Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) alkatraz3000


alkatraz3000
senior tag

Rég láttam nyomógombos telefon tesztet :)

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#2) fornettisuti


fornettisuti
veterán

bő tíz évvel ezelőtt, még akár durranthatott is volna :)

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#3) Fejvadi válasza alkatraz3000 (#1) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

+1 :)

(#4) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Nem is rossz, de a kamerát kihagyhatták volna, ha ilyen borzasztó.

(#5) alkatraz3000 válasza kolosanyi (#4) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Hát igen. Egy ilyen telefonon több értelme van egy lampanak, mint ennek a "kamerának".

A Tescóban 5000-ért kesztyűtartó telefonnak simán jo választás lehet :))

Ja igen, hajlik??

[ Szerkesztve ]

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#6) Luck Dragon

Azt hittem hogy meg van az új céges telom, de így marad a Samsung S5610-em. A menü nem tetszik ,főleg a kinézete.Az akku rendben van. A kinézete pedig nokia 108-é nem voltak valami kreatívak.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#7) Zoja™


Zoja™
őstag

Nálam a nyomógombos telefonok közül még mindig a Nokia N78/82 páros az etalon.

(#8) Legendd válasza Zoja™ (#7) üzenetére


Legendd
senior tag

N82, de imádtam, Xenon vaku, jó gombok...

Alea iacta est!

(#9) Csapoati válasza Luck Dragon (#6) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Hat igen, en biztos inkabb egy S5610-et vagy 11-et vennek kicsit dragabbert. Vagy esetleg egy Nokiat.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#10) Zoja™ válasza Legendd (#8) üzenetére


Zoja™
őstag

Régóta vadászok már mindkettőböl, de sajnos még nem találtam szép állapotban lévőt. :(

(#11) alkatraz3000 válasza Zoja™ (#10) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Felújítani esetleg?

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#12) Zoja™ válasza alkatraz3000 (#11) üzenetére


Zoja™
őstag

Már abba is belemennék ;)

(#13) alkatraz3000 válasza Zoja™ (#12) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Egy jo n91 kene. Tavaly volt itt fent 60-ért egy új.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#14) batai15


batai15
félisten

Ja nem okos. Hát akkor a minimum h ne valami használhatlan cucc legyen.

(#15) Zoja™ válasza alkatraz3000 (#13) üzenetére


Zoja™
őstag

Annyit nem áldoznék rá. Nézegettem a kínai webshopokat, 20-25k körül mozognak a felújítottak.

(#16) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Egy élmény lehet ezen netezni... ;]

Luck Dragon: :N

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#17) Luck Dragon válasza pusszycat (#16) üzenetére

De azért kipróbálnád nem de bár? :DDD

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#18) janeszgol


janeszgol
félisten

Az a baj, hogy az ilyen telefonoknál pont ott spórolnak, ahol szuperálniuk kellene. És ez a hangminőség. Nokia 108-at próbáltam és bizony otthon még hallotta az ember a másikat, de az utcán már nem (nem a főváros).

Az én kedvenc nyomógombosom a sokak által utált LG BL20. Hál istennek tudtam egyet szerezni kiváló állapotban és üzem készen. (Bár nem használom, csak néha nézegetem.)
A legjobb hangminőséggel meg a BB 8520- amit hallottam. Az is jó telefon volt. Második kedvenc nyomósom.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#19) HardRic


HardRic
addikt

Galaxy S6 jobb képet készít, nem kell.

(#20) boncser


boncser
aktív tag

Ilyen képminőséghez elég lett volna egy VGA felbontás is😃.

(#21) alkatraz3000 válasza HardRic (#19) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

:W :C :DD

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#22) HoaryFox


HoaryFox
őstag

Köszönjük a tesztet, Legendd :))

Bár még mindig nem értem, hogy miért nem tudnak olyan technikát belerakni ebbe a pár hagyományos telefonba, mint ami még a smartphone-bumm előtt volt. Azért jó próbálkozás szvsz ez a telefon, de azért legalább egy teszem azt Sony Ericcson minőséget illett volna megugorni pl. kameránál.

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#23) EndR válasza Zoja™ (#7) üzenetére


EndR
tag

Nekem az N95. Bár nem használom, de itt pihen a polcon mellettem. :)

Legendd: 2. oldalon van egy kis elírás: "igen erősen meg kell rátenyerelnünk ahhoz, hogy"

3210 > R320s > OT 715 > J6 > MY X-6 > 6230 > N95 > N8 > M5 > 9 > S20FE

(#24) zorzy4


zorzy4
őstag

Látom sokan elmerengtetek a régi idők teflonjain. Itt lehet folytatni. [link]

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#26) Simi87


Simi87
senior tag

Az árából kijön 3db Samsung E-1270, aminek jobb az üzemideje, és jobban is néz ki szerintem. Nekem marad a kis samu dobósnak.

(#27) moleculez


moleculez
veterán

Ha ilyen teló kellene, akkor inkább vennék evy használt n95 8gb-t, vagy e72-t. Na azok telefonok, kéremszépen...

Ezmeg nem buta, csak nekem csúnyácska. Olyan kinai kinézete van.

[ Szerkesztve ]

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#28) akosxyz


akosxyz
senior tag

Nokia 3310 best!! :D ;]

[ Szerkesztve ]

(#29) M5Norbi válasza EndR (#23) üzenetére


M5Norbi
őstag

Jó is volt az.
Rengeteget nyúztam a két év alatt és kutya baja sem volt.
És egész jól lehetett rajta netezni,gyors volt a menü,testreszabható,bluetooth,navigáció,jó zenelejátszó,wifi....

Mondjuk az N73 is kiváló volt.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#30) Dhampir


Dhampir
félisten

Azt hiszem, hogy a tesztben ismertetett készülékben sem találtam meg klasszikus mobiltelefon-vonalon a Samsung S5610 Primo utódját.

(#31) Tomi_Ohl válasza HoaryFox (#22) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Ez az, amit én sem értek.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#32) joey04


joey04
titán

Nem is rossz, bár én is azon a véleményen vagyok, hogy egy lámpa kellett volna még rá. A kamera meg kuka.

8: jó gombok? :Y
volt n82-m, imádtam, a gombok sem voltak vészesek, de jók (kényelmesek) semmiképpen. szvsz. :R

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#33) G-Guts


G-Guts
aktív tag

Allview M8 Join: The king of the purple fringe...

(#34) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Külsőre olyan, mint egy Sagem. :D

Egyébként bejön formára. :K

bár nálam a mai gombos telók közül az Alcatel OT-2012 a kedvenc. :)

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#35) hemaka


hemaka
nagyúr

Micsoda egy ótvar kijelzője van.

(#36) FRENK1988 válasza Legendd (#8) üzenetére


FRENK1988
veterán

+1. Nagyon szerettem

[ Szerkesztve ]

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#37) tixem


tixem
addikt

Nyomógombos telefonok közül továbbra is Samsung Primo, még ha drágább is. Vagy valami jó kis SE, mondjuk w800 :) Csóri telefon, mai napig nem sikerült cserélni a joy-t rajta, pedig használnám most is.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#38) domel


domel
tag

Ilyen telefonba felesleges a 3G, mert úgysem lesz rá internet előfizetés. Felesleges a facebook-internet-böngésző-chat-email. Buta megoldás a kerek gomb körül a négy irányba billenő "gyűrű" is, egy idős ember a merev újjaival egyszerre nyomja a gombot és a gyűrűt (és a nem idős is). Ez a telefon telefonálásra és sms írás-olvasásra való, ehhez nem kell labirintus menü, nem kell négy irányba billenő gomb, itt az egyszerűségre kellett volna törekedni, mert a célközönségnek ez a telefon bonyolult. Muternak vettem egy nagyitelefont, na azt aki megalkotta, azt egy barom volt. Egy lecsupaszított okostelefonnal többre ment volna

(#39) madstunt válasza domel (#38) üzenetére


madstunt
addikt

lolwut.
maradjunk annyiban, hogy tapasztalatból tudom, hogy sok ember, SE K300 és hasonló cuccokon netezget még most is.

(#40) madstunt


madstunt
addikt

Csak annyi a baj a mostani "hagyományos" telefonokkal, hogy gyertyát se tarthatnak tudásban és mondjuk egy W910, vagy egy Nokia 5610-nek.
Nyilván egy N szériás okostelefonnal (pl N78, N82) kissé unfair az összehasonlítás, de tudásban és minőségben ezek nem érik el az 6 évvel ezelőtti csúcs featurephone-ok tudását se

(#41) VIC20 válasza hemaka (#35) üzenetére


VIC20
őstag

Nem kettő?

(#42) Khaal válasza madstunt (#40) üzenetére


Khaal
őstag

Egyetértek, Samsung S5610/5611 óta lényegében nem jött ki értelmes feature phone a Nokia 515-ön kívül, de annál meg az árazó ceruza szaladt meg. De ha valaki tud mondani más típust, én nyitott vagyok az ajánlásokra.

Az a vicces, hogy ahogy néztem a használt piacon is megfordult a a trend és elkezdtek drágulni a szép állapotban megmaradt normális tudású "hagyományos" mobilok.

(#43) Luck Dragon válasza Khaal (#42) üzenetére

Vertu esetleg? :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#44) ALBY


ALBY
senior tag

Ha már 3G van, wifi hotspot-ként továbbpattinthatná a netet, aztán majd tableten megcsinálom a frankót,
a zsebben mégis kis telefon marad. így érdekelne.

Ehhez viszont csirke az akku is.

Gombos telefon létére lehetne kicsit kisebb is.

A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

(#45) rnyk


rnyk
tag

Nem is nagyon rossz! Apamnak vettem meg Nokia 515-ot, az mondjuk minosegibb anyagokbol van de kb ugyanezt tudja.

[ Szerkesztve ]

Modern az, ha látsz valami szépet, ami nagyon drága és nincs pénzed megvenni.

(#46) Sebhelyes


Sebhelyes
senior tag

Ők nem Apple stílusban nyomják a címkézést?
Designed in Bucharest Assembled in China :D

(#47) Fancy-boy


Fancy-boy
addikt

Gondolom az ára miatt lett ilyen spórolós, de azért kiadhatnának egy kicsit drágább változatot, nem ilyen szappantartó anyagból, jobb kijelzővel, stb...

[ Szerkesztve ]

(#48) FRENK1988 válasza Fancy-boy (#47) üzenetére


FRENK1988
veterán

parancsolj

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#49) Fancy-boy válasza FRENK1988 (#48) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Köszi. :R
Ezt elfelejtettem, pedig régebben nézegettem is. :)
Egy alapos teszt után derülne ki, hogy milyen.
Az, hogy fém, az kevés, ha a rendszer használhatatlan és/vagy a kijelző rossz.

Emag oldaláról:

"Azon vagyok kiakadva, hogy a csengőhang és üzenet jelző hang nem változtatható és a hangereje sem. Ezeket pedig a 8 évvel ezelőtti legolcsóbb mobilok is tudták. Miért hagyták ki belőle? Egyébként nem rossz."

[ Szerkesztve ]

(#50) FRENK1988 válasza Fancy-boy (#49) üzenetére


FRENK1988
veterán

faternak nézegetek én is telefont sok versenyző volt (a teszt és a linkelt készülék is benne volt) de ugy néz ki a 225-ös Nokia lesz a befutó :)

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.