Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szente


szente
addikt

Ha ezt belerakják valamelyik Note-ba, akkor meg lesz életem első Samsung telefonja. :D

(#2) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Az ötlet jó, csak hiteles értéket nem fog mutatni. Maradjunk a rendes, fúvókával rendelkező szondáknál inkább. :) De poénnak jó lesz, ha tényleg belerakják. :)

[ Szerkesztve ]

(#3) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Samsung Galaxy Note Police Edition

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#4) Soybex


Soybex
őstag

"Kíválóan sikerült note 5" he? Majdnem csak hogy visszalépés a Note 4-hez képest.

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#5) aelod


aelod
veterán

Ja nem mert az spen cenzorálta xD

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#6) hemaka


hemaka
nagyúr

Aztan minek? Ha reszeg vagyok nem kuldi el az exnek az uzeneteket? :DDD

(#7) beyruth82


beyruth82
veterán

Inkább a 3300-as tervezett mini akksi méretét növelhetnék minimum 4000-re hogy ne naponta 3x kelljen majd tölteni azt a nyomorult telefont

(#8) #56573440 válasza .Szaki. (#2) üzenetére


#56573440
törölt tag

Elég egy beállított szint, ahol a törölni még nem akart, de ex státuszban lévő kapcsolatok tárcsázását blokkolja ;]

(#9) .Szaki. válasza #56573440 (#8) üzenetére


.Szaki.
addikt

Ez nagyon jó!! :C :C :C Ilyen minden telefonba kéne, beállíthatod, hogy ilyenkor kiknek ne tudj írni/kiket ne tudj hívni. :D

[ Szerkesztve ]

(#10) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Ehhez is kell majd plusz egy szenzor ami áramot fogyaszt? :U

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#11) Jakesz


Jakesz
őstag

Nem tudják már, hogy mit találjanak ki, aztán ilyen felesleges fa*zságokat próbálnak innovációként eladni. De az persze jól van úgy, hogy a készülék kicsit huzamosabb használattal nem bír ki háromnegyed napot. Nevetséges.

(#12) buvartacsko válasza beyruth82 (#7) üzenetére


buvartacsko
addikt

miért csak 4000? ha annyi lenne az is kevés lenne nektek. lehetne rögtön mondjuk 20.000 :) de ha annyi belefér, akkor biztos mehetne bele 20.001 is. :D

(#13) Juhaszatti válasza beyruth82 (#7) üzenetére


Juhaszatti
addikt

3600-as akksival egy aktív munkanapon simán kihúzza nap végéig, 20-30% tartalék is marad benne. Akkor kétlem hogy egy 3300-ast napi 3x kell tölteni, pláne ha még takarékosabb SoC is lesz benne.

(#14) enginev3.0 válasza Juhaszatti (#13) üzenetére


enginev3.0
félisten

Jah, mert ezek a Soc-ok minden évben egyre takarékosabbak, minimum 40%-kal, az enyém már áramot is termel :N

Egyikkel ad, másikkal elvesz

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#15) etohun


etohun
tag

Egy új szintre emelnék a drunk blocker nevű alkalmazást :DD

[ Szerkesztve ]

(#16) Jakesz válasza Juhaszatti (#13) üzenetére


Jakesz
őstag

Ez egyéni használattól függ. A kijelzőidő számít. Ha valaki alig nyomkodja, akkor persze, hogy kibírja még a 4 napot is. De ezekért a készülékekért nem azért fizet az ember százezreket, hogy csak feküdjön az asztalon, meg hivást indítsunk-fogadjun, meg SMS-t írjunk. A 4-5 órás kijelzőidő a gáz.

(#17) beyruth82 válasza buvartacsko (#12) üzenetére


beyruth82
veterán

Mert 3300 ma már keves főleg ekkora kijelzőhöz.4000 elég lehet,hogy legalább egy napot és 6 óra kijzőidőt tudjon produkálni a telefon ami még mindig csak átlagos szerintem.

(#18) blagolf


blagolf
senior tag

Elég nevetséges lenne ha alkoholszondát raknának egy telefonba. Az jut eszembe mikor a kínaiak kezdtek támadni a kihúzható antennás tévés telefonokkal. Sok az alkoholista, vagy hogy jött nekik ez a marhaság?

Üdv, Zoli

(#19) #40359168 válasza Jakesz (#11) üzenetére


#40359168
törölt tag

Pedig ez szerintem pont egy praktikus funkció.

(#20) slimshady


slimshady
senior tag

Ezzel kapcsolatban vannak ketelyeim: "elég értelmes ötletnek tűnik". :)

üdv.: SlimShady

(#21) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Lesz mire hivatkoznia a tolvajoknak. "Drága biztosúr, tudja, hogy nem iszom. Miért fújtam volna meg azt a Samsung Galaxy Note-t"

(#22) hatpersze válasza Soybex (#4) üzenetére


hatpersze
tag

Fasorban sincs a négyes note az öthöz képest. Szinte összehasonlíthatatlan a kettő, mintha legalább három generáció lenne köztük. Még a hetes széria "s" sorozat se nagyon rúg labdába mellette.
Mindezt mondom (írom) úgy, hogy a négyes széria szinte összes variánsát használtam (nem próbálgattam, használtam), és a galaxy s7 is szolgált a kezeim között, tehát azt is használtam, nem próbálgattam.

De persze tisztelet a véleményednek, hiszen az enyém is csak egy a több ezerből.

(#23) joey04 válasza beyruth82 (#7) üzenetére


joey04
titán

+1

de jó készülék lesz. biztos agyonver mindent androidos vonalon.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#24) S e t h válasza Jakesz (#11) üzenetére


S e t h
nagyúr

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#25) total90 válasza beyruth82 (#7) üzenetére


total90
veterán

Veszel olyat ami jobban bírja, problem solved.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#26) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Teljesen egyértelmű, hogy ezt csak azért csinálták meg, hogy másnak még eszébe se jusson!
A cég is dolgozik az önvezető autókon, ahol ki lehet zárni az emberi vezetést a folyamatból, vagy teljesen letiltani a kezelést, használatot.
Csak a többi gyártó innováció ellehetetlenítése a cél ezzel.
Ez itt egy marketing bullshit!

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#27) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Szerintem legyen benne vér, vizelet elemzés is.

Megiszol egy felest...az internet már hamarabb tudja hogy alkoholt fogyasztottál mint te.

Vajon lesznek benne extra feature-k is?

(#28) Carbonado11


Carbonado11
tag

Hőmérő/pára szenzor? Rádió? Kikapcsolt telefon alatti ébresztőóra megy már? :DD

Redmi Note 8

(#29) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Ezaz Samu. Csak így tovább!

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#30) #56573440 válasza aprokaroka87 (#27) üzenetére


#56573440
törölt tag

Simán van rá megoldás, szarul nézne ki mondjuk a telón ;]

(#31) BobChemistry


BobChemistry
őstag

Teljesen felesleges funkció. A rendes alkoholszonda eredménye sem vehető figyelembe jogi eljárás esetén.

Bármilyen közel vagy valakihez, végtelen a távolság köztetek.

(#32) .Szaki. válasza BobChemistry (#31) üzenetére


.Szaki.
addikt

A félvezetős szondáknál nem. Elektrokémiai érzékelős szondák esetén úgy tudom figyelembe vehető.

(#33) BOBAKILL


BOBAKILL
őstag

Lehetne még terhességi teszt szenzor is benne, meg vércukorszint mérő kis tűvel, lázmérő is.

(#34) Csapoati válasza Polarstar (#26) üzenetére


Csapoati
nagyúr

"teljesen egyértelmű" :DDD Mintha egy "szerintem" lemaradt volna ebből a magasröptű eszmefuttatásból.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#35) BobChemistry


BobChemistry
őstag

Tájékoztató adatnak jó, semmi több.

Bármilyen közel vagy valakihez, végtelen a távolság köztetek.

(#36) atike


atike
nagyúr

Radar miért nem lesz benne...? :P

Azért az esélyes, hogy nem épp józanok fogják nézni azt, hogy "de jó, nincs alkohol bennem"... Azaz majd jönnek a darabokra tört s-pen hibák... :DDD Részegen nagyon erős ám az ember.... :DDD :D

(#37) Ricardo válasza Jakesz (#16) üzenetére


Ricardo
félisten

" A kijelzőidő számít."

Az csak egy szelete a dolognak. nem mindegy mit csinál az idő alatt. Messze nem ugyanaz a kijelzőidő jön ki ha csak olvasol, mintha játszol valamilyen komolyabb játékkal.

(#38) enginev3.0 válasza Jakesz (#16) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nálam mindig 4 órás kijelzőidő van szinte, 5nél már örülök

Nincs 1 éves az S7 edge, és csak naponta töltőm, nincs kinyírva az akksija, csak szabadban dolgozom, így a fényerő elég magas, és leszívja, pedig nem játszom, csak böngésző, és facebook

Mikor hétvégén itthon vagyok, simán megvan az 5-6 óra, beltérben, akár wifi akár 4G

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#39) WinstonWolf


WinstonWolf
senior tag

Remélem igazi svájcibicska lesz az S pen. Pl. Seggbe bedugva megméri a lázat is...

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

(#40) joey04 válasza WinstonWolf (#39) üzenetére


joey04
titán

Szólj, ha kipróbáltad! ;]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#41) S e t h válasza WinstonWolf (#39) üzenetére


S e t h
nagyúr

Egyre többet jut eszembe az Idiocracy című film. Csak annyira néznek bennünket hülyének, amennyire hagyjuk magunkat és bizony jól vizsgázunk, profánabbnál profánabb ötletek látnak napvilágot és a tömeg nyálcsíkkal a szája sarkában tapsikol.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#42) guriga1234


guriga1234
addikt

Jól láttam, hogy csak FHD-ban tud videót rögzíteni? Ha igen, az nem kis visszalépés.

Egyébként meg 1500 Ft-ért lehet elektromos alkoholszondát kapni, én annyiért vettem.

(#43) enginev3.0 válasza guriga1234 (#42) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nem hiszem hogy lesz ilyen hogy csak full hd, mi értelme lenne ?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#44) guriga1234 válasza enginev3.0 (#43) üzenetére


guriga1234
addikt

Az látszik a cikkben, nem? Ezért kérdeztem.

(#45) ak76


ak76
senior tag

Remélem a Note 10-be az alkoholszonda mellé terhességi tesztet is tesznek,best buy lenne a bulinegyed angyalkáinak. :DDD

(#46) Nigér válasza WinstonWolf (#39) üzenetére


Nigér
őstag

Ja, és vörös színben gay edition, makk alakú véggel.... ;]

(#47) dutrás


dutrás
őstag

A szonda miatt majd még drágábban adható.
Vicc!

P50 pro/P40 Lite

(#48) <Lacy85> válasza beyruth82 (#7) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Az S8+-ban is csak 3500 van. Hát nem mondanám, hogy napi 2x töltöm...

(#49) RozogA87


RozogA87
tag

Én mindig mondtam hogy pár dolog hiányzik még a mobiltelefonokból például: röntgengép, csillagászati távcső, Geiger-Müller számláló, elektronmikroszkóp, mázsáló mérleg, részecskegyorsító. De ez még nekem is új.

Az intelligens emberek hajlamosabbak a mentális betegségekre. Állítják a hangok a fejemben.

(#50) enginev3.0 válasza <Lacy85> (#48) üzenetére


enginev3.0
félisten

Ez fenyerotol függ
Én kint használom a telefonom a nap nagy részében, és örülök ha 4 óra SoT megvan

Míg belterben 6 körül

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.