Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Elég lenne csak az A széria. Szerintem. Ez így csak még jobban bekavar. Követhetetlen.

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB

(#2) rigoberto


rigoberto
őstag

Ez csak felesleges környezetszennyezés a Samsungtól. :((

[ Szerkesztve ]

(#3) Aryon87


Aryon87
félisten

Megint fossák az átláthatatlan hulladékokat. Minek?

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4) janeszgol


janeszgol
félisten

Az A10 okés volt. Egyedül játékra nem persze. Várom az A11-et, de szerintem nem lesz nagyobb durranás, hiszen akkor a többi kategóriát kannibalizálná. Sőt ha nem figyel a Samsung még visszalépés is lehet.
PWM mentes kijelző, jó kamera és jó hangfelvétel. Ebben lehet tarolni nálam.

(#5) #24536576 válasza Aryon87 (#3) üzenetére


#24536576
törölt tag

Huaweiek nem zavarnak?

(#6) Aryon87 válasza #24536576 (#5) üzenetére


Aryon87
félisten

Az egy fokkal átláthatóbb, és nincs 30 fajta alverzió azon belül 20millió féle modell.
Huaweinél vagy egy kevésbé nyomatott huladék Y széria, ami talán ha 2 modellt foglal magába (asszem Y6 és 7).
Ott a P Smart ágazat, ami összesen 2 hazai modellt ad, és jön egy feltunningolt változat.
Ott a Nova, ami még új, de az is csak 1, talán 2 típus.
P és Mate.
Mindegyik jól elkülöníthető, lehet tudni mi a különbség egyik másik közt.

Samunál mi is van?
M széria fene se tudja hány modellel, amit most megint beindítanak 10-90ig tuti
A széria: 10, 20, 30, 50, 70, 80 és akkor ha jól tudom némelyiknek van egy "s" végződés verzió is.
S és Note széria
Na az A széria az követhetetlen, ami értelmes belőlük, az az 50 és 70, meg talán a 80, de az ára miatt felejtős.
Erőlködős rottyantós menet ez, mintha nem menne az a szekér...

Nem pontosan tudom, nem követem mindet, így tévedhetek.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#7) #24536576 válasza Aryon87 (#6) üzenetére


#24536576
törölt tag

Szerintem az M széria nem hivatalosan van MO-on. Az A szériában mi a bonyolult? Nem tudsz megkülönböztetni 2 leírást? Vagy a számokkal vannak gondok? Esetleg te úgy mész be telefont venni, hogy 50-400K között bármi jöhet? 50 ezres kategóriában van 2 lehetőség, A10/20,ez olyan sok? Van aki áldoz rá 5 ezerrel többet, az veszi a 20-at, aki nem akar, annak ott az A10. Szerintem sokkal szégyenteljesebb, hogy behozták a lite-okat a csúcskategóriába. S20Ultra meg majd jó lesz fél milláért. [link]

(#8) Juhaszatti válasza Aryon87 (#6) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Van A, S, M és Note széria és ezek alverziói.
Ebből az M-et itthon nem érdemes számolni.

Míg a Huaweinél az Y, Nova (külön T, külön Pro alverzióval), P, Mate széria Pro és Lite alverziókkal, P Smart (z alverzióval). Semmivel sem szűkebb paletta.
És akkor a Novaktól és Smartoktól alig megkülönböztető Honor verziókról nem is beszélek, mert tudom hogy külön brand.

Egy kaptafa sajnos, sem a Samsung, sem a Huawei, sem a Xiaomi palettája nem elég letisztult.

[ Szerkesztve ]

(#9) ANOka válasza Aryon87 (#6) üzenetére


ANOka
őstag

A40-et kihagytad!
(Szerintem ez is értelmes: nekem bejön a mérete és a tudása miatt!)

(#10) Aryon87 válasza ANOka (#9) üzenetére


Aryon87
félisten

Az is van? Na jólvan, bár így se volt hiányérzetem :D

Juhászatti: nemtom, valahogy a Samu kuszábbnak tűnik.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#11) doooo válasza Aryon87 (#10) üzenetére


doooo
veterán

"nemtom, valahogy a Samu kuszábbnak tűnik."

Persze, hisz "Samu"...

(#12) janeszgol válasza Aryon87 (#10) üzenetére


janeszgol
félisten

Pedig az a legfontosabb. Normális méretű. :)

(#13) joey04


joey04
titán

Ezek még "igazi" samuk lesznek?

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#14) <Lacy85> válasza Aryon87 (#6) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Az M széria itthon meg sem jelenik hivatalosan.
Tehát van A, S, Note. Marha átláthatatlan.
Perszer a Huawei az okés, hisz ők kb. ugyanazt a telefont eladják 6 különböző néven. :D
Néha P Smart, néha Y, ha úgy kelnek fel akkor Nova, ha amúgy, akkor meg valamilyen Lite, vagy T, vagy Pro.
Persze hardveresen kb. ugyanaz mind. :D
Nagyon átlátható paletta.

(#15) Ryoo válasza ANOka (#9) üzenetére


Ryoo
senior tag

Az A60-at és az A90-et is kihagyta.

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#16) DraXoN válasza Aryon87 (#6) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

én a Sony palettáját szeretem, az legalább átlátható :DDD (modellszámot tekintve)
bár LG és HTC se bonyolítja túl mostanában ...

mind1 ... kusza palettáról keressen magának telefont az akinek 8 anyja van...
én mondjuk nem igazán értem a különböző A modellek közötti relációt ki miért jobb mint a másik (szerintem nem is "egyenletes")..
Bár a huaweié legalább olyan katasztrofális.. Karácsony táján rokon vett új telefont.. nem volt egyszerű segíteni átnézni a rengeteg modellt "mi lehet jó" számára a középkategóriában (olyan kb. 70-80 ezer tájékán)...

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#17) Noukoum


Noukoum
veterán

Szerintem a régi J , A és S széria sokkal átláthatóbb volt.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#18) vodrosjozsi válasza Aryon87 (#10) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

:DDD istenem

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.