Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [amanoba:] Notch

Hozzászólások

(#12) #56573440 válasza janeszgol (#9) üzenetére


#56573440
törölt tag

"De kérdem a menőzésen kívül minek?"

Fogjuk már fel, hogy a vásárlóközönség nem a menőzés miatt veszi meg jellemzően se az apple telefonokat se a samut se más felső kat történetet. Hogy tizenéves mutáló hangú gyerekecskék azért szeretnék ezt mert a saját szűk környezetükben és szubkultúrájukban menő és mert azt hiszik, hogy ezzel valakik lesznek apu pénzéből, nos azt majd kinövik.

Persze biztosan van 30-hoz közelebbi munkaviszonnyal rendelkező ember, aki ezért veszi, hiszen ez nem kizárható, de fura mód ezekről mindig csak hallok. Mondjuk súlyosan értelmi sérült barátaim sincsenek, ill kilépve az iskolapadból elég hamar eljutottunk oda, hogy nem ez a tétel, nem ez a mondás. Egy lakás/ház, egy jobb kocsi, nyaralás, síelés már talán. Aztán jön a gyerek, és rájössz, hogy 400k-s telefon cigipénz :DDD

" Csak mert szép?"

Nekik biztosan. Meg mert jelenleg ez a kínálat teteje almánál, és szereti ha neki az van. Mert ez a hobbija, mert ez tölti el boldogsággal, mert az anyagminőség, mert a szolgáltatások, mert akármi. A felnőtt élet egyik borzalmas előnye, hogy ha teljesen mindegy miért, de vágysz valamire, van rá pénzed, ők meg árulják, akkor megveheted.

Szerintem nettó baromság az egész notch téma, nekem se nem szép, se nem hasznos, de nem is nekem gyártják, szóval pont mindegy is.

Egyébként bármire ezt az egészet rá lehet húzni. Az új szerelmem nekem pl az airsoft. Egy félig használható fegyver vagy 60k-tól a csillagos ég. A ruha, védőfelszerelés, etc, megint húzós. Aztán a fegyverbe ez-az megint nem két fillér. És minek? Hogy pózerkedjek az erdőben egymást puffogtatva műanyag golyóval, aminek az égegyadta világon semmi de semmi haszna nincs. Ebbe jelenleg ahogy nézem simán beleborítok amire összeáll a szett és elindul az idei szezon egy belépő x árát. Körbenézel a ph-n, nem ritkán millás gépek repkednek usereknél. Meg hifiszettek. Minek? Na látod :D

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [amanoba:] Notch
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.