Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Thome


Thome
addikt

Amit tanácsolni tudok.
Dobj fel egy érmét (nevezd meg a két oldalát). Amelyik oldalnak jobb szurkolsz, azt szeretnéd. :D

(#2) TheLázs válasza Thome (#1) üzenetére


TheLázs
csendes tag

Nem rossz. Én mást javasoltam volna.

Add el minden drága telefonodat, vegyél belőle egy lepukkant szoci motort, valami békebeli szerelővel tedd rendbe a blokkját, és élvezd a menetszelet a nem túl szar időjárású napokon.

"Annyi mindenféléhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít” – Örkény István

(#3) Csapoati válasza TheLázs (#2) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem rossz, de kicsit nehéz a füledhez emelni, ha beszélgetni akarsz. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#4) #56573440


#56573440
törölt tag

Mondjuk mivel idegelt téged ki a droid? Biztos hogy kell ez neked? ;]

(#5) alkatraz3000 válasza #56573440 (#4) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

A folytonos belassulassal, meg az egyéb baromsagaival.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#6) nonsen5e válasza alkatraz3000 (#5) üzenetére


nonsen5e
addikt

Persze kinek mi számít belassulásnak, de főként baromságnak. Ez így nem túl bőbeszédű.
Amúgy meg mit vársz? A csúcskategóriás iphone utánt érzésre nem a középkategóriás androiddal kéne hasonlítgatni. Ha az iphone lenne 60k, akkor azt is megverné mindenben egy 300k-s telefon.
Ha jó gyártótól, alapos utánanézéssel, körültekintéssel veszel, akkor nem lesz rossz tapasztalatod egy android flagshippel sem.

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#7) #56573440 válasza alkatraz3000 (#5) üzenetére


#56573440
törölt tag

Természetesen várhatod pont az sőt sokkal többet a one plus 5-tól 170-ért mint a 300k-s iphone-nál. Btelnél olcsó, tessék venni.

Minden más esetben meg írd le pár sorban az egyéb baromságok című listádat, és meg lehet mondani a saját topikjában, vagy a milyen telefont vegyekben, hogy létezik e ilyen.

(#8) kentucky


kentucky
őstag

Én most szerintem bevárom az LG V30-at, arra fogok váltani OP3-ról.

[ Szerkesztve ]

(#9) ncc1701 válasza alkatraz3000 (#5) üzenetére


ncc1701
veterán

Vedd meg a legkomolyabb S8-at, oszt az sem fog lassulni. Almát a körtével, ugye.

(#11) <Lacy85> válasza #20749568 (#10) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Nálam jelenleg 71 napja megy újraindítás nélkül, és semmivel nem lassabb, mint 70 nappal ezelőtt.
Appok közül sem ragadt be eddig semmi (régen a Sony-nál baromi gyakori volt, és ette is az akksit), meg úgy alapjáraton tök jól működik minden. :K

Nem röcög, nem fagy, just works. :DDD :DDD

(#12) twollah1976


twollah1976
őstag

OnePlus3T-m van es nem lassu, nem lassul.

Az androidnak neha nem art egy ujrainditas.
Kb. fel, egy perc alatt lefut, aki ennyit nem bir ki az vegyen egy butatelefont, az tuti nem fog lassulni, de gyorsulni sem.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#13) janeszgol


janeszgol
félisten

Az utolso elotti bekezdesed alapjan inkabb vard meg a frissitest. ;)

(#14) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

iPhone X

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#15) sto1911 válasza #56573440 (#7) üzenetére


sto1911
veterán

OnePlus-t CSAK GYÁRTÓTÓL veszünk!

(#16) Krugszvele válasza #20749568 (#10) üzenetére


Krugszvele
aktív tag

Kb. másfél hónapja van huawei tabletem, nem volt újraindítava.
Pontosan ugyanolyan gyors, mint az elején.

50.000 Ft volt, körülbelül annyit is ér.

Sohase vegyetek alsó vagy középkategóriás telefont/tabletet.

(#17) twollah1976 válasza Krugszvele (#16) üzenetére


twollah1976
őstag

Mostanában már csak alsó vagy középkategóriás tabletek jönnek ki, ami a felső kategóriában van az meg olyan árban van, hogy inkább kihagyom.

Anno 2015 nyarán kb. 80-90 ezer forintért vettem a Galaxy Tab Pro 8.4-em, azóta nem találok normális tabletet amire le tudnám cserélni.

[ Szerkesztve ]

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#18) prolad válasza alkatraz3000 (#5) üzenetére


prolad
őstag

A középkategóriától felfelé szerintem már nem lassulnak zavaróan a droidok. Meizu pro 6, moto z mi mix volt eddig idén, azokkal semmi gond se volt ilyen téren, tavaly a maxnál (amit már inkább tennék a középkategóriába) se volt gond, meg volt redmi note 3/ note 3 pro azok is elég fürgék voltak. Ma már ha belassul telefonod, akkor inkább te csinálsz rosszul valamit.

(#19) sunavlys válasza <Lacy85> (#11) üzenetére


sunavlys
senior tag

Ne már ...

Én nem sokat használom, szinte csak netezek a telóval, de még nekem is belassul néha. 1-2 hetenként újraindítom.

ZTE v967s, Redmi 4A, Huawei_p9_lite_2017, Redmi Note 11 Pro

(#21) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

OnePlus X-em volt, hivatalos tamogatassal megszivtam, viszont fozott, frisebb ROM-mal kivalo volt. Sajnaltam iss hogy le kellett valtani.

Az OP5 flagship, szerintem meg ket foverzios frissites minimum van benne, es a gyari OxygenOS nagyon kellemes kis rendszer. Probald ki, en azt mondom, nem rossz az elet iOS-en kivul sem. ;)

A belassulasrol annyit hogy a bloatwares szutykok (Samsung, Xiaomi, Huawei) be is fognak, de a OnePlus csak annyit nyult bele amennyi szukseges volt.

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#22) kovbandi82


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

Droidról jöttem Iphone-ra. 11.1 beta romom van, bajom nincs vele :D

(#23) alkatraz3000 válasza kovbandi82 (#22) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Nem tudod milyen volt a szép múlt :(

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#24) szupermacs


szupermacs
veterán

Mi az, hogy élvonalbeli iPhone user?

(#25) alkatraz3000 válasza szupermacs (#24) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Nem kell szószerint érteni. Amúgy meg apróbb megszakításokkal 2009 óta használok.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.