Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TH448


TH448
csendes tag

Várom a kommenteket. :)

(#2) Tim82 válasza TH448 (#1) üzenetére


Tim82
nagyúr

Tetszik. Nem egyoldalú, emberek vannak benne, nem pedig sablonok. :)

Néhol maradtak benne elírások.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#3) DJ.Gróf válasza TH448 (#1) üzenetére


DJ.Gróf
aktív tag

Na most picit megijedtem, mert múltkor pont kommandósok vezetek el egy emberkét a plázából ,nem tudom mi történ ott. Érdekes volt nagyon a történet,és szomorú is.

(#4) Sir Riccio


Sir Riccio
addikt

Tetszett!Köszi!

[ Szerkesztve ]

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#5) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Grat, jól összerakott sztori! Kicsit amatőr hangulatú, de ez jót tesz neki, legalábbis bennem direkt olyan nosztalgiát keltett mintha 10 évvel ezelőtt egy lemezújságba olvasnám.

Szóval az értékelés :R

Mutogatni való hater díszpinty

(#6) akasp


akasp
senior tag

huh ez nagyon jóra sikeredett :)
elismerésem :R

(#7) CSorBA


CSorBA
őstag

Élvezetes volt nagyon elolvasni :)

(#8) Vakegérke válasza TH448 (#1) üzenetére


Vakegérke
veterán

Jó a fantáziád, bár ha jól meggondoljuk, akár véres valóság is lehetne ez a történet. Megnyugtató, hogy mégsem az, hiszen akkor nem tudtál volna (hulla lévén) a monitor elé ragasztani.

Tetszett, köszönöm. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#9) Thunderzolee

Azt gondoltam, a Szabad-e a Hamaszt móresre tanítani sikertopiccal kapcsolatban írtad, és a végén odateszed, h Izrael. De nagyon jó lett. Pedig a kontakthibát általában nem csípjük.

hcl:
lemezújság... mint pl floppyn a GURU? ;)

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#10) hcl válasza Thunderzolee (#9) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Akár. Kendermag, Terror News, Support :)

Mutogatni való hater díszpinty

(#11) TH448


TH448
csendes tag

Szóval köszönöm a hozzászólásokat, örülök, hogy sokaknak tetszett. :)
Igen, picit a politikai helyzet akutálisabbá teszi a témát, ám ez már kb. fél éve itt van a gépemen, csak most szántam el magam, hogy feltöltöm.

(#12) Csoky


Csoky
csendes tag

Köszönöm, nagy élmény volt olvasni! :R

Legalábbis én így gondolom.

(#13) r-chee


r-chee
őstag

Nagyon jó, beleéléssel olvasható írás, grat :) .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#14) yash


yash
senior tag

Sejteni lehetett, hogy nem haltal bele, kulonben nem lett volna aki megirja E/1-ben :))

(#15) m1sk4r


m1sk4r
aktív tag

Érdekes volt, köszönjük!

Aurea mediocritas

(#16) domi007


domi007
őstag

Jó sztori!

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#17) DuplaZso válasza domi007 (#16) üzenetére


DuplaZso
aktív tag

Óh, én meg már kezdtem beleélni magam, aztán ahogy továbbolvasom kiderül, hogy fikció ! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.