Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [amanoba:] büdös

Hozzászólások

(#1) G.FeT


G.FeT
tag

Én eddig nem éreztem. Lehet, hogy csak szerencsém volt? Igaz, általában csak átutazóban voltam arrafelé. Viszont egy megállóval odébb, a Boráros téren - igaz, nem pont a villamosmegállóban, hanem lent, az aluljáróból kijövet, a híd lábánál - effektíve penetráns húgyszag van, oda jár az összes csöves. 1 évig jártam suliba ezen az útvonalon, képzelheted.

90-es évek? Az nem tavaly volt?

(#2) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Valszeg csatornaszag is. A fővárosban (de más nyugati nagyvárosokban is) időről-időre előjön ez, különböző helyeken, a csatornarendszer igen régi, a csövek megrepednek, a fedelek kilyukadnak, stb. A gond inkább az, ha hónapokig nem kezdenek vele semmit.

(#3) Apollyon


Apollyon
Korrektor

A Mester utcánál csak nemrég óta van ott ez a bűz. De azóta kb 0-24 és eléggé rideg. Biztos örül aki arrafelé lakik :/
Egyébként érdekes, a 4-6-os vonalán pár évvel ezelőtt meg inkább még az akkori Üllői út nevezetű villamosmegállóban volt sokáig csatornabűz.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#5) Crystalheart válasza Kalandor (#4) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Ami azt illeti, nálunk falun is csatornaszag terjeng, mióta tavaly bekötötték, kisebb-nagyobb kihagyásokkal.

(#6) amanoba válasza Kalandor (#4) üzenetére


amanoba
őstag

Igen tapasztaltam már máshol is, de itt koncentráltan érezni..és pár évvel ezelőtt nem volt itt jellemző.

#5 igen, odahaza nálunk is fellelhető egy-egy részen, ahol valamiért megáll a cucc, főleg kanyarban.

[ Szerkesztve ]

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#7) Ice!?


Ice!?
őstag

a buszok is. a sok igénytelen néptől. pfejj

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [amanoba:] büdös
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.