Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) vamzi válasza kutkut (#20) üzenetére


vamzi
őstag

szokott néha ilyet csinálni, rá se ránts :))

Ha azt szeretnéd, hogy esztétikailag változatlan maradjon, akkor a komplett kábelezését ki kell cserélned(ehhez ugyebár meg kell bontanod a füleket). Ha kompromisszum kész vagy, akkor esetleg egy új jack-et teszel rá és zsugorcsővel eltakarod a forrasztásod. Utóbbi esetben viszont már látszik, hogy valaki buherálta és ha a forrasztásod nem sikerül szépre, akkor a zsugorcső is csúnyán mutat rajta. Még felvetetted egy új vásárlását. Ha ez egy opció, akkor én mindenképpen erre szavazok(már ha bírod az agyba dugós füleseket). Leesne az állad a hangzásától az MDR-E931LP-hez képest. Én mindenféle zenét hallgatok rajta. Rock, punk, freestyle, hardstyle, dnb, hip-hop... Szerintem mindegyiket szépen visszaadja. A rockhoz megvannak a magasak és közepek, de a dobok is döngenek(általában road meg depi bár ez inkább nu-metal, de ez már csak részletkérdés :D) Az elektronikus zenéket is szépen viszi, mert ott meg kellően mélyre tud menni és dinamikus marad ott is. a cx 400 mellé jár két garnitúra gumi(egy sima általános és egy duplán szigetelt, én utóbbit használom, hogy semmi se zavarjon) egy védő tok, egy csévélő, amire feltekerheted a fülest és egy csipesz. Az egyedüli negatívum a cx400ban, hogy van rajta hangerő csúszka. Utálom... majd ha megunom, kikötöm :D igazából nincs baja, de sokszor nem veszem észre, hogy lent van a csúszka és csak keresem égen földön, hogy miért nem szól :D

A magyar boltokban szerintem aranyárban mérik sajnos, ezért az ebay-t ajánlanám. De utóbbinál meg vigyázni kell, nehogy hamisat vegyen az ember.
Ha van még kérdés, jöhet bátran :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.