Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Coccer


Coccer
tag

A formula memóriatámogatása kicsit fura a többihez képest... 1800Mhz (OC), hümm... :) Elcseszték a diát, vagy.... :U elcseszték a diát!

(#2) megint én


megint én
őstag

Ez sem fogja támogatni ezek szerint a 2x 16os PCI-E -t????

Max 2x 8...

[ Szerkesztve ]

(#3) ftc


ftc
nagyúr

ASUS M5A99X Evo a képen!

[ Szerkesztve ]

(#4) Coccer válasza megint én (#2) üzenetére


Coccer
tag

Melyik? Kettő közülük támogatja, egy bizonyos szintig meg elég még a 2x8 is... Viszont amelyikek támogatják a 2x16-ot, elég vastag árcédulával jönnek majd... :S

Meglátjuk Asrock-ék mit hoznak össze... :) És a többieké is érdekes lehet szvsz.

ftc: tegnap én is néztem..., elég szépre sikeredett! :B

[ Szerkesztve ]

(#5) Daywalker válasza Coccer (#1) üzenetére


Daywalker
addikt

Más elírás is van abban a diában, de lényegében megmutatja, hogy mire lehet számítani felszereltség terén.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#6) Oliverda válasza megint én (#2) üzenetére


Oliverda
félisten

A "Dual@x16/x16 speed" szerinted mire utal? :)

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#7) Coccer válasza Daywalker (#5) üzenetére


Coccer
tag

De ne írkáljanak már el itt nekem semmit... ezek miatt nem vettem black socketes 890-et! :)

Mindenesetre igazad van. Bízom benne, hogy találok egy nekem megfelelőt a közép ársávban. (~30-35K), szülinapomra meg is lepem magam egyel (júni vége), addigra már talán lehet majd kapni őket itthon is és remélem az UCC is működik majd bennük rendesen, x2-őt nyitni kék, bull még ráér nekem... de fel kell készülni rá ;].

[ Szerkesztve ]

(#8) Coccer válasza megint én (#2) üzenetére


Coccer
tag

Ezt kukk meg és máris elég a 2x8 is! ;)

[ Szerkesztve ]

(#9) megint én válasza Coccer (#8) üzenetére


megint én
őstag

Láttam jópár olyan tesztet ahol viszont kevés a 2x8

(#6) Oliverda
Hú vazz tényleg vak vagyok... :O
Mondjuk papírom van róla, hogy dyslexiás vagyok, de hogy ennyire súlyos :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10) Duree


Duree
veterán

Lehet,hogy új idöszámítás kezdödik az AMD-nél.Vagy a csúcsrajutnak,vagy teljesen lesüllyednek a mélypontra.

duree54

(#11) csaabz válasza Coccer (#8) üzenetére


csaabz
őstag

Ez komoly, nem is gondoltam volna...
Bár mostanában nem fenyeget az sli lehetősége...

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#12) Daywalker válasza Duree (#10) üzenetére


Daywalker
addikt

Nekem is ez járt a fejemben a hír írásakor. Remélem az előbbi...

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#13) Coccer válasza megint én (#9) üzenetére


Coccer
tag

:R

Nekem elég lesz a 2x8 is, nem tervezek csúcsból cf/sli-t. Kicsit kevesebbel is beérem.

Ááááá, még viszonylag jól tartod magad. A betegségedhez és annak súlyos mivoltához képest elég szépen sikerült egymás után, megfelelő sorrendbe raknod a betűket a hsz-ben! Semmi keveredés, semmi értelmi zavar... :DDD :C

Daywalker: Neked legyen igazad és akkor mindenki boldog lesz. Akár milyen színnel is látja a világot! :)

[ Szerkesztve ]

(#14) Móci


Móci
addikt

Az M5A97 EVO eléggé izgatja a fantáziámat...
Tényleg messze lesz még június.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#15) Coccer válasza csaabz (#11) üzenetére


Coccer
tag

Ennyire én sem... amíg "megint én" hsz-re reagálva nem voltam rest gúglizni egyet. :)

Korábbi hasonló teszteknek megfelelően voltak más különbségek is, de azt gondolom még belefér. Pláne, ha azt nézem, Anus lapjaiból a két 2x16X -os példány drága lesz nekem - a különbséghez képest meg méginkább -, meglátjuk a többi szereplőt is...

Móni: pont tegnap este mondtam páromnak, hogy hosszú lesz ez a május. Teljesen más aspektus miatt... :) Úgy érzésre már most annak tűnik, a Bull miatt meg pláne... :))

[ Szerkesztve ]

(#16) atti_2010


atti_2010
nagyúr

Látom egy kivételével Digi VRM-es mind, gondolom a fogyasztásban a Buldozerrel nem lesz rossz.

[ Szerkesztve ]

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#17) Male


Male
nagyúr

Ezek az elnevezések... mintha 1997 vagy 1999 lenne :DDD

(#18) vinibali


vinibali
őstag

sok minden kiderült, de én a lapkák csíkszélességére mellett a HT busz revíziójára is kíváncsi lettem volna :F

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#19) atti_2010


atti_2010
nagyúr

Nézzük mit villant az MSI aztán a kettő közül lesz valamelyik, végre megszabadulok a Gigától.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#20) Televan74 válasza Móci (#14) üzenetére


Televan74
nagyúr

Én is azt szemeltem ki. Szerintem egy átlagfelhasználó minden igényét kielégíti.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#21) Móci válasza Televan74 (#20) üzenetére


Móci
addikt

Abban én is biztos vagyok, csak az ára lesz majd kérdéses. Gondolom nem lesz olcsó, de remélem nagyon nem szállnak el vele...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#22) Angel1981 válasza ftc (#3) üzenetére


Angel1981
veterán

Hmmmmm - jól néz ki! ;)

(#23) kleinguru válasza atti_2010 (#19) üzenetére


kleinguru
addikt

a mondat utolsó felével egyet értek :D !

Szerintem nekem asrock lesz

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#24) Gerisz


Gerisz
addikt

Húú
Egy szép Saberbooth-ra vevő lennék, vagy egy nem túl piros ROG-ra :)

Remélem ezek után jókat fognak alakítani a procival.
Az áruknak is jónak kell lenni ha a Sandy lapjaiból indulok ki.

[ Szerkesztve ]

(#25) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Nagyon kiváncsi vagyok mit produkálnak majd.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#26) Milka 78 válasza megint én (#9) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Link?Remélem azt a remekbe szabott PH-s tesztre gondolsz,mert az igen vicces.Crysis és a Far Cry az a két játék aminél jelentkezik egy kicsivel több difi,de a másik 200 játéknál nem.

(#27) gyiku válasza Milka 78 (#26) üzenetére


gyiku
nagyúr

mit elegedetlenkedsz mar megint?

hüllő

(#28) szki válasza Ł-IceRocK-Ł (#25) üzenetére


szki
őstag

Én a később megjelenő 980G és 990GX-et várom. Nálam nagyon bejöttek a integrált VGA-val rendelkező alaplapok, mert az is elegendő a családban használt játékokhoz. Lányom gépében a Phenom II X2 550 BE proci maradna, míg a 780G-s lap cserélődne 980G-re. Aztán később kaphat akár 4 magos procit
Vélhetően az AsRock lesz nálam is a befutó, és nem Asus.

[ Szerkesztve ]

(#29) leviske válasza Milka 78 (#26) üzenetére


leviske
veterán

Most neked nem tök mind1, hogy Ő miben hisz? Eleve lehetséges, hogy a maradék 200 játék nem is érinti, csak az említett kettő...

(#24) Gerisz: Hasonló véleményen vagyok.

(#30) Milka 78 válasza gyiku (#27) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Na már csak te hiányoztál :DDD :DDD :DDD

leviske:Hinni azt szabadon lehet,de tudod amikor az egyszerű felhasználó félre van informálva...úgy tudtam itt nem a hitről beszélünk hanem a tényekről ;)

[ Szerkesztve ]

(#31) Oliverda válasza szki (#28) üzenetére


Oliverda
félisten

990GX nem lesz csak 980G.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#32) szki válasza Oliverda (#31) üzenetére


szki
őstag

Akkor ebben a cikkben is javítani kellene, mert van rá hivatkozás.
Meglepődtem, hogy nem Te írtad a cikket.

[ Szerkesztve ]

(#33) gyiku válasza szki (#32) üzenetére


gyiku
nagyúr

meg csak trainee :DDD

hüllő

(#34) Farkas82 válasza szki (#32) üzenetére


Farkas82
tag

A 980G csipkészletben lesz integrált VGA? Az nem az APU-k hoz készül ahol a prociban van? Szerintem ha abba X2 550-est teszel nem lesz ami képet adjon, vagy tévedek?

(#35) szki válasza Farkas82 (#34) üzenetére


szki
őstag

Tudtommal a 980G alaplapi VGA-s, azaz IGP-s lesz pont azon régi AM3 procikkal rendelkezők kedvéért, akik nem akarnak diszkrét VGA-t, és nem akarnak új, grafikus megjelenítésre is képes CPU-t venni.

[ Szerkesztve ]

(#36) öhöm


öhöm
csendes tag

És végre valahára UEFI, ej de régen vártam erre :DD

(#38) Brae


Brae
őstag

Kedves hozzáértő "képbenlévő" topiklátogatók!
Mikor lesz az új generációs AMD CPU/APU-k alá olyan lap, amely támogatja a natív USB 3.0-át és a PCI-E 3-at?

(#39) antikomcsi válasza Brae (#38) üzenetére


antikomcsi
veterán

Hisz itt van a hírben. Jövő hónapban jönnek. Úgy tudom a 900-as sorozattól 4db. natív usb 3.0 port lesz a chipben.

Ha téves az infó, akkor kisvártatva úgyis kiderül.

(#40) leviske


leviske
veterán

(#26) Milka 78: És ha nincs félreinformálva? Ha olyan játékok érintik pont, amikben meglátszik a különbség, vagy egyszerűen hosszabb távra szeretne alaplapot és mondjuk a következő Radeon/GeForce generációnál kijön a X8 és X16 közti különbség? :)

(#38) Brae: Az Intel 2012-ben jelenik meg PCI-E3.0 kompatibilis lapokkal lapkakészlettel, valószínűleg az AMD is csak a Komodo/Trinity alá fog olyan chipsetet kiadni, jövő nyáron.

[ Szerkesztve ]

(#41) Milka 78 válasza leviske (#40) üzenetére


Milka 78
nagyúr

És a a fateromon csengő lenne ő lenne a villamos :DDD Viccet félre téve,hogy mit hoz a jövő az kétes és ezzel a részével nem is vitatkozom,de a most piacon lévő összes kártyát kiszolgálja a 8x-es sáv(bár egy multi gpu-s 6990-es lehet necces) és ez tény,de néz be a hozzánk a cf topickba.Saját ph-s házi teszt(és igen sok kolléga) is igazolta,hogy pl.az gtx580-ast cf-et is simán kiszolgálja a 8x8-as kiosztás,pedig az nem hurka vga...:K /OFF]

[ Szerkesztve ]

(#42) leviske válasza Milka 78 (#41) üzenetére


leviske
veterán

Gyorsan belestem a topicba, mert akármennyire is úgy tűnik, nem szeretek én annyira hülyeségeket beszélni. :DDD A HOCP tesztjére gondoltál? Ott, ha jól látom, amint kiütötték még az esélyét is, hogy a processzor szóljon bele az eredményekbe, máris érezhető volt, hogy a X16 felé dől a mérleg (kivéve a Metro 2033 alatt), de ettől függetlenül meggyőztél, egy pár évig azért nem lesz olyan átlagos körülmény, ahol számottevően előjöhet a x8 hátránya. :R

(#43) mepet


mepet
addikt

Vegre jo lenne egy olyan ASUS lap, amiben benne van a KILLER NIC halokartya, nem is ertettem, miert csak az msi probalkozott vele, pedig szerintem minden komoly jatekos megerdemelne egy ilyet! Ne kelljen mar minimum plusz 10ezret fizetni erte... Raadasul ugye kulon nem is forgalmazzak itthon. Persze a dia errol sem arulkodik, csak a szokasos Intel gigabitet irjak...
Bocsi az ekezethianyert

(#44) Oliverda válasza antikomcsi (#39) üzenetére


Oliverda
félisten

Tudtommal egyelőre csak a Llano-hoz készülő Hudson D-3 és M-3 chipset fog natív portokat kapni, ezeknél az eddig megszokott módon, külső vezérlővel lesz megoldva a támogatás.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#45) dezz válasza Oliverda (#44) üzenetére


dezz
nagyúr

Tényleg, milyen csend van az FM1-es lapokról, pedig ugye az AM3+-szal egyidőben kell(ene) indulniuk...

(#46) dezz válasza dezz (#45) üzenetére


dezz
nagyúr

Ja látom, az csak bejelentve lesz júniusban, nem piacra bocsátva.

(#47) TOM-202


TOM-202
senior tag

A Gigabyte AM3+ lapokról lehet már tudni valamit?

(#48) fefe9 válasza TOM-202 (#47) üzenetére


fefe9
tag

Parancsolj:

Gigabyte AM3+

--- https://flic.kr/ps/37w6iv ---

(#49) TOM-202 válasza fefe9 (#48) üzenetére


TOM-202
senior tag

Köszönöm, de mikor lehet majd ezeket itthon kapni? Ha szerzek egy használt Phenom II X4-et bele tudom majd rakni ezekbe az új fekete alaplapokba? Később vennék bele valami olcsóbb Bulldozert mert egyszerre mindenre nem futja.

(#50) steve0707 válasza TOM-202 (#49) üzenetére


steve0707
tag

:K .clikk. ;)
Szvsz,a többi gyártó is júniusban indítja a 3+ost.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.