Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18) domel


domel
tag

A 80'as években ezek az órák varázslatos szerkezetek voltak, de a telefonok annyira felvitték az ingerküszöböt, hogy az akkori óra rajongók sem látnak már benne túl sok fantáziát. SU MO TU..., vagyis vasárnappal kezdődött a hét, amitől eldobtam az agyam... A csipogás az menő volt, felhívta mások figyelmét, hogy van egy menő órám. Viszont mai szemmel semmi értelme a legtöbb funkciónak, az óránkénti csipogás helyett lehetne valami olyan hogy csipogjon 7-kor mikor indulok munkába, csipogjon reggeli vagy ebédszünetkor, vagy mittudomén ami az ember napi ritmusához tartozik. A stoppert már nem használja senki, aki sportol az sport trackert használ a telefonján, a visszaszámláló mindig is hülyeség volt, mert sok idő volt beállítani a visszaszámlált időt, az ébresztés, na arra nem tudom mert-e valaki felkelni, különben is a telefon internetrádiós-ébresztőórával sokkal kellemesebb, a modern kori lépésszámlálás megint hülyeség, mert mondjuk a biciklizés is jól megpörgeti a számlálót, az értesítésekkel meg a mai napig nem boldogulnak az órák úgy, hogy azzal mindenki elégedett legyen.
Szerintem ezt kellene tudnia a mai óráknak:
idő (automata beállítással, óraátállással (amit tudnak is))
pulzus (exportálható adatokkal, mert a zárt rendszernek semmi értelme)
távirányító (pl egy tévé kapcsolgatásához)
ébresztő (rezgő, mert legtöbben ezt szeretik)
Több mindent hiába tudna, ha ugyanazt tudja a telefon is, akkor úgyis a telefont fogják használni

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.