Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [amanoba:] Notch

Hozzászólások

(#16) .Szaki. válasza janeszgol (#13) üzenetére


.Szaki.
addikt

Amellett, hogy blackrulz hsz-ének első két bekezdésével 100%-ban egyetértek, ha már nagyon bele akarunk menni ebbe a mérhetetlenül buta körbe, ahol tényleg "menőzési" céllal vesznek iPhone-t, nem pedig egyéb komoly okok miatt, akkor sem értem miért jó egy olyan telefon, ami úgy néz ki, mint egy iPhone, de nem az. Oké, azt a részét még értem, hogy nem 300k fölötti összeget ad ki egy iPhone X kinézetű telefonért, hanem 40-100k-t, de annál gázabb nincs a Földön szerintem ha meglátják a kezedben a koppincsot, és rákérdeznek, hogy "húú de menő iPhone X-ed van? Na mit válaszolsz? Azt hazudod, hogy igen, és amikor elkérik veszik észre, hogy Androidos, vagy pedig égő fejjel mondod, hogy jaaa nem, ez csak egy kínai valami...Esetleg büszkén kihúzva mondod, hogy nem, ez egy Doogee. (Most hasamra ütöttem a márkanévnél)

A notch témához: Amellett, hogy nem a legesztétikusabb elölről, ha ebbe az idióta irányba halad a világ, hogy most az a legnagyobb fejlesztés, hogy minden káva eltűnjön egy telefonról alul, felül és oldalt is, akkor ha tényleg ilyen kijelzőt akarunk kreálni, annak a vége mindenképp az lesz, hogy lesz egy sziget középen. A hangszórót, az előlapi kamerát a közelségérzékelőt, a fényérzékelőt, a scannereket és néhány modellnél az előlapi vakut valahova el kell helyezni. Vagy mondjuk azt, hogy oké, a teljesen kávamentes telefon megalkotására nincs lehetőség, és végre ismét előtérbe helyezzük a használhatóságot, akkor a legideálisabb telefon úgy nézne ki ami még esztétikus is, hogy van alul-felül annyi káva, mint a Galaxy S8-on, vagy S9-en, oldalt pedig annyi, amennyi a X-en van. Na ez az a telefon ami szerintem soha nem fog megszületni.

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [amanoba:] Notch
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.