Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7) Alpi. válasza fudi2002 (#6) üzenetére


Alpi.
addikt

Nem tudom elfogyasztani. :U
Megpróbáltam még valamit, csökkenteni a magok egyenkénti erejét, de feladom.
Már hülyének érzem magam, hogy itt próbálom fullasztgatni, szegénykém meg csak ott üldögél és gondolja : "Na, már megint milyen hülyeséget akar rám erőltetni ez a hülye ?!"
:D
Kéne egy erősebb vga szerintem és talán azzal mutatna valamit, mert így ez a valami és a semmi határa. Ennél kevésbé életszerű helyzetet (nem tudom mondjuk mi lehetne. kikapcsolt állapot. :D ) nem akarok ráerőszakolni, mert ha esetleg valamit látni is lehet, mint a 4c4t-nél az már nem releváns, nem alapvető viselkedés, hanem a megnyomorított helyzet szül anomáliákat.
[Lefele, tovább, tovább]
Azért ez valahol beteg ! Részemről én megadom neki a "passed" minősítést !
Nem tudom, bugos vagy nem, de baszki, hogy ez bármilyen típusú zen2-vel működik, az is biztos. 35W-on is ment, bár ott már picit kezdett laggos lenni az érzet, amit az fps számlálón nem feltétlen láttam. Viszont 2600 Mhz-ig kellett süllyedni. És ott már nem volt olyan friss, lol. Igazán van is meg nincs is eredmény a mai tesztekkel. Nem tudom, mi kell neki, de hogy szarnak nem mondanám, az is biztos !
Nem egy fps gyilkos beállításon, de 4c4t fölött bármilyen pózba raktam, megoldotta. 4c4t az övön aluli és ott sem volt mindig rossz, de azért úgy nem szívesen játszanék már. A másik picit romló élmény meg 2600Mhzes órajelnél volt. Nem volt már olyan folyamatos, mikrolaggos érzete kezdett lenni. De azért valahol ez is tartalmaz övön aluliságot. :D
Viszont a 35W nagyon beteg, tetszett is a maga perverz módján ! :D

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.