Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#49) mszl


mszl
aktív tag

Szia!

Tudnál mérni felvett teljesítményt egy kis egyszerű konnektorba dugható fogyasztásmérővel?? (Gigabyte D525 1db WD 320 GB 2,5" HDD és WD 3,5" 1 TB SAMSUNG HDD -vel 40-43 W körül mozgott a fogyasztás mérő)
Összehasonlításképpen megnéznél egy Youtube-os videót?
[link]

Big Buck Bunny 1080 HD-ben böngészőben és letöltve valamilyen média lejátszó programmal? (pl. BSPlayer)

Nekem egy GIGABYTE D525 Atom procis gépem van és ez a videó kicsit szaggat rajta 1080HD-ben proci teljesítmény is 90% körül mozog WIN7-el, amúgy minden videó folymatos, csak az MKV és 1080 felbontásúaknál akad, vagy ugrik.

Jó lenne egy összehasonlító teszt az AMD 350 és az ATOM D525-ről, mert úgy gondolom, hogy ebben a szegmensben fogyasztásilag és teljesítményben is ez a két leghasználhatóbb proci!!!
Gondolkozom beszerezni egy BRAZOS alaplapot így hát jól jönne egy kis párbaj, hogy eldönthetném hogy érdemes-e belevágni, nekem csak a 1080HD video lejátszásokkal van bajom amúgy mindenre tökéletes otthoni irodai felhasználásnál.

Nagyon tuti az a kis házikó!!!!! Hol vetted a házikót a külső táppal ennyiért???

Üdv. Laci

A hálózat építést csak elkezdeni lehet, befejezni nem.... Eredetije a HUP-on!! Onnan kölcsönöztem!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.