Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14) alpihun válasza Dany007 (#13) üzenetére


alpihun
senior tag

Én is nagyon nehezen kapok jó hátteret.
Az én ízlésem a minimalizmus és a végtelen egyszerűség keveréke. De persze engem is meg kell érintsen.
Az én hátterem most ez.

Minimalistának minimalista, gondolom ez egyértelmű. Egyszerűnek is egyszerű. De ezt kifejteni kicsit bonyolultabb. Na jó az egyszerűség bonyolult. Na mindegy, mondom:
A háttérkép témája: Hogyan repülj?
Az ember itt most hatalmas dolgokra gondol. Repülőgépekre, helikopterekre, robotszárnyakra, légballonokra és természetfeletti képességekre.
A háttér pedig a végtelenségig egyszerűsíti ezt. Vegyél köpenyt, vedd fel a köpenyt és repülj!
Akárhányszor ránézek a képre, mindig ez jut eszembe és elmélkedést indít el bennem.

Most ahogy kerestem a képet gugliba, láttam meg, hogy ez egy együttes. Valami lassú gitáros akármi. Ne az én stílusom...

Előző hátterem ez volt. Viszont ezt már nehéz olyannak magyarázni, aki nem játszott a játékon. Megpróbálom összefoglalni:
A játék arról szól, hogy logikai feladványokat oldunk meg. Egy gonosz robot fogva tart minket, és avval biztat, ha jók leszünk a pályákon, kapunk sütit tőle. Ez nem igaz (The cake is a lie.) sőt, még meg is kel küzdenünk a robottal.
Végül is ez azt szinbolizálja, hogy ami előre szép és jó, nem biztos, hogy tényleg az.
A torta felüti az embert.

Tudtok ilyesmi háttereket mondani? Már rég ezek vannak, kéne már valami új wp. Én is sokat nézelődöm.

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.