Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Sok sikert. Nincs is jobb ha szereted azt amit csinálsz.
Tanulást ne hagy abba mert ez a jövő tendenciája hogy mindenhez érteni kell, vagy legyen róla papírod.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#2) Redneck


Redneck
veterán

Gratulálok, sok sikert a továbbiakban!

Klaus Duran:
Fontos a tanulás de az utóbbi még fontosabb. Legyen róla papírod, aztán majd lesz valahogy. :DD

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#3) AllTheBest válasza Redneck (#2) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Köszönöm mindkettőtöknek! :) :R
A tanulást természetesen nem fogom abbahagyni, a cégnél hosszútávon terveznek velem szerencsére, már épp egy forgódaru+gyalogkíséretű targonca képzést csinálok amire a cég engem már az első hónapban beíratott. Nem mellesleg ahogy hallottam itt az öregektől, elég sokszor van lehetőség jelentkezni továbbképzésekre, amikre persze menni is fogok :D

Egyelőre mondjuk elég a gépek szerelését is megtanulni, tizenketten vagyunk a műhelyben, nincs olyan ember aki az össze gép szerelését tudná, pedig nem egy olyan munkatársam van aki 6-7 éve már ezt csinálja.

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#4) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Én is sok sikert kívánok, meg olyan dolgokat h soha senki ne ölje ki belőled a tenni akarást!
Figyelj, h ne szokják meg, h te esetleg mindent megcsinálsz, mert később elvárják.

[ Szerkesztve ]

(#5) dugynok válasza AllTheBest (#3) üzenetére


dugynok
senior tag

" a cégnél hosszútávon terveznek velem szerencsére, már épp egy forgódaru+gyalogkíséretű targonca képzést csinálok amire a cég engem már az első hónapban beíratott."

Aztàn ràjössz, hogy 2-3 ember munkàjàt végzed el 1 fizetésért... Nem a két szép szemedért fizetik ki neked a vizsgàt...

(#6) AllTheBest válasza dugynok (#5) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Szerencsére itt csak arról van szó, hogy a munkavégzés egyszerűbb legyen. Gyakran az elkészült gép/alkatrész 70-80kilót is tud nyomni, a műhelyünkben van egy daru, amit ehhez lehet bármikor használni, valamint a gyalogkíséretű targoncával kell kivinni a műhely elé ahonnan viszik tovább normális targoncával.
Lehetett volna vezetőfülkés targoncára is lerakni a különbözeti vizsgát, ami csak 17ezer lett volna, de abba nem akartam belemenni pont azért, hogy még véletlenül se kerüljek ki a targoncások közé, mondjuk erre még kicsi lenne az esély.

Azt én is tudom, hogy nem a két szép szememért fizetik a vizsgát :) Ennyire naiv én sem vagyok, a fizetésem egy része megy is félre továbbtanulásra, ha véletlenül a cég meggondolná magát velem kapcsolatban

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#7) tvamos


tvamos
nagyúr

Sok sikert a melohoz! Nagyon jo, ha tetszik, amit csinalsz!

Azert, a helyedben nem engednem el azt a szakmat, amit 2 evig tanultal. Megprobalnam azt a vizsgat, masodjara tuti, hogy sikerul, ha tanulsz ra meg egy kicsit!

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#8) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Gratula az elso munkahelyhez! Ha szereted csinalni mar nem is munka, hanem fizetett szorakozas... :))

En az elso munkahelyemen vagyok mar harom eve, ahhoz kepest hogy mennyire kopkodott multi egesz jol meg vagyok becsulve, feljebblepesi lehetoseg is van - most is volt egy komolyabb pozicio amit felajanlottak, de elutasitottam mert kileptem volna a komfortzonambol (teljesen mas feladat es felelosseg, no meg a mostani kollegaim helyett masokkal kene dolgoznom).

Viszont mindenkepp tanulj valamit mellette, egy erettsegivel max. elvegetalni tudsz ha munkahelyet valtottal! En most majd az erettsegimet szeretnem majd kijavitani, aztan valami olyan iranyba szeretnek tanulni ami tenylegesen is erdekel.

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.