Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Simi87


Simi87
senior tag

Az írás jó, az óra szerintem kaijtsi, lehet fura, de inkább alcatel órát veszek a 6 plus mellé. A telefonom is indokolatlanul drága volt, de azt nem dobom be a fiók mélyére egy hét után, ahogy azokat az órákat, amikben csalódtam. Ha ez is 40 ezer körül lenne, lehet elgondolkoznék rajta, de sanszos, hogy akkor is az Alcatel mellett döntenék.

(#2) #06658560


#06658560
törölt tag

"Az energiatakarékosságot elősegítő ficsőr, hogy csak akkor villan fel a kijelző, amikor azt a szemem elé tartom, tehát mikor lógatom a kezem, olvasok, vagy gépelek akkor teljes a sötétség."

Ez olyan szempontból érdekes, hogy akkor hazudik az apple reklámja, amelyikben messze nincs szem előtt a telefon a kerékpárosnál, mégis tudja ellenőrizni merre kell mennie, a navi látszik.

(#3) Shing


Shing
őstag

Szvsz nagyon megmagyarázom a semmit fícsöröket tudnak az ilyen cuccok. Mondjuk nekem még egy telefon is sok 30 ezer fölött. Persze azért ott megtudom érteni, ha kell valakinek jobb kamera és hardver a játékokhoz, de egy ilyet... árfolyam csekkolás, hagyjuk már. :DDD

(#4) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Hát nekem nem annyira jönnek be ezek a szögletes kijelzőjű órák, nekem a leginkább az lg g watch r felé húz a szívem, amit reményeim szerint a nyáron be is fogok szerezni, mert az az egyetlen óra, ami jól is néz ki és az ára sincs 100ezer felett

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#5) Luck Dragon válasza Simi87 (#1) üzenetére

Látom az alcatel órája mély nyomott hagyott a lelkedben ;)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#6) Simi87 válasza Luck Dragon (#5) üzenetére


Simi87
senior tag

Már meg is rendeltem. Asszony örülni fog, két hete vettem magamnak új órát. :)

(#7) Luck Dragon válasza Simi87 (#6) üzenetére

Látod ,ha vettél volna neki is valamit, akkor nem lenen morcos. :D

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#8) Simi87 válasza Luck Dragon (#7) üzenetére


Simi87
senior tag

Kapott ma almás sört.

(#9) ricinus13


ricinus13
senior tag

Azért egy quadcopter messze nem 150k. Az akksinak meg nem baj ha nem 30 perc alatt töltődik fel mert tovább fogja bírni. Egy bizonyos pontig minél lassabban töltöd annál jobban kíméled. Mondjuk azért 1 óránál többet nem kéne töltődnie, az már elég lassú ahhoz hogy ne terhelje feleslegesen az akksit, viszont a hosszabb idő nem terheli kevésbé.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.