Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Samus


Samus
addikt

A szifont továbbra is eladja a neve, és sokaknak ezen emberek közül az is elég, ha ők kaparintják meg először, mert ettől menő lesz.

A többit viszont én is észrevettem, és igen, azért veszek T-nél telefont, mert megkapom részletre, viszont most már, így a harmadik évem felé erősen gondolkodom, hogy egy éve át kellett volna mennem máshová, mert már a pofátlanság határát súrolja, ami ott megy. Mondjuk máshol sem sokkal jobb...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#2) Gergosz2 válasza Samus (#1) üzenetére


Gergosz2
veterán

A legszomorúbb az egészben az, hogy mára már mindenki Aranykártyás a Telekomnál jóformán.
Ez tényleg így van, nem rég váltottam át a 7 éve meglévő dominós számomat előfizetésesre és tegnap néztem hogy 100 pont kell hogy aranykártyás legyek amit gyakorlatilag kitesz az hogy befizetek még két számlát.
És ugye ehhez még hozzájön a beszélgetésekből származó pontok is.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#3) Samus válasza Gergosz2 (#2) üzenetére


Samus
addikt

Viszont a Platinakártyát irtó nehéz elérni. Én három éve vagyok ügyfél, a havi számláim 9-15k között mozognak (+ a telefon törlesztője, ami elvileg jövő hónapban jár le), és még mindig nem vagyok Platinás, pedig egy éve új telefont is vettem, és újra aláírtam a két év rabláncot. Nem mondanám, hogy az a rengeteg kedvezmény, ami ezzel jár, ér is valamit, mert nem nagyon...A Te+Én Plusz csomag nagyon nem éri meg, helyette ott a Családbarát, picit több, de gyakorlatilag korlátlan beszélgetést biztosít (100 óra/irány) (Platina szinten talán van értelme), a netes kedvezmény egy vicc. Ha nem ECO csomagod van, akkor kérhető +1k pénzért 1GB/hó csomag (arról nem is beszélve, ha az ECO olcsó havidíjához számolom az Aranykártyás kedvezmény díját, akkor majdnem a Mozaik XS csomag ára jön ki, amiben alapból dupla annyi a net, mint amit a kedvezmény biztosít...). Csúcsidő csökkentés? Van még ilyen csomag, ahol van csúcsidő? SMS...azt még használják? Régen sláger volt, én is pötyögtem rendesen, de mostmár ott a mail és a közösségi oldalak. 5 SMS-t, ha küldök havonta, és akkor még sokat mondtam.

Netre kellene rágyúrni. Ha mondjuk Aranynál +500 pénzért dupláznák az aktuális adatforgalmi keretet, Platinánál pedig tripláznák, na arra azt mondanám, hogy igen, ez már valami.

Vagy perdíj csökkentés. -30, -50%, bármely irányú beszélgetésre.

Aminek van értelme, az a Kapcsolat pontok. Spóroltam vele jó 2000 pénzt a telefon rendelésénél.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#4) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

szifon.com: 18:41 perckor a Vodafone nem siet, mivel SENKI sem áll sorba náluk. Valójában a mellette lévő iSTYLE-ban többen vannak, ott hirtelen 10 embert láttam ki/be menni. :)

:C

(#5) cskamacska


cskamacska
addikt

Válság van, csak nem náluk, hanem nálunk. :U

Anno 2005 elején előfizettem Relax 100-as csomagra. 100 perc lebeszélhető másodperc alapon 3000 forintért. Aztán 3700 forintra olcsósodott perc alapon mikor lemondtam, lehet még följebb ment míg meg nem szüntették idén.
Jelenleg ott tartunk, hogy egy osztrák előfizetés olcsóbb itthon. :W

Ja hát kérem, tetszenének nem gyarmaton lakni. :DDD

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.