Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) inspiroyhome


inspiroyhome
aktív tag

Persze, nálunk a raktár tele van majmokkal meg vérszívókkal ;]

Családi ház újrakábelezésénél mikor kivettem a konnektort, egy hiánytalan egér "csont"vázát találtam meg.
Illetve a suli ablakán szállt be a galamb, mi meg ugye bátor 17 évesek, az osztály fele szaladt ki... :D

(#2) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

1,5 évig egy telepen voltam egy erdő mellett. A szomszéd telken meg egy magszárító volt. Én már semmin nem lepődök meg :DDD

(#3) Vakegérke válasza Fr0z3n (#2) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mikor a "cumigyárban" dolgoztam, beszédült a csarnokba kutya, macska, egér, béka, egyszer még fácántyúk is. Nem volt könnyű kiterelni őket, a gépek alá bújtak. Üldözés helyett kartondobozokból folyosót csináltunk nekik a kapu felé, és miután megnyugodtak, szépen kisétáltak a csarnokból.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4) orion1025


orion1025
őstag

Nálunk előfordulnak patkányok, férgek, bőgőmajmok, büdös bogarak, egyéb be nem sorolható élőlények, pedig nincsenek állatok a környéken, csak a kollégáim.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#5) Zolaash


Zolaash
aktív tag

A melóhelyemen ellenőrzött hőmérséklet és páratartalom van, ennek értelmében minden ajtó és ablak zárva. Közlekedni csak mágneskártyával... ;)

Rip and tear

(#6) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

Nálunk jönnek az alapanyagra és a vízre.

-Patkányok: (szép kövér példányok) egyszer az egyiknek a feje beszorult egy raklap alá, amin volt 700kg súly.
-Egerek: ha nem is mindennapos látvány, de előfordulnak.
-Galambok, verebek: főleg az utóbbiak, szeretik összefosni a szabad ég alatt tárolt raklapokat, utána meg tapizhatom...
-Macskák: Jönnek a zöld konténeres (hulladék) macskakajára.
-Kutyák: Nagy néha betéved egy, de rájön, hogy nálunk nagyobb kutyák vannak. ;]
-Menyét: Ez a legújabb, két hete bukkant fel az éjszaka közepén a parkolóban. Kár, hogy nem nappal jött, mikor a főnökök drága autói is benn állnak.
-Róka: Ugyan benn nem volt, de egy karbantartás alkalmával láttunk egyet a hídról tavaly, ahogy a szemközti árokból sassol felénk.
-Bogarak: csótányok, molylepkék és egyéb csúszómászó/soklábú lények. Nem vagyok bájológus, de sokan vannak.

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#7) shteer


shteer
titán

Azt hittem másról fog szólni a cikk, cím alapján.

Kell 1 macska :)

..szerintem jónak tűnik

(#8) Mokó válasza orion1025 (#4) üzenetére


Mokó
aktív tag

+1 meg is fogalmaztad helyettem;mondjuk annyi pluszba nálunk csarnokba beszálltak denevérek is éjszaka.
Nő kollégáknak f a n t a s z t i k u s estéje volt :DD

(#9) flymi válasza shteer (#7) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Csak néma legyen, mint az én tökösöm volt anno... :DDD

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#10) gerii válasza Mokó (#8) üzenetére


gerii
addikt

Csak nem Robert Pattinson volt az? :D

(#11) elektrotank


elektrotank
tag

Hm, ezekszerint máshol is történnek esetek! :DD

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#12) Doki16


Doki16
addikt

Nálunk a macska mindennapi látvány a gyár udvarán. De már több alkalommal is találkoztam rókával a műhelyben :) Még azt se mondhatnám, hogy a világ végén lennénk, rendesen egy város ipartelepén :D

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#13) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Patkány, macska, denevér, meg olaszok. ;]
+2db kutya az udvaron.

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#14) Mokó válasza gerii (#10) üzenetére


Mokó
aktív tag

Úristen dehogy személyesen dobtam volna a prés alá :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.