Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fred23


Fred23
nagyúr

Ahhoz képest, hogy a 2400-as az RGB-t leszámítva egy fapados DDR4, az árazás kicsit elszállt.

(#2) #56573440


#56573440
törölt tag

A jelenleg kapható ilyen jellegű modulok közül ez lett szerintem a legszebb. Nem látszanak a ledek külön, szép homogén és átmeneteket is sokkal jobban hozza.

Ha ilyen gépet építenék, simán ezt venném... Csak az ár, meg hát na nem nekem készül:)

(#3) [CsuCsu]


[CsuCsu]
őstag

Ismerve a forum hozzaallasat ezen termekekhez, en komolyan gondolkozom azon, hogy a cikk celja nem-e a flame es komment generalas.

Nekem szemelyesen nincsen problemam a termekkel, elfogadom, hogy vannak emberek, akiknek ez tetszik. Ennek ellenere a legutobbi hasonlo cikk alatt a kommentek tulnyomo resze azon feszult, hogy ez mennyire felesleges, emberiseg elleni termek, amit irtani kell, mint a parlagfuvet, vasarloival egyutt. Remelem most emelkedni fog a szinvonal, meghaladva az ertelmetlen frocsogest.

(#4) #56573440 válasza Fred23 (#1) üzenetére


#56573440
törölt tag

Mármint?

Egészen érdekes, hogy varázslóéknál már külső raktáron van és egy héten belül ki is szállítják, de hivatalosan forgalmazás sincs még. Értem én hogy óz, de az hogy?

(#5) Fred23 válasza #56573440 (#4) üzenetére


Fred23
nagyúr

Nekem CL12-es HyperX Savage van -sajnos nem ennyi-, sokkal olcsóbb, és nem gagyi CL15! Igaz persze, hogy CL12 mellett 1.35V-ot kér, de ez szerintem a legtöbb embert nem érdekli.

Szerk.: Az Aqua jó drága!

[ Szerkesztve ]

(#6) tailor74


tailor74
őstag

Csak én nem látom, vagy ezekből tényleg nem lesz 2x8 giga kiszerelésű?

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#7) Televan74 válasza tailor74 (#6) üzenetére


Televan74
nagyúr

Az még megfizethető lenne talán, na az nem jó. 32GB és felette kell 100.000 Ft pluszos áron.Gamer ott kezdődik. :N :(((

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#8) kikikirly


kikikirly
senior tag

Van nekik 3200mhz CL14-el is csak az nem ledes(hirben 3000mhz tudja ugyanezt a 3200mhz-s már CL15).Mondjuk nem hiszem hogy sokat számít.

https://prohardver.hu/hir/g_skill_trident_z_szines_ddr4_memoria.html?stext=trident

Szerk:Ledesek közül tényleg Gskill a legszebb. :)

[ Szerkesztve ]

(#9) #45997568 válasza tailor74 (#6) üzenetére


#45997568
törölt tag

Latod-latod, aratas utanra beall az aruk es lehet mindjart 4x16GB-ot rendelni :DDD

A jelenlegi araik botranyosak, bar ez minden gyartora igaz, kartell-eznek rendesen. :(((

(#10) #56573440 válasza Fred23 (#5) üzenetére


#56573440
törölt tag

Értem hogy nálad ezért 2 fps-el van több, de igazából több cimbora upgradelése után én azt látom hogy cl 15 meg 11 között sincs szemmel észrevehető változás. A szintetikus teszteken kívül...

Egyébként meg marhaegyszerű a képlet. 15k a felára a ledes variánsnak 3200 MHz-s 2x8-as kiten nagyságrendileg jelenleg itthon. a 16gtzb ledek nélkül pont azt tudja mint a 16gtzr. Előbbi 47-től van utóbbi 62. Előbbit 13 bolttól kapod meg, utóbbit egy helyen... Egy gyors amazon körkép után 6k alatt van a ledes felár 16 gigás csomagnál, ami persze megint szemmel látható és fájdalmas lehet sokaknak de nem ég és föld...

De továbbra se hiszem hogy ez megjelent volna, így az árképzés se hiszem hogy valid, ill ugye ez egy szűk rétegnek készül, nem neked, meg nekem meg mindenkinek. Szerintem térjünk erre vissza ha megjelent, és már egy ledmentes ram sincs a piacon :D

(#11) tailor74 válasza #45997568 (#9) üzenetére


tailor74
őstag

Nézegetem mostanában a 2x8 gigákat, ráadásul ezek az rgb trident-ek tetszenek is, de egyszerűen horror árak vannak mindenhol. :(

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#12) nubreed


nubreed
veterán

...a színesen világító G.Skill tuningmemóriák

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#13) LeslieG Jr. válasza nubreed (#12) üzenetére


LeslieG Jr.
őstag

Hát a tuninghoz kell a fény. Hogy fénysebességel száguldjon a Gamer gépecske vérpistiknek. :DD

Ezeknek a világító memóriáknak nem látom értelmét. ;] Sokan úgy vannak vele, hogy inkább jól tuningolható legyen de ilyen csilicsálé karácsonyfa ne legyen. Lassan a gép jobban világít mint a lakás világítása. Vagy ez arra megy ki, hogy megvakítsa az illetőt ha ránéz a hyper szuper gamer gépre. ;)

[ Szerkesztve ]

CM Centurion|Corsair VX550 550W|Asrock Z170 Pro4+Intel i5-6600K+CM Hyper 212 EVO|Kingston 2x8GB 2400MHz DDR4|Kingston HyperX 240GB SSD|Samsung 840 EVO 250GB SSD|WD 500GB 16MB SATA III|WD 1.5TB 64MB SATA II|WD 2TB RED 64MB SATAIII|ASUS R9 270 DirectCU 2GB|LG DVD-RW|Logitech MX510|

(#14) Nexave válasza [CsuCsu] (#3) üzenetére


Nexave
tag

A parlagfű is gyógynövény! Nálunk tiltják máshol termesztik :D

(#15) Dilikutya válasza Televan74 (#7) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem kell oda 32 GB...

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#16) kiborg


kiborg
aktív tag

Butus kérdés, de még ilyet nem is láttam.
A fény színének a változása minek a hatására következik be?
Van egy progi ami kezeli vagy automatikusan a hőmérséklet (vagy feszültség) hatására vagy hogyan?

Ésszel él az ember - mondá a kannibál!

(#17) anaqer


anaqer
veterán

Itt van mire vágytál, világító ágytál.

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#18) kromatika


kromatika
veterán

Minek ez a bazári világítós baromság.

(#19) Balu77 válasza anaqer (#17) üzenetére


Balu77
őstag

Ez nagyon üt! :DDD :))

izé

(#20) eldiablo válasza LeslieG Jr. (#13) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Jók a G.Skill ramok.
Egyébként egyáltalán nem új keletűek az ilyen csicsás tuning ramok:
DDR1:

DDR2:

Ezek például nagyon jó ramok!

(#21) Loresz


Loresz
tag

Mi van azokkal akik csak 16Gb ot szeretnének 4x4 es felállásban a nagyobb sávszél miatt!?

Üdv, Lóránd!_____Loresz_Hun !!!**Hackintosh építés**!!!____

(#22) Fred23 válasza Loresz (#21) üzenetére


Fred23
nagyúr

Azok 40 körül megúszhatják, bár ha van pénzük LGA2011-es lapra (quad channel), akkor szerintem a 4x8 GB időtállóbb választás.

G.Skill-ből mondjuk csak ezt találtam.

(#23) #56573440 válasza kiborg (#16) üzenetére


#56573440
törölt tag

appból. Ill jönnek alaplapok amik a saját ledes mókájukkal tudják majd elvben szinkronban tartani.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.