Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Állítólag DLSS-el oldják meg a magasabb felbontásokat. Érdekes lesz, kíváncsian várom.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#2) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Ha azt nezem, hogy merre ment az iparag es mekkora kava van a jelenlegi switchen a 7 inch logikus lepes, talan meg egy kicsit lehetne is nagyobb, illetve en nem bannam ha FHD-s lenne. A nagy hardver/gpu igenyu jatekok felskalazodnanak, a tobbi meg futhatna nativan FHD.

Ezek ezert lennenek megfontolando lepesek, mert sok jatek nem jatszhato idealisan dokkolatlanul UI problemak miatt. Egyszeruen tul kicsi es alacsony felbontasu a kijelzo ezekhez.

Azt nem tudom, hogy a soc-ban tudnak-e elorebb lepni, de nagyon jo lenne, ha vegre teljesen uj kerulne bele, nem csak kisebb csikszelessegen keszult. Nem tudom milyen nehez lenne atallniuk mondjuk qualcomm chipekre, ha az Nvidia ilyen lassu utemben fejleszti az utodot... ha fejleszti egyaltalan.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#3) thecalver96


thecalver96
csendes tag

Ezt a cikket automatán 2 hetente is kidobhatjátok, mert mindig jön egy pletyka mindenki felugrik a vonatra aztán semmi.
Szerintem a nintendo nem fog beállni a félgenerációs váltásos dologba, a teljes genváltás meg még szerintem korai tőlük főleg, hogy így pörög a switch.

(#4) b. válasza Tigerclaw (#2) üzenetére


b.
félisten

Tudnak SOC-ban előre lépni, a legelső Tegrat tették a mostaniba, pedig akkor is már volt 2 új verzió . igazából 3 x olyan gyors verzió is elképzelhető, csak kérdés a fogyasztás és az üzemidő. Valószínűleg a dinamikus skálázást fogják majd tolni. Én nagyon várom . FHD jó lenne, de valószínűleg az üzemidő miatt nem fogják bevállalni.4 órát vártak el átlagban az előzőnél is és nem ment minden játék alatt neki eleinte.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#5) Felesbandi


Felesbandi
senior tag

Sajnos azt hallottam, hogy az uj kijelzo tovabbra is 720p-s lesz. Nagyon remeltem, hogy egy 1080p legalabb osszejon.

(#6) pachito


pachito
őstag

Jöhet, kíváncsian várom :K

(#7) Busterftw válasza Tigerclaw (#2) üzenetére


Busterftw
veterán

Utod az van, tobb is.
Van Tegra X2, de az inkabb csak egy X1 Pascalon.
Ott a Xavier, van belole ugyanugy 15W-os konfiguracio, de mehet 30W-ig (dock mode pl)
12nm FinFET miatt jo valasztas lenne, mert talan az nincs mar tulzsufolva.

Az Orin a legujabb, de az inkabb autokba lett tervezve, bar ebbol is keszulhet custom, csillagaszati osszegert.

(#8) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

A fogyasztas miatt azert jo lenne 5-7 nm-en keszult SoC, foleg hogy ezek szerint ez is inkabb csak egy half gen upgrade lenne.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#9) drotsztyuart


drotsztyuart
tag

Állítólag jön az új Switch konzolverzió
Es robbano motoros lesz es mechanikus ?
Nem?
Akkor nem jon csak papiron. :U

(#10) Busterftw válasza Tigerclaw (#8) üzenetére


Busterftw
veterán

A frissitett verziorol eleve azt irtak, hogy Xavierrel jon (vegul X1+ lett), szoval lehet az lesz a kovetkezo.

(#11) dabadab válasza thecalver96 (#3) üzenetére


dabadab
titán

Szerintem a nintendo nem fog beállni a félgenerációs váltásos dologba

Pedig eddig ezt csinálták: DS - DSi, 3DS - New 3DS. Nem nagyno látom, hogy miért pont a Switchnél ne tennék meg.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#12) BusinessGuy


BusinessGuy
senior tag

Elöbb tán a FHD-t kellene érdemileg korszerű grafikával elérni és nem a 4k-t erószakolni egy még rendes fhd-re is képtelen hardverrel....
Kézbe pedig fhd oled. Az legalább érdemi előrelépés lenne a mostani olcsó szar kijelzőhöz képest, bár lesz az ára vagy 150-180k a nintendo-t ismerve... Vajon mennyiért adnának egy hardvert ami legalább a prevgen szintet (ps4, x one) hozná..Félmillió?! :C

De legalább a játékaik jók.

[ Szerkesztve ]

(#13) g@bo válasza b. (#4) üzenetére


g@bo
nagyúr

tegra x1 soc-nak a cpu részét már veri pl. egy apple a14 (v. a12z) nem ? [link]

lehet egy kis fejlesztés után a fogyasztás és a sebesség se lenne annyira... 2010 es szint. :D

[ Szerkesztve ]

(#14) b. válasza g@bo (#13) üzenetére


b.
félisten

Már akkor is elavult volt amikor belekerült, de gondolom olcsó volt .

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.