDD
Szép és jó ez a processzor, de nem ennyiért és nem akkor ha az Intel ilyen megoldásokat kínál erre a piacra.

(#49) ->Raizen<-


->Raizen<-
veterán

Köszönjük a tesztet nem hozott különösebb meglepetéseket sajnos pozitív irányba a bulldozer teljesítménye. Egy dolog már biztos jó választás volt az x6 1055t nekem. :U

[ Szerkesztve ]

(#50) MegalodonS


MegalodonS
őstag

A cikk nagyon jo :R Oliverdanak egy piros pont :D

El sem merem kepzelni,mi lenne ha az Intel kiadna egy 8 magos Sandyt ez ellen :)))
Azt hiszem,nagy mar a hasadek es ez csak nagyobb lessz.Igy megint nem lessz AMD rendszerem,de a regi Intelt egy ujabb valtja le,ez mar biztos,irtam is mar a Jezuskanak :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.