Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fecogame


Fecogame
veterán

Az ára cserébe nem vészes, hiszen már 30 000 jenért, azaz olyan 90 000 forintért haza is lehet vinni.

:Y

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#2) Piftuka válasza Fecogame (#1) üzenetére


Piftuka
veterán

Ennyi pénzért kisebb, vagy nagyobb vállalatoknak, utazó ügynököknek, a világot bejáró alkalmazottaknak, menedzsereknek, stb. ez tökéletes munkaeszköz a prezentációkhoz.

Egy kabát zsebében, kézi táskában elfér, és különösebb megterhelés nélkül lehet mozgatni két tárgyalóterem között is.

"Aquila non captat muscas."

(#3) Acélfarkas


Acélfarkas
senior tag

Újabb darab a világ szemétdombján.

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#4) menpee válasza Piftuka (#2) üzenetére


menpee
aktív tag

Utazó ügynök majd megkéri a kedves ügyfelet, hogy légyszi barikádozzuk már el az összes ablakot, mert kinyomtatott A4-es lap vagy neadjisten egy tablet helyett A4-es méretre szeretném kivetíteni a mondanivalómat.

,,Piracy is almost always a service problem and not a pricing problem." - Gabe Newell

(#5) Prof


Prof
addikt

Jopofa remelem bejon nekik. :C
Szemely szerint lassan 8 eve adtam el a HD projektort az ala nem mennek.

(#6) #16939776 válasza Piftuka (#2) üzenetére


#16939776
törölt tag

Ezzel a fényerővel nem fog meggyőzni senkit semmiről, mert elmész házhoz tárgyalni ahol a színre festett falra vetíthetsz vele, olyan távolságól és olyan fényviszonyok között ahol ez nem él meg. Egy normális tárgyalóban van beépítve min. egy nagy TV vagy egy projektor-vászon, ami oda "optimális", oda sem kell "magaddal vinni"
Ez kb. arra jó, hogy a gyereknek a kertben vagy a "rejtekhelyen" kifeszítesz egy fehér lepedőt, elé rakod ezt és sötét éjszaka megnéztek valamit közösen..

[ Szerkesztve ]

(#7) Piftuka


Piftuka
veterán

Én kérek elnézést, hogy fenti véleményemet leírni bátorkodtam! :)

"Aquila non captat muscas."

(#8) IGN85


IGN85
csendes tag

Akkor már inkább LG450UG ami nekem is van. KB +25%-kal drágább (ha a 90k bruttó) de nagyobb a fényerő + HD felbontás + ultra rövid a vetítési távolság (30cm).

Ennek így 2020-ban szerintem nincs helye a piacon

(#9) pusszycat válasza IGN85 (#8) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Gyerekeknek játszani. Diavetitő helyet jó lesz. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#10) IGN85 válasza pusszycat (#9) üzenetére


IGN85
csendes tag

Ahhoz kicsit drága :)

(#11) Jim Tonic válasza menpee (#4) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Megelőztél. :)
Ez egy igazi hulladék, semmire sem jó, cserébe még annyira nem is olcsó.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#12) haxiboy válasza Fecogame (#1) üzenetére


haxiboy
veterán

:Y :Y szép kis ára van, cserébe nem sok jogosultsága van, alin 10k körül lehet kapni olyat ami hasonló képet produkál, cserébe nem alma hanem tábla csoki formájú...

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#13) Duree


Duree
veterán

Azért ennél jobb is van hasonló méretben és persze olcsóbban is.

duree54

(#14) htc07


htc07
addikt

Újabb alig használható elektronikai hulladék :C

(#15) Komplikato


Komplikato
veterán

Szerintem kevesebb mint feléért kapni 720p, fényerőben nem combos, de ennél sokkal jobb, gagyi kínai projektorokat, mint pl. némelyik Blitzwolf. Azok is beférnek egy diplomata táskába vagy hátizsákba.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#16) MeszesKPT


MeszesKPT
őstag

Sokat elmond, hogy a borítóképen is egy gyerek fején van a kütyü. Már csak Tell Vilmos kell, hogy teljes legyen az almás hasonlat.

Gyerekjátéknak meg drága.

(#17) Malák válasza MeszesKPT (#16) üzenetére


Malák
aktív tag

-ennyiért?
-HD alatt?
-kicsi fényerővel?
-kevéske üzemidővel?
.
.
ráadásul ENNYIÉRT? :D

(#18) Czeky


Czeky
Arcképgyáros
LOGOUT blog (1)

Ez így elég gyengus sajna. Ha combosabb specifikációja lenne, akkor még azt mondanám, hogy gazdagabb családnak diavetítésre megfelelne. :D

So you think it's really good, yeah? You should try making the bloody thing up; it's a real pain in the arse. /// Keresem a helyem a világban.

(#19) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Ez sajnos igy semmire sem jó. Kuka.

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#20) #27070592 válasza Fecogame (#1) üzenetére


#27070592
törölt tag

A "cserébe nem vészes" ár az 30k forint lenne, de akkor sem vennék.
A fényerő egy dolog, lehet kezelni, de szvsz fullhd alatt már szimplán értelmetlen villanyszemétről beszélünk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.