Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ollie


ollie
MODERÁTOR

Szerintem nem rossz az az ár.

***

(#2) Izzé válasza ollie (#1) üzenetére


Izzé
őstag

Bizony hogy nem! Hardveresen erősnek ígérkezik, és a 4Ah-s akksi is jó üzemidőt vetít előre az amoled kijelzővel. Venném!

(#3) Garrick válasza ollie (#1) üzenetére


Garrick
csendes tag

Szerintem se. Főleg ha figyelembe vesszük, hogy a Samsung esetén mennyire erősen szokott fogni a ceruza a szerényebb képességű telefonoknál.

(#4) RaveForce


RaveForce
veterán

Azert ez a cucc igy 6collal, korrekt hardverrel, jo akksival jo kameraval plane hasonlo aron igencsak hianypotlo lenne!

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#5) ollie válasza RaveForce (#4) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A kamera kérdéses. Még az A szériában sincs OIS (se EIS), így valszeg ebben sem lesz.

***

(#6) RaveForce válasza ollie (#5) üzenetére


RaveForce
veterán

Van nem egy csucsmodell amiből szinten kihagytak, sztem a kategoriajaban boven jo kameraja lesz :)

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#7) Tomi_Ohl válasza ollie (#1) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Tényleg nem, a 660 hiába 600-as sorozat, elég erősre siketdettt. A többi spec szintén rendben.
De jól tudom, hogy a C széria inkább csak Ázsiának készül?

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#8) ollie válasza Tomi_Ohl (#7) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, Ázsia, de reméljük jönnek hamarosan ide is.

***

(#9) Sys85 válasza ollie (#1) üzenetére


Sys85
veterán

Annak fényében főleg,hogy pl az új zenfone zoom 170k... :)
Van egy érzésem,hogy ha ez itthon is megjelenne hivatalosan,akkor inkább a 150-160k-t is súrolná.
Én sok esélyt nem látok az eu forgalmazásra,alsó kategória J széria,középen ott az A,felül meg az S és Note széria,ezzel lefedték a piacot,nem hiszem hogy egy újabb szériát akarnának beszúrni.
Ez direkt ázsiának készül,középkategóriás péklapát.
Még az A7-A9 párost se akarják forgalmazni hivatalosan,nemhogy egy másik szériát.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#10) kromatika


kromatika
veterán

Jó az ár. Ez tetszik

(#11) doooo


doooo
veterán

Hmm... ennek a sorozatnak lenne helye ezen a földrészen is.. :(

(#12) tipuka


tipuka
addikt

tetszik a külső is végre, S8-at egyszerűen nem tudtam normálisan fogni a péklapát kezemmel :)

(#13) Rover623


Rover623
félisten

A legújabb fotókon látható a mobil hathüvelykes, always-on funkcióval kiegészülő, 1080p-s Super AMOLED kijelzője,

Most már nagyon birizgálja a csőrömet, tehát megkérdezem! :U

Mitől más az újabban megjelent telefonokban "megtalálható", és agyonhirdetett, akár főcímbe is bekerülő "always-on" funkció, mint az, amit rengetegen (pl. én is ;) ) használnak már évek óta bármilyen más telefonon :F

primus inter pares

(#14) Juhaszatti válasza Rover623 (#13) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Milyen az amit te használsz?

(#15) Sys85 válasza Rover623 (#13) üzenetére


Sys85
veterán

Tudod mi az az "always on display"?Ha nem,akkor keress rá youtube-on.
Gyakorlatilag az S7 és a G5 hozta be a köztudatba.Persze már régebben volt valamelyik motorolán,és ugye a wp-nél Glance screen néven futott,de szélesebb körben az LG és a Samsung kezdte el használni.

Milyen telefont használsz ami évek óta tudja ezt?

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#16) Rover623 válasza Sys85 (#15) üzenetére


Rover623
félisten

Tudod mi az az "always on display"?
Hehe...

#14 Juhaszatti:
Galaxy Alpha...de lehetne bármi más telcsi is ugyebár?
Attól most tekintsünk el, hogy energiatakarékos módon csak az AMOLED-en valósítható meg.

[ Szerkesztve ]

primus inter pares

(#17) Tomi_Ohl válasza ollie (#8) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Értem.
Úgy érzem, hogy ha behoznák ide, drágábban hoznák be, de ne legyen igazam.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#18) Lacopapi válasza Sys85 (#15) üzenetére


Lacopapi
addikt

Az app évek óta létezik,csak most vált divatossá...Alpha-n nekem is fenn volt anno,de a fogyasztás miatt tényleg inkább Amoled-re való.

(#19) joey04


joey04
titán

Nem rossz így elsőre.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#20) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Jöjjenek már a 660-nal szerelt telefonok. Bőven elég lenne nekem és az árais pont annyival van a csúcsok alatt, hogy érdemes legyen beruházni rá. :)

Finn the human

(#21) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Szép ez a telefon, főleg a hátlap kifejezetten ízléses.

(#22) no more válasza Lacopapi (#18) üzenetére


no more
addikt

Tehát szerinted ugyanaz egy Play-ről letölthető app? lol

A telefon elsőre nem rossz, bár ez már túl nagy. De az ázsiaiak az ilyeneket szeretik! :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#23) Massmurderer


Massmurderer
őstag

samu c9 pro 128 ropi.Ez a c10 mire hozzánk ér lesz 200k is

(#24) moleculez


moleculez
veterán

Kíváncsi vagyok a dupla kamerát hogyan használják ki. Normál + tele, vagy színes + monochrome. Gondolom nem egy középkategóriás telóban debütál valami forradalmi megoldás.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#25) Szabcsizz válasza Massmurderer (#23) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Ettol nem kell felned,nem valoszinu hogy ellatogat hozzank.Pedig boven lenne helye a boltok polcain.Na persze nem 200 ezres aron.

(#26) Rover623 válasza no more (#22) üzenetére


Rover623
félisten

Tehát szerinted ugyanaz egy Play-ről letölthető app? lol

Pontosan.
Vagy bizonyos esetekben akár több/jobb/hasznosabb lehet.
Ki kell ábrándítsalak: egy android-os telefonon szinte minden "app". Tök mindegy, hogy gyárilag berhelték rá, vagy utólag töltötted rá! ;)
Nézz körül egy kicsit a Google play-en "Always On" témában, és lehet hogy csodát tehetsz az S6-oddal! :P

primus inter pares

(#27) no more válasza Rover623 (#26) üzenetére


no more
addikt

Már nem S6-om van, hanem újabb modell, gyári Always Onnal, amit nem tud helyettesíteni egy Play app. :) Ez megjeleníti az összes értesítést, még azt is mutatja, melyik számot hallgatom épp, dupla koppal feloldható a telefon és rögtön az appot nyitja meg, akár színezhetem az AOD-t, háttérképet rakhatok ki neki, időzíthetem, hogy este ne világítson semmit, zsebben kikapcsol, és a legfontosabb, amit egy Play app sohasem fog tudni: Nem meríti az akkumulátort (ha jól tudom 1%/órát eszik a Samsung AOD). ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#28) RaveForce válasza no more (#27) üzenetére


RaveForce
veterán

Mindezek mellett egy kulsos app mindig tobbet fog fogyasztani mint egy alaprendszerbe integralt, ezt meg anno a topikban tobben tobb kulsos appal is teszteltuk.. tehat baratunk tobb ponton is teved..
Szerk. Nah kozben utaltal erre is :D

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#29) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

De miért kell 6 collon? Lassan már csak a hátunkra kötve fér el a telo.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#30) joey04 válasza 7Heads Drago (#29) üzenetére


joey04
titán

Nem kötelező megvenni.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#31) Lacopapi válasza no more (#27) üzenetére


Lacopapi
addikt

Minden bizonnyal egy gyári megoldás adott esetben többet ki tud hozni az elgondolásból,ám ez mit sem von le abból a tényből,hogy csak mostanában lett ez ilyen hatalmas feature. Semmi más nem kell,csak vmelyik "nagy" elkezdje ezzel tolni a gépeit. És csakugyan volt -ha nem is pont ez,de ilyen-,megoldás régebben is. Ezt nem vitathatod,neked is eléggé régen van már okostelód,ha jól emlékszem. Még az is lehet,hogy már próbáltad használni ezt az alkalmazást is....
Egyébként nem az első eset,hogy egy régebben kitalált dolog továbbfejlesztése hoz értékesítési lehetőséget egy gyártónak, nincs ezzel baj :D

(#32) no more válasza Lacopapi (#31) üzenetére


no more
addikt

Igen, már anno a Nokia is használta a Glance screent valóban! :) Sajnos egy külső AOD app kegyetlenül lemeríti a telefont.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#33) Pttypang válasza ollie (#5) üzenetére


Pttypang
veterán

A5 2016 mar ois-al jott

Everybody lies.

(#34) ollie válasza Pttypang (#33) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen? Hát akkor ügyesen kihagyták az A5 2017-ből, mert abban nincs se OIS, se EIS.

***

(#35) no more válasza ollie (#34) üzenetére


no more
addikt

Valóban van benne, és valóban nincs a 2017-esben. :D

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#36) ollie válasza no more (#35) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, közben én is utánanéztem. Nem értem, hogy a 2017-esbe miért nem tettek legalább EIS-t.

***

(#37) RaveForce válasza ollie (#36) üzenetére


RaveForce
veterán

EIS-t egyaltalan hasznal a samsung? Sonynal remlik, de samunal meg nem lattam.. persze attol lehet

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#43) 7Heads Drago válasza RaveForce (#39) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Bocs ez dupla lett.
Témához: Csak nekem tűnik úgy hogy a samsung is egyre nagyobb aksikat rak a telokba? Az amoled kijelzővel párosítva pedig eléggé erősek lehetnek.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#44) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Veszekedést ne folytassátok!

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.