Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bostone


bostone
addikt

Egyszer talán eljön az idő, amikor táblagépeknél vagy telefonoknál a felhasználó maga állítja össze a konfigurációt. Nekem ebből hiányzik a sim és zavar az intel chip.

(#2) air


air
nagyúr

Szerintem nem ér plusz 20 ezret az Intel chip, ami a tesztekben csak alig teljesít jobban, mint a Rockchip, már ahol jobban teljesít. 8-as tabba felesleges a GPS, úgysem navigálunk egy ekkora tabbal, így ez sem éri meg a felárat.
Illetve ha ez egy 16GB-os gép, amiben 9 giga a felhasználható tárhely, akkor az is csúnyán el van baltázva.
Szerintem rosszul pozicionálták a piacon.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#3) dsr


dsr
senior tag

Elég drága , de összességében nem rossz.. :)

(#4) roli543


roli543
őstag

A három virtuális gomb mellett a sok minden bazi zavaró lehet...

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#5) prolad


prolad
őstag

Nem rossz,de ennyiért sok,ennyiért egy komolyabb felbontású panel is elfért volna.Csak nekem tűnik úgy,mintha a kijelző enyhén ferdén állna?

(#6) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Szerintem sem er az Intel proci +20 ezret az ugyanilyen, de RK3188 belu testvereihez kepest.
#5: Ebben a meretben csak ez, meg a Mini Retina panelje letezik. Utobbi meg nem kicsit dragabb, gondolom.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#7) Alert89


Alert89
tag

Nálunk most le van szállítva az ára 750 lejre, ami 51.750 Ft-ot jelent. Míg a WayteQ xTAB-79QCI 570 lejért árulják, tehát 39.330 Ft átszámolva az ára. Így már csak 12.420 Ft a kettő közötti különbség (nálunk legalábbis).

[ Szerkesztve ]

(#8) zdanee


zdanee
őstag

Anno volt nálam tesztelésen jópár Allview cucc. Kb szórol szóra ezt mondtam nekik, a termékeik többnyire jók, de a ceruza sajnos vastagon fogott, előbb be kell járatniuk itt is a brandet. 100e Ft körül nem lehet négymagos MTK procis telefont itthon eladni, akkor sem, ha 720p AMOLED kijelzője van. Annak azért örülök, hogy nem adták fel, kitartás!

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#9) helixP válasza air (#2) üzenetére


helixP
nagyúr

Nem felesleges a GPS tabba. Van, akinek szükséges a műhód, lehet, hogy réteg felhasználók, de van ilyen.
(pl. atyám, aki rosszul lát, de hely van a kocsiban, neki szükséges, vagy túrázáskor sem jön rosszul, ha nem 3-4 colon kell nézegetni az útvonalat, vagy a Foursquare függőknek becsekkolni.. stb.).
Az intel-részben egyetértek.

(#10) air válasza helixP (#9) üzenetére


air
nagyúr

Most tényleg egy ekkora szarra a kezedben túrázol? Kicsit sem röhejes. :B

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#11) helixP válasza air (#10) üzenetére


helixP
nagyúr

Hogyne, végig a kezemben van, sőt havas hegyoldalról ezzel csúszok le... :U
Ha megállok, akkor előveszem, esetleg a velem túrázókkal könnyebben megmutatom rajta a lehetséges útirányokat.
Nem hinném, hogy ez annyira extrém felhasználási mód lenne.

(#12) siti válasza air (#10) üzenetére


siti
senior tag

nem olyan régen a mobil telefonosokra is hülyén néztünk, majd azokra akik azzal fotóztak, most azokra akik tablettel fotóznak/nyaralnak/kirándulnak. lehet bennünk van a baj?

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#13) ollie válasza air (#10) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A mobilt sem fogjuk túrázás közben, csak ha meg akarjuk nézni az útvonalat. A papir térképek még nagyobbak, és nem is olyan régen csak azt lehetett használni.

***

(#14) joey04


joey04
titán

pedig van aki szerint még a nexus 7-et is megeszi reggelire. :DDD

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#15) vimes


vimes
senior tag

Elég vastagra sikeredett, ahogy elnézem.

"Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

(#16) moleculez


moleculez
veterán

Szep, de ugy igazából semmire nem jó.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#17) hibavissza


hibavissza
veterán

jól értettem, hogy azért nem kap "tetszett" plecsnit, mert drága?....jó lenne ezt a szokást általánosítani a lapcsaládon belül....mert ami drága szar mán' "tetszett" plecsnit kapott itt az észbontó...

(#18) helixP válasza moleculez (#16) üzenetére


helixP
nagyúr

Mért lenne semmire se jó...?

(#19) notafa3 válasza helixP (#11) üzenetére


notafa3
tag

Mi térképet szoktunk használni...

(#20) helixP válasza notafa3 (#19) üzenetére


helixP
nagyúr

Mi is. Csak nem papíralapút.

(#21) tvamos


tvamos
nagyúr

Nekem tetszik esz a cucc...
Lehet, veszek egyet, ha latok teszteket, amin multiboottal teljes erteku linuxot futtatnak rajta.
/* Az ARM-os linux nem olyan azert, amit elvarnek. Pont RK-n probaltam... */

Nekem is van GPS a N7-ben, nem hasznalom sose... szinte sose...
...de amikor megis kell, akkor milyen jo, hogy van!

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#22) csongi


csongi
veterán

Latszik, hogy elaludt az intel. Kinai Gpu val hazasodott :).
Nincs kezzel foghato arban vesenykepes semmilyuk sem mobilplatformokra.

(#23) tjb007 válasza tvamos (#21) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ilyen tesztet biztosan nem fogsz látni. A Clover Trail+ platform csak és kizárólag Androidot tud futtatni, csak azt támogatja, semmi mást.
Ha ilyenre vágysz, akkor inkább nézzél egy Bay Trail-T-s modellt, azon nincs semmi akadálya.

(#22) csongi

Kínai GPU ?
Az Imagination egy brit cég :)

(#24) z0d1AK válasza csongi (#22) üzenetére


z0d1AK
veterán

Az általad kínainak titulált GPU-t használja az Apple.
Azért, mert a távol-keleti SoC gyártók is, mint például a MediaTek és a Rockchip is előszeretettel licenceli a PowerVR sorozatot, az még nem kínai.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#25) csongi


csongi
veterán

Rosszul informálódtam, elnézést :(( :B
De a tényen nem változtat Inteles GPU terén.

(#26) BazsiBazsi


BazsiBazsi
aktív tag

Jó teszt köszönjük :R Sajnos a termék közepes.

(#27) tvamos válasza tjb007 (#23) üzenetére


tvamos
nagyúr

Ja nem, nem annyira fontos... Egyaltalan nem...

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#28) megnezo


megnezo
csendes tag

Hm. nos az OTG.képességét is kelehett volna vesézni,kiprobálni akkor teljesebb lenne az összkép!//Bocs,de a fényképezési dolgok nem fontosak igazán mindenkinek!/ :F

(#29) air válasza megnezo (#28) üzenetére


air
nagyúr

He?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#30) Tanfield Tec


Tanfield Tec
újonc

Üdv. Ha bármi gond adódna vele. Keressetek minket. Ugyanis mi vagyunk a hazai márkaszerviz. Infók
tanfield.hu
https://www.facebook.com/tanfieldtechnika/timeline

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.