Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) potyautas


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

A közlekedés veszélyes üzem. A héten volt egy eset. A kolléga elindult a zöld jelzésre. "várjál! szalad a gyerek" kiáltottam rá. Ő nem is vette észre, hogy egy 10 év körüli lány rohan a zebrán (bizonyára már pirosnál) Utána mondta, hogy nem is tudja mi lenne, ha elcsapta volna. Erre mondtam, hogy: pedig ez is benne van a pakliban.

(#2) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Tegnap meglepődve figyeltem hogy az X5 bömbiben van index és a sofőr használja is. ;]

Jobbulást.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#3) petipetya


petipetya
nagyúr

Először is gyors gyógyulást kívánok a kezednek. Visszakövettelek, és látom nem ma kezdted a motorozást, illetve sok munkád van benne.

Kinek szól az utolsó mondat?
1. A fekete mercisnek: ez sehogy sem áll össze.
2. Egy nőnek, akire valami miatt neheztelsz.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#4) Eastman


Eastman
őstag

Jobbulást, gyógyulj meg hamar!

Szerk.
(Ááá, most nézem a mocit, a krva életbe! Fő, hogy épségben vagy!! Ez pénzzel helyrehozható. Egy agy, vagy gerincsérülés nem.)

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#5) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

petipetya: Az üzenet a mercisnek szól, végig valami kibaszott tortáról beszéltek, leszarták lényegében a dolgot, ha én nem kérem meg az egyik szemtanút arra, hogy hívjon egy rendőrt, akkor ők szép nyugodtan elmentek volna.

Köszönöm a többieknek is a jókívánságokat, igyekszem minél hamarabb visszakerülni az utakra, de nekem itt már véget ért ez a szezon.

Hétfőn még ki fog kerülni, hogy csavarozni kell-e a kezem, mert a röntgen alapján az egyik csont most ferdén áll...

Mellesleg szerencsére a járás is nehézkes, mind két térdem, de főleg a bal zúzódott

[ Szerkesztve ]

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#6) alkatraz3000


alkatraz3000
senior tag

Legalább a yard őket hozta ki hibásnak?

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#7) AllTheBest válasza alkatraz3000 (#6) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Az még jó pár hét mire lesz valami eredmény
Sajnos...

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#8) alkatraz3000 válasza AllTheBest (#7) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Nem állapították meg egyértelműen? Nekem múltkor 1 hét után kezemben volt a pénz.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#9) Hieronymus válasza alkatraz3000 (#8) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Ráfutásos baleset. Ráadásul az előzés befejezése után történt.
Hátrányban van a fórumtársunk.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#10) Met


Met
nagyúr

Jobbulást, az ilyeneket nem értem, f@aszé előz meg hogy utána megálljon, gyalogosan is ez van.

A következő szezont kamerával felszerelkezve kezdjed ;)

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#11) dugo_ válasza Hieronymus (#9) üzenetére


dugo_
veterán

Totál szabálytalan előzés utáni ellopott követési távolságnál azért nem szokták a hátsót kihozni vétkesként, pláne ha van tanú/felvétel róla.

(#12) Hieronymus válasza dugo_ (#11) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

"...fekete mercivel megelőzött és rá kb 1 másodpercre meg is állt hirtelen."

A szabálytalan előzést befejezte az autó.( Illetve csak akkor szabálytalan, ha átlépte a záróvonalat az autó.
Ha nem akkor teljesen rendben az előzés.)
A követési távolságot, a mögötte haladónak kell tartani.
Hasonló helyzetben, amikor engem előz vagy bevágódik elém valami idióta többsávos úton, én lassítok.Vissza kell állítani a követési távolságot.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#13) alkatraz3000 válasza Hieronymus (#9) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Igen, és rafekezett azonnal a paraszt. Szerintem itt nem a barátunk volt a hunyó.

Előzést szabályok:
az előzés során a szemközti sávban annyi hely áll rendelkezésre, hogy a szembejövő forgalmat ne zavarjuk
az előttünk haladó jármű előzési szándékot nem jelzett
minket nem kezdett el előzni más, mögöttünk haladó jármű
megfelelő oldaltávolságot tudunk tartani az előzés során az előttünk haladó jármű(vek) mellett
előzés után úgy tudjunk visszatérni a sávunkba, hogy a megelőzött járműve(ke)t ne zavarjuk
Utolsó pont nem teljesült.

[ Szerkesztve ]

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#14) Hieronymus válasza alkatraz3000 (#13) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Csak ezt nem tudja bizonyítani.
Ha kamera felvétel lenne, talán segítene.

Ne legyen igazam, de az autóvezető fog jobban kijönni a helyzetből.

mod:
"előzés után úgy tudjunk visszatérni a sávunkba, hogy a megelőzött járműve(ke)t ne zavarjuk"

(motor)kerékpár esetében esetében még a sávból sem kell feltétlenül kilépni. A motor harminccal ment Az autó 45-55-el mehetett. Ez esetben, az egyetlen másodperc alatt, legalább 4 méterrel került a motor elé az autó.

[ Szerkesztve ]

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#15) alkatraz3000 válasza Hieronymus (#14) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Van szemtanú.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#16) Hieronymus válasza alkatraz3000 (#15) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

A szemtanú jó, csak olyat mondjon ami a motorost segíti.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#17) AllTheBest válasza Hieronymus (#12) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Záróvonalat átlépve előzött meg... Az első kereken látszódott, hogy próbáltam fékezni, de egy abs nélküli motort nehéz olyan rövid távon belül megállítani

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.