H​irdet​é​s

2017. december 16., szombat

Gyorskeresés

(#1) freeknight

freeknight
(őstag)

Szívderítő volt olvasni :)

Mindig is vágyakoztam egy ti4200-ra, de sajnos akkoriban csak egy mx440-re futotta :D . Nagyon irigyeltem haveromat, akinél ki tudtam próbálni élőben is a legendás kártyát.

Az én örök kedvenc kártyám kicsit később a radeon 9600 xt lett :)

(#2) DigitXT válasza freeknight (#1) üzenetére

DigitXT
(PH! félisten)

Az én örök kedvenc kártyám kicsit később a radeon 9600 xt lett
Jó is volt az!:D Az én nevemben az XT onnan származik...:D Az írást
még nem olvastam. De nagyjából ki tudom találni. Mindjárt bepótlom.

ON: tényleg jó volt olvasni.:R Szerk: és kitalálni mégsem tudtam.:DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó vízhűtés alkatrészek (ventik, DDC-k, bontatlan merevcsöves csatlakozók, egy Aquaduct 720 XT stb.) https://hardverapro.hu/tag/digitxt#aprohirdetesei

(#3) LaciCRM

LaciCRM
(PH! kedvence)

És az Alvin miből jött ?

A madár az ász.

(#4) Yutani

Yutani
(PH! nagyúr)

Üdv a 15 éves PH tagok körében! Ha jól emlékszem, talán még találkoztunk is valami hardver miatt Csepelen valamikor nagyon régen. :)

Régi ISA SB és GUS hangkártyákat keresek saját részre, nem kereskedni! Privizz, ha van valamid! ABIT AU10 is érdekel!

(#5) petipetya

petipetya
(PH! nagyúr)

Egy 18 éves, játékfüggő, introvertált budapesti fiatalember regisztrál Magyarország egyik legújabb, dinamikusan növekvő, egyre látogatottabb informatikai oldalára, hogy véleményének hangot adhasson egy mára teljesen jelentéktelenné vált témával kapcsolatban. Akkor még nem sejtette, hogy békaemberekkel is találkozni fog.

[ Szerkesztve ]

(#6) Tom5

Tom5
(PH! addikt)

Pont minap néztem mikor regisztráltam ide a fórumra. Én lassan a 13 évesek táborát bővitem. Tisztán emlékszem arra az éjszakára mikor betárcsázós nettel éjjel (mert akkor volt olcsó) a PH tagja lettem.
Azóta is napi szinten lógok itt. Munkában az IT-s srác meglát. Csak ennyit mond: PH? :DDD
Tőlem bármit tilthatnak itt bent csak ezt ne. :DDD

Nagyon sok skillem fejlődött az oldal hatására. Elsődlegesen PC. De mellette az autó, TV-k, stb.
Bármit szerettem volna vásárolni, itt tuti találtam egy megfelelő topikot ahol felhúzhattam magam arra a szintre, hogy bátran kijelenthetem eddig nem nagyon nyúltam mellé.

Köszönjük az írást, így év vége felé jól esett visszagondolni erre a 13 évre.
Az utolsó idézet pedig nagyon nagyon elgondolkodtató!

(#7) Kalandor

Kalandor
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog (1)

:R

(#8) elithun

elithun
(őstag)

Jó volt olvasni. :R
Még további kellemesen töltött 15 évet kívánok. :D

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#9) sh4d0w

sh4d0w
(PH! nagyúr)

Érdekes, hogy említed a WTC-t, én pont aznap regisztráltam...

Ha marhasagot irok, vallalom a pofonokat erte a forumon, nem sirok a modiknak.

(#10) Goose-T

Goose-T
(PH! kedvence)

Erről most eszembe jutott, hogy pár napja én is betöltöttem a 15 évet a PH!-n. :))

(#11) Romvr válasza Goose-T (#10) üzenetére

Romvr
(őstag)

Bakkor hogy elment az idő! Most nézem hogy én nemrég léptem át a 10 éves évfordulómat itt a PH-n. Kemény hogy van egy oldal aminek már ilyen régóta a tagja vagyok és még a mai napig is naponta feljárok, kommentelek...stb.

Így belegondolva le a kalappal a PH szerkesztősége és technikai csapata (és persze a közösség tagjai) előtt hogy ilyen hosszú ideig képesek voltak működni és bent tartani a tagokat, sőt még folyamatosan bővülni és fejlődni is. :R

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#12) westcoastog

westcoastog
(PH! kedvence)

Nagyon jó írás volt.
Én is most leszek 10 éves a ph-n, hát tényleg szalad az idő. :)

(#13) .Szaki.

.Szaki.
(őstag)

Nekem az első élményem a Mobilarénával volt, ott olvastam el az SE K700 tesztet. (Most megnéztem, ez 13 éve volt) Onnantól kezdve követem, és akárhányszor vettem telefont, mindig az volt a mérvadó, hogy a Mobilarénán mi a vélemény a készülékről. :)

Aztán egészen sokáig kellett várni arra, hogy fórum tag is legyek, egészen 2012 végéig. :)

Semmi sincs ingyen. A dobogóra az jut fel, aki megküzd érte. || Think Different

(#14) wesder válasza Kalandor (#7) üzenetére

wesder
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Nocsak, új ruha? :))

Bring us the girl and wipe away the debt.

(#15) Alvin_ti4200 válasza LaciCRM (#3) üzenetére

Alvin_ti4200
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Alvin és a mókusok :) 2000 és 2002 között kisebb túlzással az ő zenéikkel éltem túl a lázadó tinédzser korszakot.

Blog: medium.com/egyjogielete

(#16) Bird

Bird
(PH! addikt)
LOGOUT blog

A 15. évet taposom itt.... Mintha tegnap lett volna az a forró nyári nap amikor regisztráltam.

[ Szerkesztve ]

___ Btag: Bird#21416 (Diablo III) __

(#17) Alvin_ti4200 válasza Yutani (#4) üzenetére

Alvin_ti4200
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Úgy bizony :K

(#18) Fred23

Fred23
(PH! addikt)

Szép, remélem, lesz majd 50 éves megemlékezés is!

Erről meg lemaradtál. :D

(#19) Alvin_ti4200 válasza Fred23 (#18) üzenetére

Alvin_ti4200
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Hű, erről nagyon, nem tudtam róla, hogy van ilyen topik :B Sok ismerős név :K

(#20) snecy20

snecy20
(PH! addikt)

Grat! Nekem jövő februárban lesz meg a 10 év, de ha jól emlékszem 2003 végén kötöttem itt az első aprós üzletemet a hardverapró elődjén még korábbi nevemen - és milyen érdekes, pont egy Ti4200 volt a delikvens, méghozzá Inno3D. :)

(#21) Alvin_ti4200 válasza snecy20 (#20) üzenetére

Alvin_ti4200
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Köszi :) Nekem is Inno3D volt az ominózus Ti4200, ráadásul az olcsóbb, 64 MB-os változat.

[ Szerkesztve ]

(#22) snecy20 válasza Alvin_ti4200 (#21) üzenetére

snecy20
(PH! addikt)

És örültem is neki mint majom a farkának, egész addig csak egy Voodoo 2 volt a maximum amit megengedhettem. :)

(#23) Winner_hun

Winner_hun
(Webcaritas)

súlyos hitellel rendelkező csonka család tagjai csak nagyon jutnak el:
nagyon nehezen?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#24) Alvin_ti4200 válasza Winner_hun (#23) üzenetére

Alvin_ti4200
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Köszi, valamiért lemaradt a lényeg, pedig az első szerkesztésnél még megvolt :B

(#25) dabadab

dabadab
(Jómunkásember)

"Éppen, hogy csak megjelent az első Service Pack a hatalmas népszerűségnek örvendő Windows XP-hez"

Az én akkori környezetem - meg amit a világból láttam - alapján az XP az SP2 megjelenése előtt pont annyira volt népszerű, mint a Vista meg a 10 :)

A Ti4200-at nem szerezted vissza?

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#26) snecy20 válasza dabadab (#25) üzenetére

snecy20
(PH! addikt)

2002-2003 környékén a többség inkább az első kiadású Win98-ra vagy Windows ME-re esküdött. :)

(#27) dabadab válasza snecy20 (#26) üzenetére

dabadab
(Jómunkásember)

Céges környezetben meg Win2k - tényleg komoly pánik tört ki, amikor kiderült, hogy lassanként majd XP-re upgrade-elik a gépeket :)

DRM is theft

(#28) snecy20 válasza dabadab (#27) üzenetére

snecy20
(PH! addikt)

És az a vicc, hogy az átállás csak az évtized vége felé történt meg, ugyanúgy, ahogy azóta a Windows7 vitte tovább ezt az XP-s örökséget és vált kirobbanthatatlanná. :)

(#29) DigitXT válasza snecy20 (#28) üzenetére

DigitXT
(PH! félisten)

Hasonlóan sz*rul érzem magam a Win10 átállás miatt, mint anno a Win7-nél.:D
Na jó, egy kicsit sz*rabbul, mert a Win7 messze nem volt annyira fos mint a 10,
de ebből a szempontból nincs új a nap alatt: nem ugranak a legújabbra a cégek.
Vista is kimaradt, Win8 is kimaradt. Jó lenne, ha kimaradna ez a 10 is egyelőre:
semmilyen produktivitásbeli hátrányát nem érzem, szóval ráérnénk még átállni...

Eladó vízhűtés alkatrészek (ventik, DDC-k, bontatlan merevcsöves csatlakozók, egy Aquaduct 720 XT stb.) https://hardverapro.hu/tag/digitxt#aprohirdetesei

(#30) snecy20 válasza DigitXT (#29) üzenetére

snecy20
(PH! addikt)

Így van. Nálunk közel van egy kis maszek vegyesbolt, olyan szépen elvannak a Windows 3.1-gyel meg az akkortájt korabeli számlázóprogrammal, hogy nem igaz. :) :) :)

(#31) sztanozs

sztanozs
(PH! addikt)
LOGOUT blog

:R

Nekem már fél éve múlt 15, az előző alteregómmal :U

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#32) cool13

cool13
(őstag)

22.-én voltam 14. :D

Köszi az írást, és az idézetet.

[ Szerkesztve ]

16 db új INA 420 0098 10 hidrotőke és INA 422 0012 10 himba van az asztalomon fölöslegesen. Megválnék tőlük.

(#33) Vesporigo

Vesporigo
(tag)

Én a 4 évemmel elbújhatok... :DD
(Bár regisztráció előtt is olvasgattam már a fórumot.)

Korábbi nick: sgtzoli

(#34) MineFox54

MineFox54
(senior tag)

Én mindjárt 5... Igaz annyiból különleges hogy 11 évesen kezdtem itt :D

ltt van ez a napszemüveg. Ezt 2500-ért vettem. Boltban mennyi? 300, mondjuk, ezzel pont {átvertek}. Powered by HP Elitebook 2560p,Xiaomi Redmi 2 Pro, Sony A5000

(#35) Lenry

Lenry
(PH! félisten)
LOGOUT blog

huh, kisgyereknek érzem magam a 11 évemmel :)

grat mindenhez. tényleg jó itt lenni

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#36) Chabee

Chabee
(kvázi-tag)

Gratula a 15 évhez, az íráshoz is. A vers a végén nagyon megérintett.
Pont beletalált abba, hogy öregedvén és látva a lányaim felnövekedését meg-meg álljak és megpróbáljam felismerni azokat a jelenkori pillanatokat, amikre majd évekkel később úgy fogok gondolni, hogy de jó lenne megint átélni, abban, akkor élni újra egy kicsit. Mert sok-sok pillanat, időszak elsuhant már mellettem és szinte tudatlanul hagytam elszaladni őket. Most már egy kicsit tudatosabban megpróbálom ezeket megélni. Hiába no, mint mondottam volt öregszem. :DD
Egyébként a PH! nekem is az első számú online tudásforrás ahhoz amivel nap mint nap foglalkozom. Régebben az írott sajtóban a Chip Magazin és az Magyar PC Magazin volt még ehhez fogható. De az egyiknek a helyét átvette már a PH! a másik meg már 12 éve megszűnt.
Még egyszer gratula és nagy tisztelet! :R

Igazat mondani könnyű, csak elhitetni nehéz!

(#37) hcl

hcl
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Grat! Én csak úgy 2006-8-tól kezdve, de azóta folyamatosan :)

Veszek hibás LCD monitorokat ------ Mutogatni való hater díszpinty

(#38) norbert29

norbert29
(kvázi-tag)

"Mivel egyikünk sem iszik alkoholt"..............itt abba kellett hagynom e remek írást :D

(#39) LaciCRM válasza Alvin_ti4200 (#15) üzenetére

LaciCRM
(PH! kedvence)

Alvin fan vagyok 14 éves korom óta.. azaz 16 éve :C

az egyik kedvenc albumon pont a 2000-es Élet szaga, arról meg a Te utad :C

A madár az ász.

(#40) M0ng00se

M0ng00se
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

Akkor én pedig bővítem a csenevész marcik táborát a magam 4 évével :D anno a gány topikot olvastam sokat, és ott osztottam meg bár alacsony felbontású fotómat :D

Cool'n'Quiet: aki szereti a megahertzeit, az hagyja őket pihenni.

(#41) Grafiqs

Grafiqs
(MODERÁTOR)

Köszi Alvin, felidézted a gyerekkorom, bár akkor már 23 voltam... :)

G

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#42) anjani182

anjani182
(őstag)

MSN-en azért mi is beszélgettünk anno! :C

Forever and ever, let's make this last forever.

(#43) RexMaximus

RexMaximus
(fanatikus tag)

Regen jo gyakran beled lehetett itt botlani (kommentjeidbe). Mar egy ideje nincs igy, jo volt ezt olvasni.

Ez tetszik a ph-ban azaz ez is, hogy mar egy jo ideje letezik. Aki a PH indulasakor szuletett, haat az se nevezheto ma mar gyereknek :).

Valahogy a hazai kocka tortenelem resze is lett igy.

Szerk. - Tim Ferriss 4 órás munkahét konyve nekem nagy mumusom. Valahogy ezt sose sikerult vegigolvasnom, nem tudom miert. Pedig hasonlo konyvekbol azert fogyasztottam par peldanyt :)

[ Szerkesztve ]

KERESEK megvételre - Aiptek Pocket Cam 3 mega - http://bit.ly/2tFKhNU | Sim City 3000, Magyar Nagydobozos pédányt vennék !!! | Ha sok privi jon elveszek bennuk itt, ha esetleg nem valaszolok pingelj meg, koszonom :)

(#44) Alvin_ti4200 válasza RexMaximus (#43) üzenetére

Alvin_ti4200
(PH! félisten)
LOGOUT blog

:R Engem jó helyen és jó időpontban kapott el, lehet, hogy ez volt a titka :) Ami szerintem sokkal élvezetesebb olvasmány, az Robert Wringham: Escape Eyerything! című könyve. Amazonról, Bookdepository-ról és hasonló áruházakból beszerezhető, nincs magyar fordítása.

[ Szerkesztve ]

(#45) Alvin_ti4200 válasza anjani182 (#42) üzenetére

Alvin_ti4200
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Úgy-úgy, nem tudom, megvan-e még a Civic Type S, ha jól számolom, most (lenne) 7 (?) éves. :K

(#46) t72killer

t72killer
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Gratula az évfordulóhoz! Én fiatal vagyok akkor a radeon 9600-zal :DDD

"A win98 biztonságos, ui már vírust sem írnak rá 10 éve."

(#47) rup1u5

rup1u5
(PH! kedvence)

Most, hogy mondod!!!
Észre se vettem és a 10 évből lassan 16 lesz nálam is! :Y

Why don't you knock it off with them negative waves!

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.